Codzienne Prezenty: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 61: | Linia 61: | ||
|19.06.2020|| {{ti|Eliksir Słońca (Ś)}} | |19.06.2020|| {{ti|Eliksir Słońca (Ś)}} | ||
|- | |- | ||
| − | |20.06.2020|| | + | |20.06.2020|| {{ti|Cor Draconis (surowe)}} |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
|21.06.2020|| | |21.06.2020|| | ||
Wersja z 23:36, 19 cze 2020
Codzienne Prezenty to Event, który polega na tym, że każdego dnia (od 1 czerwca do 28 czerwca) można odebrać nagrodę. Prezent jest dostępny w Item-Shopie i widnieje w zakładce Codzienne Prezenty i można go odebrać za darmo poprzez otworzenie codziennej skrzyni przypisanej do odpowiedniego dnia.
Zasady
- W celu odebrania nagrody należy ukończyć misję Badania Biologa 1 (Zęby Orka) przed rozpoczęciem Eventu.
- Można otworzyć jedną skrzynię dziennie na jednym koncie.
- Na niektórych polach planszy czekają na Ciebie specjalne skrzynie zawierające wyjątkowo cenne przedmioty.
- Nowa nagroda jest dostępna od północy (00:00) i jednocześnie możliwość odebrania nagrody za poprzedni dzień staje się niemożliwa.
Wygrana Dnia
|
|