Tombola 2022 - edycja letnia: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Wygrana Dnia) |
(→Wygrana Dnia) |
||
| Linia 201: | Linia 201: | ||
|17.07.2022 || {{ti|Smoczy Płomień}} | |17.07.2022 || {{ti|Smoczy Płomień}} | ||
|- | |- | ||
| − | |18.07.2022 || | + | |18.07.2022 || {{ti|Ognista Runa Aury (500)}} (x3) |
|- | |- | ||
|19.07.2022 || | |19.07.2022 || | ||
Wersja z 09:59, 17 lip 2022
Start 1 lipca 2022 o 00:00, koniec 31 lipca 2022 o 23:59
Spis treści
Nagrody
Ulepszacze
Górnictwo
|
|
|
|
Alchemia
|
Księgi Umiejętności
Alchemia Smoczych Kamieni
Mikstury
|
|
|
|
System Zwierząt Domowych
Inne
|
Wygrana Dnia
|
|
Symbole Szczęścia
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Symbolach Szczęścia i jak je wymieniać na nagrody, zajrzyj tutaj: Loteria Tombola.
|
|
|
|
|
|
| 15 pkt. | 10 pkt. | 7 pkt. | 5 pkt. | 3 pkt. | 1 pkt. |
|
|
Zobacz też





