Konkurs OX

Ox-Panorama.jpg


Konkurs OX
INFORMACJE
  • 1. Na czym polega Konkurs OX?

Jako uczestnik Konkursu OX musisz odpowiadać na zadawane pytania. Pytania są typu PRAWDA/FAŁSZ. Jeżeli wg. Ciebie odpowiedź to TAK - przejdź na pole ze znakiem "O"; jeżeli uważasz, że odpowiedz to NIE - przejdź na pole ze znakiem "X".

  • 2. Jak mogę udzielić odpowiedzi na pytanie?

Obserwując rundy, które były przeprowadzone do tej pory, zauważyliśmy, że duża ilość graczy zamiast się ruszyć na odpowiednie pole (O lub X), wypisywała na czacie słowa "o" i "x". Informujemy, ze takie odpowiedzi nie są brane pod uwagę. Pole na którym aktualnie stoisz = odpowiedź jaką udzielasz. Pole "O" - TAK; Pole "X" - NIE.

  • 3. Jaka jest nagroda?

Staramy się, aby nagrodami były drobne upominki nie wpływające za bardzo na balans gry (mogę zapewnić, że nigdy do wygrania nie będą np zbroje+9). Najczęściej nagrodami są przedmioty, którymi nie można handlować - przecież nie chcemy, aby nagrody za OX stały się nowa walutą na Metin2.Pl ;) Przykładowo, ostatnio nagrodami były m.in. Pierścienie Doświadczenia, Rękawice Złodzieja

  • 4. Dlaczego poszczególne rundy różnią się liczbą pytań?

Pytania są losowane z puli pytań przez skrypt. Wiadomo - czasami pytania są łatwiejsze a czasami trudniejsze. Ma to na celu wyeliminowanie większości graczy z danej rundy. Przecież nie możemy dać każdemu uczestnikowi nagrody. Ilość pytań zależy od tego, ilu graczy aktualnie bierze udział w Konkursie OX. To my ustalamy, czy kolejne pytanie zostanie zadane czy nie.

  • 5. Czy podczas Konkursu OX można sobie podpowiadać?

Nie jest to zabronione, jednak należy wziąć pod uwagę, ze to właśnie ilość osób, które w danej są uczestnikami konkursu określa to, czy zadane będzie następne pytanie czy przystąpimy do rozdania nagród. Im mniej uczestników tym większa szansa, że nie będzie następnego pytania i dostaniesz nagrodę.

  • 6. Jak się tam dostać?

Możliwość brania udziału w konkursie jest możliwe tylko podczas eventu. Żeby tam się dostać trzeba iść do Uriel. Istnieją 3 przedziały poziomowe

1) 30-60

2) 61-90

3) 90+

Przykładowe pytanie na konkursie : Czy Beran-Setaou jest błękitny? - Odpowiedź nie (x)

Mapa

Konkurs OX.jpg
OX-pola.jpg

Metiny
Potwory
NPC
Brak metinów na tej mapie
Brak potworów na tej mapie.
Żyły
Brak żył na tej mapie.


Pozostałe informacje
Lokacje potworów
Obszary występowania metinów

Brak.

Brak

Dostępne teleporty
Staruszek
Teleporter
Nie można dotrzeć na ten obszar za pomocą Staruszka
Nie można dostać się na ten obszar za pomocą Teleporter

▲ Na górę ▲