Okno Rozmowy

Czat1.png

Rodzaj czatu

Normalny:

Czat dostępny dla każdego gracza od 1 poziomu. Czat obejmuje zakres jednej mapy

Wołaj:

Jest używany głównie do zamieszczania ofert handlowych, oraz pytań o grze. Czasami gracze rozmawiają na nim. Na czacie ogólnym można pisać raz na 15 sek., dopiero od 15 poziomu postaci. Aby napisać wiadomość na tym czacie na początku jej treści należy wpisać wykrzyknik (!). Wiadomości na nim wpisane będą widzieć wszystkie osoby z naszego królestwa, niezależnie od CH. Tekst jest w kolorze zielonym.

Gildyjny:

Na Czacie gildyjnym mogą porozumiewać się ze sobą członkowie danej gildii i tylko oni będą widzieć wiadomości na nim zamieszczone. Niezbyt mile widziane jest zamieszczanie tu ogłoszeń handlowych. Aby napisać wiadomość na tym czacie, należy przed jej treścią wpisać znak procenta (%). Tekst jest w kolorze jasno-żółtym. Jedynym warunkiem, aby coś napisać jest należenie do danej Gildii.

Grupowy:

Wiadomości wyświetlane są tylko w pewnej odległości od gracza, a widzą je tylko członkowie naszej Grupy. Żeby wpisać tu wiadomość, przed jej treścią należy postawić krzyżyk (#). Można tutaj pisać na dowolnym poziomie, jedynym warunkiem jest należenie do danej Grupy. Tekst jest w kolorze błękitnym.

Pole wpisywanej wiadomości

Tutaj wpisujemy tekst wiadomości którą chcemy wysłać.

Przycisk "Wyślij"

Tym przeciskiem wysyłamy wiadomość, możemy zrobić to również przyciskiem Enter.

Szept

Za pomocą tego przecisku otwieram ogólne okno czatu prywatnego, gdzie wpisujemy nick gracza do którego chcemy wysłać wiadomość. Skrót to Shift+Enter

Historia Wiadomości

Otwiera przewijaną historię czatu od zalogowania.