Jubileusz Metin2

Wersja 17.0.png


Drodzy Gracze!

Czas na świętowanie!
Od piątku, 10 lutego rozpocznie się w grze Event na dziesiąte urodziny Metin2. W trakcie jego trwania przygotowaliśmy dla Was sporo niespodzianek i prezentów. Oto kilka rzeczy, które będziecie mogli znaleźć podczas swoich podróży w świecie Metin.

Jubileuszowe bannery

zbierajcie flagi i zamieniajcie je w specjalne monety, które można potem przehandlować na ciekawe nagrody dostępne będzie pyszne ciasto dostępne we wiosce startowej wszystkie trzy królestwa zostaną przyozdobione na okres święta.
Ale to nie wszystko! Zbliżają się Walentynki! Przez cały okres trwania eventu rocznicowego, dostępne będą do zdobycia Róże i Czekoladki podczas Waszych polowań.

Bonsai

Na koniec, nie mniej ważny prezent czeka na Was w naszym ItemShop! Specjalny zwierzak-wojownik, który został przygotowany specjalnie na tą okazję, którego można zdobyć za darmo przez każdego z Was. (Zwierzaka można zdobyć w każdym momencie trwania eventu, a jego czas trwania to 30 dni. Prosimy pamiętać, że nie będzie go można zdobyć po zakończeniu eventu). Kilka dodatkowych informacji o evencie: Ciasto, Róże i Czekoladki mają termin przydatności do spożycia! Nie są wieczne i znikną po 7 dniach od zakończenia eventu! Proszę także odnotować, że czas trwania zwierzaka liczy się od momentu odebrania go z ItemShop mimo że, będzie on leżał w magazynie ItemShop!

Życzymy udanej zabawy podczas świętowania!

Wasz Metin2 Team

Minęło 10 lat od kiedy pierwszy raz pokazaliśmy Wam Metin2 i spędziliśmy z nim niesamowite chwile we wszystkich naszych społecznościach! Dołączcie do nas i celebrujcie tą niesamowitą okazję podczas zorganizowanego przez nas Wielkiego Eventu Urodzinowy! Kolorowe bannery we wszystkich królestwach, nagroda pewniak i wiele, wiele więcej!
Nasza "impreza" - Wielki Event Urodzinowy - będzie rozpocznie i zakończy się następująco:

10 lutego 10:00 - 27 lutego 14:00

Oto atrakcje jakie na Was czekają:

Torcik

Nie ma urodzin bez prezentów! Nasz darmowy zwierzak-wojownik Bonsai czeka na odebranie z Item-Shop. Ten mały człowieczek będzie za Wami podążać przez 30 dni i przyzna Wam 20% więcej doświadczenia.
Co trzeba zrobić by go zdobyć? Odwiedzić ItemShop w trakcie trwania eventu i odebrać go za darmo! Oferta ograniczona czasowo i tylko jeden prezent na konto.


  • Event Urodzinowy
Handlarz Jubileuszowy

Och nie! Potwory zwędziły wszystkie imprezowe chorągiewki od naszej pięknej NPC Cherie! Odnajdźcie ją we wiosce i pomóżcie odzyskać chorągiewki! Udajcie się na polowanie o zbierzcie jak najwięcej flag, aby otrzymać nagrody:

    • Za 10 Czarne Tło.png Chorągiewki.png chorągiewek imprezowych otrzymacie kawałek ciasta. Przyzna on Wam bonus +100% doświadczenia przez 30 minut.
    • Za 50 Czarne Tło.png Chorągiewki.png chorągiewek imprezowych otrzymacie Czarne Tło.png Moneta Jubileuszowa.png monetę jubileuszową. Cherie przyzna Wam maks. 7 monet dziennie.  • Urodzinowe Monety

Podczas Eventu, pojawi się Urodzinowy Handlarz, u którego możecie wydać zdobyte Czarne Tło.png Moneta Jubileuszowa.png monety jubileuszowe! Handlarz ma do zaoferowania niesamowite przedmioty takie jak Urodzinowe Flagi, które są wykorzystywane jako materiał do tworzenia imprezowych bannerów dla budynków gildyjnych, mocarną Urodzinową Szarfę, specjalną wersję zwierzaka Bonsai, który będzie podążać za Wami przez kolejne 10 lat, a najlepsza ze wszystkich jest epicka Czarne Tło.png Skrzynia Jubileuszowa.png Skrzynia Jubileuszowa, która zawiera więcej niesamowitych przedmiotów, które możecie sobie wyobrazić!

Szarfa Jubile. (unikat.).pngW tym samym czasie aktywujemy dla Was nasz Event Walentynkowy, w którym nic nie jest zbyt słodkie! Kamienie Metin zamienią się w Praliny, z potworów będą wypadać róże i czekoladki, a nasze drogie kochane zwierzaki Valentinia i Valentino będą czekać na Was w naszym ItemShop.

Event Łowcy Bossów *Edycja urodzinowa*
Aby zbilansować powstały w grze nadmiar cukru i kalorii, aktywujemy nasz popularny Event Łowcy Bossów! Wystarczy posiadać postać na poziomie 30 i wziąć udział!

Jak to działa?

Pan Kicaj

Klony Bossów pojawią się na neutralnych terenach: Doliny Orków, Lodowej Ziemi, Ognistej Ziemi i Pustyni. Gdy się na nie natkniecie, dołączcie do ataku i zdobądźcie nagrody! Ważna uwaga: bossy nie będą zawierały dropu!

Aby zdobyć nagrodę za ilość trafień, należy odwiedzić nowego NPC

, który oczekuje Was w każdej wiosce.


Dzienna nagroda!
Po zabiciu bossa i posiadaniu przynajmniej jednego poprawnego trafienia, przebywając w zasięgu klona w momencie jego zabicia, możecie kliknąć na guzik Event znajdujący się obok minimapy i odebrać swoją dzienną nagrodę. Jeśli opuścicie teren przed zabiciem klona, bonus nie jest przyznawany, tracicie dzienną nagrodę i tracicie dzienną nagrodę.
Dodatkowe informacje
Kawałki ciasta, róże i czekoladki mają swój termin przydatności do spożycia. Nie są wieczne i znikną 7 dni po zakończeniu eventu. Proszę także odnotować, że czas trwania zwierzaka liczy się od momentu odebrania go z ItemShop mimo że, będzie on leżał w magazynie ItemShop!
Na naszym forum i stronie na Facebooku znajdziecie także informacje o eventach pobocznych i innych nowościach!
Życzymy udanej zabawy!
Najlepszego, Metin2 Team