Dyskusja użytkownika:Altendorf

Fryzury i kostiumy

Witaj, proszę abyś nie zmieniał szablonu, który jest odgórnie przyjęty dla fryzur i kostiumów i nie dopisywał nic od siebie. Poza tym w informacjach Inne stosujemy bezpośrednie przekierowanie, a nie Czarne Tło.png [[Plik:{{{1}}}.png|22px|link={{{1}}}]] [[{{{1}}}]] czy

Czarne Tło.png
[[Plik:{{{1}}}.png|32px|link={{{1}}}]]

(wyjątek stanowi pasująca fryzura/kostium). Wygląd kostiumów i fryzur w grze jest dodany w głównym artkule, w którym znajduje się spis wszystkich fryzur i kostiumów, więc nie ma potrzeby powielania go w osobnym artykule.

Redaktor Wiki Insomnia (Moja Dyskusja) 16:22, 18 maj 2021 (CEST)

Kalendarz Adwentowy 2020

Cześć, jeśli chcesz uzupełniać nagrody dzienne z kalendarza adwentowego rób to w sekcji Kalendarz Adwentowy/2020, nie twórz nowego artykułu w Codziennych Prezentach.

Redaktor Wiki Insomnia (Moja Dyskusja) 17:27, 01 gru 2010 (CEST)

Wykonywanie zadań w Grupie - Strażnik Katakum

Cześć, piszę w nawiązaniu do Twojej edycji w Strażniku Katakumb. Owszem, wszystkie misje w grze można wykonywać będąc w grupie. Trzeba natomiast zaznaczyć, że nie trzeba samodzielnie zabić Umarłego Rozpruwacza. Jeśli nie trzeba być w grupie z osobą zabijającą go a wystarczy być tylko na tym samym piętrze, to proszę Cię o sformułowanie tego stwierdzenia w ten sposób.

Super Redaktor Wiki Feanor (Moja Dyskusja) 07:48, 14 maj 2020 (CEST)

Drop Zjawa Żółtego Tygrysa

Witaj, w odpowiedzi na twoje zapytanie na stronie Dyskusja:Zjawa Żółtego Tygrysa odpowiadam, że na stronach poświęconym potworom w sekcji dropu nie wpisujemy przedmiotów, które pochodzą z Dropu alternatywnego, czyli takiego, którego można pozyskać ze wszystkich potworów lub przedmiotów, które można uzyskać ze wszystkich Metinów i Bossów w ramach Eventu lub cyklicznego dropu. Świadectwo Wierzchowca możemy pozyskać tylko od 19:00 do 21:00, zatem należy do tego drugiego typu. Taka jest konwencja, nie wykluczam, że przy zmianie szablonu może to wyglądać inaczej, na ten moment tak to wygląda. W przypadku rozwinięcia dyskusji zapraszam również na forum lub IRC do odpowiednich sekcji. Redaktor Wiki Tiernan (Moja Dyskusja) 05:22, 23 cze 2019 (CEST)