Smocze Monety ( Item Shop )Item-Shop - miejsce, w którym główną rolę pełnią Smocze Monety
W tym miejscu możemy kupić różne przedmioty, dzięki którym mamy możliwość dodatkowego rozwinięcia naszej postaci. Może ona stać się silniejsza,ładniejsza i lepsza. Jest tu wiele gadżetów, które pomogą nam szybciej wydropić wymarzony przedmiot, wbić wyższy level itp...
W Item-Shopie zakupów dokonujemy za Smocze Monety.
Smocze Monety-jak je zdobyć?
Możemy je doładować za pomocą telefonu, sms bądź przelewu (czyli za prawdziwe pieniądze) lub pomocą kuponów oraz systemu SponsorPay.

SM.jpg


Każda rzecz w IS ma swoją cenę. W sklepie można zaopatrzyć się w różne przedmioty, których w grze zwykle nie można zdobyć (z drobnymi wyjątkami). W większości towar zakupiony w Item Shop nie może być wymieniany, ani odsprzedawany w grze.
By zapoznać się z pełną, aktualną ofertą zapraszamy na stronę główną gry [Metin 2]. Aby wejść do Item-Shopu musimy kliknąć na obracającą się monetę Item-Shop.png w lewym dolnym rogu .


Nowość: 30.09.2010 dodano do Ekwipunku przycisk Magazyn Item-Shop Magazyn Item Shop.jpg za pomocą, którego można w każdym miejscu wziąć przedmiot z Item Shopu, po uprzednim wprowadzeniu hasła.