Badania Biologa 1

Następna misja >>
Misje.png Badania Biologa 1 Misje.png - Wymagany poziom 30
Zadanie od
Nagroda


Potrzebne przedmioty
Poprzednia misja
Brak
Przebieg zadania
Pozostałe informacje
Można przynosić jeden ząb, co 22 godziny.

Czarne Tło.png Ząb Orka.png Ząb Orka możesz wydropić z: Ork (respi się jedna sztuka w określonym miejscu), Ork Zwiadowca (tak samo jak w przypadku Orka należy znać respowisko pojedynczej sztuki), Czarny Ork, Łysy Czarny Ork, Czarne Tło.png Srebrna Szkatułka +.png Srebrna Szkatułka +. Możliwa nagroda za niektóre misje z Księga Misji(normalna).jpg Księga Misji/Normalna. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zęby kupować od innych graczy, jednak koszt pojedynczej sztuki jest dość wysoki, dlatego zęby najlepiej dropić osobiście.
Czarne Tło.png Ząb Orka +.png Ząb Orka + nie są zaliczane w tej misji.
Biolog nie przyjmuje wszystkich zębów. Często zdarza się, iż przyniesiony przez nas ząb jest złej jakości (szansa na przyjęcie wynosi 60%). W takim przypadku z naszego ekwipunku znika ząb i nie zostaje on zaliczony do 10, które mamy dostarczyć. Również w takim przypadku następny ząb można przynieść dopiero po upływie 22 godzin.
Czarne Tło.png Kamień Duchowy Jinunggyi.png Kamień Duchowy Jinunggyi, który musisz wydropić po oddaniu kompletu zębów możesz zdobyć od: Elit. Ork, Elit. Ork Zwiadowca, Elit. Ork Czarodziej, Elit. Ork Wojownik

  • Nie ukończenie misji z zębami blokuje wszelkie misje od Biologa na wyższy poziom.
Graficzny opis misjiZgłoś błąd !