Dzieci Kwiaty

Event Dzieci Kwiaty.jpg


Event Dzieci Kwiaty

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, ptaki świergoczą na drzewach i magiczne kwiaty o tajemniczej mocy rozkwitają na polach bitwy!

Zbierajcie w tym czasie saszetki z nasionami i postarajcie się, aby z nasion wyrosły konwalie, narcyzy lub słoneczniki. Pęk identycznych dziesięciu kwiatów zamieni się na pudełko z drogocenną zawartością, jak np. jajo grubego mini kata, losową skrzynię, pożyteczne przedmioty użytkowe lub urocze kwiaty, które obdarzą Was szansą na skuteczne bonusy, które można nawet wzmocnić.

Kwiaty i bonusy

Podczas eventu możemy wydropić ze wszystkich potworów Czarne Tło.png Nasiona Kwiatów.png Nasiona Kwiatów. Każda saszetka zawiera losowo jedną z pięciu latorośli:

Posiadając 10 latorośli tego samego rodzaju uzyskujemy odpowiednie pudełko z kwiatami (klikamy prawym przyciskiem myszy):

Pudełka zawierają różne cenne nagrody, np. Czarne Tło.png Książka Lidera+ (B).png Książka Lidera+ (B), Czarne Tło.png Losowa Skrzynka.png Losowa Skrzynka czy Czarne Tło.png Jajo Grubego Mini Kata.png Jajo Grubego Mini Kata. Pudełka mogą też przechowywać jeden z pięciu kwiatów:

  • Czarne Tło.png Chryzantema.png Chryzantema – przy sukcesie zwiększa na 12 godzin szansę na zadanie ciosu krytycznego.
  • Czarne Tło.png Konwalia.png Konwalia – przy sukcesie zwiększa na 12 godzin siłę ataku.
  • Czarne Tło.png Narcyz.png Narcyz – przy sukcesie można zebrać przez 12 godzin więcej doświadczenia.
  • Czarne Tło.png Lilia.png Lilia – przy sukcesie przeciwnicy przez 12 godzin upuszczają więcej przedmiotów.
  • Czarne Tło.png Słonecznik.png Słonecznik – przy sukcesie zwiększa na 12 godzin twoją siłę obrony.


Kwiaty można użyć za pomocą prawego przycisku myszy. Uzyskanie bonusu może się nie udać. Efekt można ulepszać do poziomu 5. za pomocą dodatkowych kwiatów.

Zobacz też