Pierwsze kroki do poziomu 5

Pierwsze kroki do poziomu 5.png

Zanim zaczniesz

- Przed utworzeniem konta zapoznaj się z Przed utworzeniem konta zapoznaj się z Wytycznymi dla społeczności i Wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa.

- Rzuć okiem na przydatne informacje zawarte na forum Metin2 , a zwłaszcza ostrzeżenia i wskazówki bezpieczeństwa! Ogólnie forum może być bardzo pomocne.

Jak zacząć?

Pomoc.png
Podgląd Mapy.png

- Zobaczysz przycisk z napisem "Pomoc" w lewym dolnym rogu lub naciśnij klawisz "H". Kliknij na nim i przeczytaj dobrze teksty pomocy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić wiele pytań później. Możesz dotrzeć do tego ekranu pomocy raz za razem za pomocą klawisza H.

- Otwórz [Ekwipunek|ekwipunek] (przycisk I), otwórz Skrzynię Ucznia I (kliknij prawym przyciskiem myszy skrzynię) i podnieś broń (kliknij prawym przyciskiem myszy lub przeciągnij i upuść).

- Na Minimapie (klawisz Shift + M) możesz zobaczyć, w którym kierunku się poruszasz. Mała migająca czerwona kropka wskazuje drogę do następnej stacji. Na mapie poglądowej (przycisk M) możesz zobaczyć stacje początkowe jako okręgi. Kierunek ruchu na minimapie musi zostać przekonwertowany na dużą mapę. Na początku jest to trochę mylące, ale szybko się do tego przyzwyczaisz.

Dziki Pies.png - Po prostu zacznij grać. Aby zabić dzikie psy (kliknij myszką na dzikiego psa lub podejdź do dzikiego psa (psów) i naciśnij klawisz spacji).

Nikt nie chce niczego ode mnie, co mam teraz zrobić?

- Po wykonaniu zadań powinieneś po prostu poziomować (lvl), czyli zabijać potwory , dopóki nie zdobędziesz wystarczających punktów doświadczenia (EXP) do kolejnego wzrostu poziomu, otrzymasz nowe zadania.

Dlaczego nie mogę dystrybuować punktów umiejętności po ukończeniu Lvl-Up?

Trenerzy Mocy.png
Starsza Pani.png

- Do poziomu 5 nie możesz jeszcze rozdać punktów umiejętności .

- Zaraz po osiągnięciu poziomu 5 możesz rozdzielić wszystkie nabyte punkty umiejętności po wizycie u Trenera Mocy.

Uwaga: Można zresetować swoje punkty umiejętności do poziomu 30, bez żadnej straty pkt. umijętności (kosztuje około 30,000-70,000 Yang , wzrost cen z poziomu). Również wybór, w którym kierunku rozwinie się postać, może zostać wzięty ponownie. Jednak powinieneś starać się dotrzeć do swojego pierwszego mistrza tak wcześnie, jak to możliwe. Tak więc tylko jeden punkt umiejętności na umiejętność, z wyjątkiem tego, który chcesz przynieść do opanowania.

Jak powinienem rozdawać punkty statusu?

- Tutaj możesz zrobić dużo źle. To zależy całkowicie od twojej klasy postaci, jak powinieneś używać punktów statusu .

- we wszystkich klasach około połowa jest na WIT

- druga połowa dla wojowników na SIŁ , dla szamanów i sur oraz likanów na INT oraz dla ninja na ZRĘ

- Na pewno jest tu wiele wariacji i powinieneś być sprytny na Forum Metin2 istnieje dużo poradników dotyczących klas postaci oraz sposób ich rozwijania.