Event Wielkanocny

Event Wielkanocny (2019)

Event Wielkanocny 2019.jpg


Event Wielkanocny zaczyna się 04.04 o godz. 16:00 i kończy 28.04 o godz. 23:59. NPC Eventowi znikną 1 maja o godzinie 23:59Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

  • Radosne poszukiwania jajek wielkanocnych i wcinanie czekoladowych zajęcy? Możecie o tym zapomnieć – potwory były szybsze i zdążyły już sprzątnąć Wam wszystkie jaja sprzed nosa. Zapolujcie na te kolorowe cacka i wymieńcie je u zająca wielkanocnego na zasłużoną nagrodę!
  • Zróbcie jajecznicę z wielkanocnych Metinów, a przy odrobinie szczęścia znajdziecie przy okazji cenne Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajo. Takie jajo można otworzyć trzy razy, a w jego wnętrzu kryją się niezwykłe skarby – zaczarowanie przedmiotu, magiczne perły i rzadko spotykane niebieskie smocze fasolki.


Tylko przez krótki czas w ItemShopie:

Event Wielkanocny (2018)

Wersja 18.1.jpg


Event Wielkanocny zaczyna się 23.03 o godz. 16:00 i kończy 10.04 również o godz. 14:00.Zająć Wielkanocny
Wielkanocny Metin

Radosne poszukiwania jajek wielkanocnych i wcinanie czekoladowych zajęcy? Możecie o tym zapomnieć – potwory były szybsze i zdążyły już sprzątnąć Wam wszystkie jaja sprzed nosa. Zapolujcie na te kolorowe cacka i wymieńcie je u zająca wielkanocnego na zasłużoną nagrodę!

Zróbcie jajecznicę z wielkanocnych Metinów, a przy odrobinie szczęścia znajdziecie przy okazji cenne Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajo. Takie jajo można otworzyć trzy razy, a w jego wnętrzu kryją się niezwykłe skarby – zaczarowanie przedmiotu, magiczne perły i rzadko spotykane niebieskie smocze fasolki.
Na odpowiednich mapkach można spotkać 3 nowe Metiny Wielkanocne:


Wielkanoc w Item-Shop

Tylko przez krótki czas w ItemShopie:
Zgarnijcie potężne wsparcie na czas polowania na jajka: Frank znany także jako Zajączek daje Wam bonus w postaci +15% siły w walce z potworami, zwiększa wzrost doświadczenia o 50% i jest w 100% niemilusiński.
Na wyprawy do Krainy Czarów polecamy zwinnego Białego Królika lub mitycznego Księżycowego Królika. Oba wierzchowce dadzą Wam +15% siły w walce z potworami i poniosą Was podczas przygód z +20 szybkości ruchu.
Bajkowe stroje Sungura sprawią, że poczujecie się jak w jednej z baśni tysiąca i jednej nocy. W wariancie premium zgarniecie do 3 losowych bonusów.

Kostiumy Wielkanocne 2018

Fryzury Wielkanocne 2018


Event Łowcy Bossów - edycja Wielkanocna

Potrzebujecie małej przerwy w szukaniu pisanek? W takim razie upolujcie jakiegoś bossa! - Event Łowcy Bossów


Event Wielkanocny (2017)

Event Wielkanocny 2017.png


Drodzy gracze!

Mamy nadzieję, że macie chrapkę na jajecznicę z wielkanocnych Metinów, bo na kontynencie pojawił się ponownie nasz stary znajomy zając wielkanocny! Pomóżcie mu zatem w szukaniu pisanek, a przy okazji ubijcie paru bossów w evencie Łowcy Bossów.

Event Wielkanocny zaczyna się 7.04 o godz. 10:00 i kończy 24.04 również o godz. 10:00.Zająć Wielkanocny
Wielkanocny Metin

Wszystkie postacie NPC z eventu pozostaną jednak jeszcze parę dni po jego zakończeniu w wioskach, abyście mogli na spokojnie odebrać Wasze nagrody.

Mamy dla Was następujące nowości:

  • Potwory były znowu szybsze w szukaniu pisanek i zdążyły je wszystkie capnąć. Udajcie się zatem na polowanie, odzyskajcie pisanki od potworów i zanieście je zającowi, by otrzymać nagrodę.
  • Podczas eventu na kontynencie pojawią się oprócz normalnych kamieni Metin także te wielkanocne. Zróbcie z nich równie wielkanocną jajecznicę, by przy odrobinie szczęścia znaleźć cenne magiczne jajo. Wielkanocne Metiny mają maks. poziom 95 i nie pojawiają się dlatego na nowszych mapkach, takich jak Zaklęty Las lub Świątynia Ochao.


Podczas trwania eventu będą pojawiać się także Wielkanocne Metiny, z których mogą wypadać Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajo. Mogą one zawierać cenne przedmioty takie jak: Czarne Tło.png Magiczny Metal.png Magiczny Metal, Czarne Tło.png Medal Smoka.png Medal Smoka, czy różnego rodzaju Perły, a także Transfer bonusów lub Księgi Zwierzaka.

Wielkanoc w Item-Shop

  • Jeśli chcecie się odpowiednio wystroić na event wielkanocny, to w ItemShopie znajdziecie pluszowe kostiumy zająca z długimi zajęczymi uszami. A jeśli nie jesteście fanami milusiego futerka i soczystych marchewek, to sięgnijcie po legendarne zbroje samurajów.
  • Szukanie pisanek w pojedynkę jest nudne? W takim razie przygarnijcie zwierzaka, który potowarzyszy Wam w przygodach. Donnie a.k.a. Króliczy Killer lub Frank a.k.a. Zajączek pójdą za Wami nawet w ogień, wpierając Was w walce przydatnymi bonusami. Są to twardziele z prawdziwymi jajami... wielkanocnymi! Te oraz inne zwierzaki jaki i całą stadninę wierzchowców znajdziecie oczywiście w naszym ItemShopie.


Oferta w Item-Shop:

Kostiumy Wielkanocne 2017

Fryzury Wielkanocne 2017


Event Łowcy Bossów *edycja wielkanocna*

Potrzebujecie małej przerwy w szukaniu pisanek? W takim razie upolujcie jakiegoś bossa! W neutralnych obszarach Dolina Orków, Lodowa Ziemia, Ognista Ziemia i Pustynia pojawiają się bossowie, a Waszym zadaniem jest ich ubicie, proste. Każdy cios postaci powyżej poziomu 30 zadaje jeden punkt obrażeń, a już pierwsze trafienie kwalifikuje daną postać do nagrody dziennej. Postać ta musi być jednak obecna przy zabiciu bossa, jeśli chce otrzymać nagrodę. Aby podbić nieco poziom wyzwania, podczas ataku na bossa Wasza szybkość ataku może zostać zredukowana o 20%, co zostanie ukazane w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli Wasza postać zadała min. jeden cios bossowi i jest obecna podczas jego zgonu, to otrzymacie szansę na zdobycie tzw. losowej skrzynki i 20%-owy buff do PD na 30 minut, który także wyświetli się w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli jednak opuścicie mapę lub wylogujecie się z gry przed zgonem bossa, Wasz licznik zostanie cofnięty, a Wasza postać nie otrzyma nagrody dziennej.

Aby zdobyć nagrodę za ilość trafień, należy odwiedzić nowego NPC

, który oczekuje Was w każdej wiosce.Z Bossów Eventowych można zdobyć Czarne Tło.png Losowa Skrzynka.png Losową Skrzynię, która zawiera cenne ulepszacze.
Zebrane punkty możecie zrealizować nawet po zakończeniu eventu, jednak wtedy już tylko bezpośrednio u NPC Mr. B, który specjalnie dla Was pozostanie nieco dłużej w wioskach. Niezrealizowane punkty przepadną. Licznik nagrody dziennej jest resetowany codziennie o północy, a do tej pory nieodebrane nagrody przepadną. Nie zapomnijcie zatem odebrać Waszej nagrody dziennej zaraz po ukatrupieniu bossa. Wystarczy kliknąć na przycisk eventu, które znajduje się tuż obok mini-mapy.
Przedniej zabawy podczas polowania na pisanki i bossów życzy Wam

Nagroda dnia:

Dzień Nagroda
Dzień 1 Czarne Tło.png Wino z Kwiatu Brzoskwini.png Wino z Kwiatu Brzoskwini x5
Dzień 2 Czarne Tło.png Księga Lidera.png Księga Lidera
Dzień 3 Czarne Tło.png Mikstura Zarania.png Mikstura Zarania
Dzień 4 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień 5 Czarne Tło.png Peleryna Męstwa.png Peleryna Męstwa x1
Dzień 6 Czarne Tło.png Jajo Małpiszona.png Jajo Małpiszona
Dzień 7 Czarne Tło.png Kamień Metin Silny.png Kamień Metin Silny
Dzień 8 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień Nagroda
Dzień 9 Czarne Tło.png Cor Draconis (zwyczajne).png Cor Draconis (zwyczajne)
Dzień 10 Czarne Tło.png Transformuj Kostium.png Transformuj Kostium
Dzień 11 Czarne Tło.png Eliksir Słońca (Ś).png Eliksir Słońca (Ś)
Dzień 12 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień 13 Czarne Tło.png Eliksir Księżyca (Ś).png Eliksir Księżyca (Ś)
Dzień 14 Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajo

14 nagroda dnia (magiczne jajo) to ostatnia nagroda dnia jaką można zdobyć. W kolejnych dniach nie będzie już więcej nagród dnia do zdobycia - naliczane będą tylko punkty za ciosy, które będzie można wymieniać na skrzynie.

Wielkanocne Eventy Poboczne:


Wielkanocne Koło Fortuny

Koło Losu - Wielkanoc 2017

Event Wielkanocny (2016)

Event Wielkanocny 2016.png

Drodzy gracze,

Z przyjemnością ogłaszamy nasz coroczny Event Wielkanocny. Rozpoczęcie zostało zaplanowane na 21 marca 2016 14:00, a zakończenie na 12 kwietnia 2016 14:00. W tym czasie nasz ukochany

pojawi się w każdej wiosce, a z potworów w Waszym zasięgu poziomu postaci będą wypadać Czarne Tło.png Jajko Wielkanocne.png Jajka Wielkanocne, które będzie można wymienić u Królika na nagrody.

Zająć Wielkanocny
Wielkanocny MetinPodczas trwania eventu będą pojawiać się także Wielkanocne Metiny, z których mogą wypadać Czarne Tło.png Magiczne Jaja.png Magiczne Jaja. Mogą one zawierać cenne przedmioty takie jak: Czarne Tło.png Magiczny Metal.png Magiczny Metal, Czarne Tło.png Medal Smoka.png Medal Smoka, czy różnego rodzaju Perły, a także Transfer bonusów lub Księgi Zwierzaka.

Ale to nie wszystko. Dla graczy powyżej 30 poziomu mamy dodatkową atrakcję: Event Łowcy Bossów!


Podczas trwania Eventu w Naszym Item-Shop można zdobyć bardzo przydatne przedmioty:
Event Wielkanocny (2015)

Event Wielkanocny 2015.png

Event Wielkanocy rozpoczął się 28 marca 2015, a skończył 12 kwietnia 2015.
Z Metinów Wielkanocnych będą wypadać Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajka. Czarne Tło.png Jajko Wielkanocne.png Jajka Wielkanocne będzie można zdobyć ze wszystkich potworów w grze i tak jak w zeszłym roku, będzie można je wymienić u Zająca wielkanocnego. W grze będzie jeszcze wiele do odkrycia, zwracajcie uwagę na niestandardowe dropy!

Wielkanocny MetinPodczas trwanie Eventu Wielkanocnego, w Naszym Item-Shopie można nabyć ciekawe przedmioty:

Uwaga.png

Ten artykuł jest niekompletny. Proszę uzupełnić jego treść.