Tombola 2025 - edycja letnia: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Wygrana Dnia) |
(→Wygrana Dnia) |
||
| Linia 241: | Linia 241: | ||
|24.08.2025 || {{ti|Medal Bohatera}} (15d) | |24.08.2025 || {{ti|Medal Bohatera}} (15d) | ||
|- | |- | ||
| − | |25.08.2025 || | + | |25.08.2025 || {{ti|Torba sportowa z Gaya (500)}} |
|- | |- | ||
| − | |26.08.2025 || | + | |26.08.2025 || {{ti|Kupon SM (1000)}} |
|- | |- | ||
|27.08.2025 || | |27.08.2025 || | ||
Wersja z 20:43, 25 sie 2025
Start 01 sierpnia 2025 o 00:00, koniec 31 sierpnia 2025 o 23:59
Spis treści
Nagrody
Ulepszacze
|
Górnictwo
|
|
|
|
Alchemia
|
|
Księgi Umiejętności
Alchemia Smoczych Kamieni
Mikstury
|
|
|
|
System Zwierząt Domowych
Inne
Wygrana Dnia
|
|
Symbole Szczęścia
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Symbolach Szczęścia i jak je wymieniać na nagrody, zajrzyj tutaj: Loteria Tombola.
|
|
|
|
|
|
| 15 pkt. | 10 pkt. | 7 pkt. | 5 pkt. | 3 pkt. | 1 pkt. |
|
|
Zobacz też






