Harvest Festival

Erntefest.png

Harvest Festival - Święto Plonów

Cykliczny Event zaplanowany na ostatni weekend każdego miesiąca. Potwory wykradły zapasy należące do Handu-Up i Wonda-Rim. Czy pomożecie im w ich odzyskaniu ? Ocalcie ich przed głodem i zapolujcie na tą zgraję złodziei. Nagrodą będą znakomite nagrody - takie jak Eliksiry czy Ebonitowe Szkatułki.

 • Misje na poszczególne przedziały Poziomów:
 • Bez grupy:
 • W grupie:
 • Jak możecie pomóc Handu-Up i Wonda-Rim ?

  Wioska została zaatakowana przez potwory ! Złodziejskie kreatury ukradły zapasy ciastek ryżowych. Nie pozwólcie umrzeć z głodu Handu-Up. Porozmawiajcie z nią, wysłuchajcie jej historii, a wskaże ona Wam, kto dopuścił się tego niecnego czynu. Pokonajcie potwory i dostarczcie z powrotem ciastka ryżowe. Wonda-Rim na pewno Was wynagrodzi.


  Złodzieje to chytre bestie, jest wiele Ciastek Ryżowych do odzyskania, postarajcie się o wsparcie przyjaciół i wspólnie udajcie się na polowanie. Dostarczcie cały skradziony towar z powrotem do Handu-Up i Wonda-Rim ! Będą Wam dozgonnie wdzięczni. Zamieniajcie ciastka ryżowe na punkty i dokonajcie wyboru nagrody !


  Jak zatem można zdobyć te punkty ?

  Otrzymujecie od Handu-Up zadanie "Na pohybel grabieżcom!". Za pierwszym razem musicie ukończyć zadanie samemu. Później macie wybór albo powtarzać zadanie w grupie (dzięki temu zdobędziecie więcej punktów) albo wykonać je samemu. W sumie możecie zaliczyć zadanie 9 razy, bez względu czy robicie je sami czy w grupie.


  Pamiętajcie, macie 48 godz., aby zdobyć jak najwięcej punktów i wymienić je na swoją nagrodę, po upływie tego czasu wszystkie zdobyte punkty znikną wraz z ciastkami ryżowymi. Po tym musicie poczekać miesiąc na kolejną rundę. Event będzie odbywał się w każdy ostatni weekend miesiąca.


  Nagrody

  Punkty Nagroda
  30 pkt. Czarne Tło.png Żółta Ebonitowa Szkatułka.png Żółta Ebonitowa Szkatułka
  45 pkt. Czarne Tło.png Eliksir Księżyca (M).png Eliksir Księżyca (M)
  50 pkt. Czarne Tło.png Drog. Ebonit. Szkatułka.png Drog. Ebonit. Szkatułka
  55 pkt. Czarne Tło.png Czerw. Ebonit. Szkatuła.png Czerw. Ebonit. Szkatuła
  60 pkt. Czarne Tło.png Eliksir Słońca (M).png Eliksir Słońca (M)
  65 pkt. Czarne Tło.png Jasnozielona Ebonitowa Szkatułka.png Jasnozielona Ebonitowa Szkatułka
  75 pkt. Czarne Tło.png Ziel. Ebonit. Szkatułka.png Ziel. Ebonit. Szkatułka
  75 pkt. Czarne Tło.png Nieb. Ebonit. Szkatułka.png Nieb. Ebonit. Szkatułka
  80 pkt. Czarne Tło.png Fiol. Ebonit. Szkatułka.png Fiol. Ebonit. Szkatułka