Tombola 2025 - edycja letnia: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Symbole Szczęścia) |
|||
| Linia 338: | Linia 338: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | 10-11 | | style="text-align: center" | 10-11 | ||
| − | | {{ti|Tytuł: Czciciel Słońca}} (720h) | + | | {{ti|Tytuł Czciciel Słońca|Tytuł: Czciciel Słońca}} (720h) |
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | 8-9 | | style="text-align: center" | 8-9 | ||
Wersja z 13:34, 15 sie 2025
Start 01 sierpnia 2025 o 00:00, koniec 31 sierpnia 2025 o 23:59
Spis treści
Nagrody
Ulepszacze
|
Górnictwo
|
|
|
|
Alchemia
|
|
Księgi Umiejętności
Alchemia Smoczych Kamieni
Mikstury
|
|
|
|
System Zwierząt Domowych
Inne
Wygrana Dnia
|
|
Symbole Szczęścia
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Symbolach Szczęścia i jak je wymieniać na nagrody, zajrzyj tutaj: Loteria Tombola.
|
|
|
|
|
|
| 15 pkt. | 10 pkt. | 7 pkt. | 5 pkt. | 3 pkt. | 1 pkt. |
|
|
Zobacz też






