Wojna Królestw

Wojna Królestw1.png"Swego wroga szukać powinniście, swoją wieść wojnę o swoje myśli! A gdy myśl wasza polegnie, winna wasza rzetelność jeszcze tryumf tego święcić!"
Księżyc leniwie zachodził nad ziemiami Shinsoo, Chunjo i Jinno. W pierwszych blaskach wschodzącego słońca migotały lśniące miecze i zbroje. Cały ekwipunek nabierał nowych, bajecznych barw. W stajni słychać było rżenie koni. W każdym z Trzech Królestw zaczynał się kolejny dzień. Wszystkie rasy przygotowywały się pieczołowicie na spotkanie z przygodą. Jedni zbroili się przeciwko złym mocom - inni z kolei - rozkładali swe codzienne stoiska handlowe, licząc na nieprzebrane bogactwa. Lud każdego z Królestw - przekonany o swojej własnej potędze - nieustannie atakował obce terytoria, chcąc uzyskać miano najpotężniejszego imperium. Niestety, w żaden sposób nie potrafiono wyłonić najsilniejszego i jedynego królestwa, które okryć się winno chwałą po wsze czasy. Tego pięknego słonecznego dnia, trzej posłańcy udali się do Królestw z wieścią od Uriela. Brzmiała ona tak:

"... podczas moich prac nad stronami pamiętników natrafiłem na dziwny zapisek. Dotyczył on starożytnego portalu do tajemniczej ziemi... W owej krainie natrafić można na niespotykaną siłę złych mocy, ale jednocześnie umożliwić ona może - najodważniejszym królestwom - dotarcie do portalu wiodącego prosto na Święta Ziemię Perkuna – boga wojny i strażnika praw moralnych. Na Ziemi tej można dowieść swojej odwagi, taktyki oraz sprytu. Na niej bowiem toczy się odwieczna Wojna Królestw...".


Mędrzec Uriel na zakończenie dodał:

"... pamiętajcie o taktyce, gdyż w niej zawarta moc i potęga niezmierzona. Pamiętajcie o zasadach prowadzenia wojny wg Sztuki Wojny Sun Tzu - ...Wojna polega na wprowadzaniu w błąd. Jeśli możesz, udawaj, że nie możesz; jeśli dasz znać, że chcesz wykonać jakiś ruch, nie wykonuj go; jeśli jesteś blisko, udawaj, żeś daleko; jeśli wróg jest łasy na małe korzyści, zwabiaj go; jeśli w jego szeregach dostrzegasz zamieszanie, uderzaj; jeśli jego pozycja jest stabilna, umocnij i swoją; jeśli jest silny, unikaj go; jeśli jest cholerykiem, rozwścieczaj go; jeśli jest nieśmiały, spraw by nabrał pychy; jeśli jego wojska są skupione, rozprosz je. Uderzaj, gdy nie jest przygotowany; zjawiaj się tam, gdzie się tego nie spodziewa...".

Reszta jest w Waszych rękach. Kto dowiedzie męstwa i sprytu? Kto okaże się zwycięzcą? Kto....?

Każde z Królestw otrzymało również zasady, którymi rządzi się ta tajemnicza kraina. Ta niezwykła bitwa odbywa się ściśle, wg starożytnych i magicznych zasad.


Wojna Królestw podzielona jest na 2 części:

Elit. Zjawa Żółt. Tygrysa.png
 • Część pierwsza
  • Po uaktywnieniu portalu, gracze spełniający kryterium poziomowe będą mogli wejść na magiczną ziemię przy pomocy NPC Egzekutor Bitewny
  • Po wejściu na ziemię, każde Królestwo musi dotrzeć jak najszybciej do końca drogi i zabić przywódcę Elit. Zjawa Żółt. Tygrysa.
  • Po zabiciu przywódcy, po pewnym czasie ukarze się informacja serwerowa o otwarciu przejscia na kolejną mapę tzw Świętą Ziemię.


 • Część druga:
  • Królestwa walczą miedzy sobą na Świętej Ziemi. Królestwo , które w określonym czasie otrzyma najmniej punktów, automatycznie zostaje wyeliminowane.
  • Po wyeliminowaniu jednego z Królestw, na mapie pojawią się siły zła, jako dodatkowe utrudnienie.
  • Królestwo, które zdobędzie w określonym czasie największą ilość punktów wygrywa Wojnę Królestw!