Przebudzenie Czerwonego Smoka

Przebudzenie Czerwonego Smoka.png

Przebudzenie Czerwonego Smoka..


Wszyscy słyszeli legendy o Smoku, jednak tylko nieliczni byli świadkami jego objawienia. Oto nadchodzi szansa dla tych, którzy nie wierzą w jego istnienie. Zgodnie z tym co mówią pradawne zwoje Smok raz do roku ujawnia swoje oblicze. Ziejący ogniem Czerwony Smok jednak ma dość turystów, którzy wyczekują momentu jego pojawienia i szukjają go wszędzie aby go obserwować. Tym razem rzucił zaklęcie za pomocą którego nikt nie jest w stanie go zobaczyć. Jednak zjednoczona moc Imperiów jest w stanie przełamać jego zaklęcie. Aby uwolnić tą tajemniczą moc musimy odnaleźć ukryty Imperialny Kamień Metin. Opierając się na badaniach pismach starożytnych Imperatorów, Uriel znalazł sposób na przyzwanie legendarnego Kamienia. Metin zostanie przyzwany w okolicach Teleportera w Doyyumhwan (Piekło) , gdzie podobno stamtąd wywodzą się początki jego istnienia Zapewne jaszczur będzie starał się utrudnić nam rozpoznanie właściwego Kamienia. Wypisane na nim magiczne subskrypcje powinny nam pomóc odróżnienie go od inny kamieni Metin, więc miejcie oczy szeroko otwarte!

Zasady:

  • Wydarzenie będzie podzielone na dwie części:
    • spawn/zrzut metinów i bossów na pustyni,
    • objawienie Czerwonego Smoka !
  • Zadaniem wszystkich królestw będzie odnalezienie i zniszczenie Imperialnego Kamienia Metin podczas zua na Pustyni, w celu ujawnienia położenia Przebudzonego Smoka,
  • Wydarzenie wymaga spostrzegawczości oraz siły zjednoczonych królestw,
  • Wydarzenie odbywać się będzie na wszystkich serwerach na CH3 w dniu wyznaczonym przez SGM każdego z serwerów .Informacja zamieszczona zostanie również w poście jak i w Kalendarzu Eventów.