Kalendarz Adwentowy/2025: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(Utworzono nową stronę "{{Subpage||Event|Kalendarz Adwentowy}} '''Kalendarz Adwentowy''' to Event, który polega na tym, że każdego dnia adwentu można odebrać nagrodę. Prezent...") |
(→Nagrody) |
||
| (Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
!Wygrana | !Wygrana | ||
|- | |- | ||
| − | |01.12. | + | |01.12.2025|| {{ti|Kamień Teleportacji}} (x10) |
|- | |- | ||
| − | |02.12. | + | |02.12.2025|| {{ti|Odżywka}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |03.12. | + | |03.12.2025|| {{ti|Atak Boga Smoków}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |04.12. | + | |04.12.2025|| {{ti|Przepustka Łupu}} (1d) |
|- | |- | ||
| − | |05.12. | + | |05.12.2025|| {{ti|Rękawice Złodzieja}} (3h) (x3) |
| − | |||
| − | |||
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | | | + | |06.12.2025|| {{ti|Skrzynia Ksiąg Zwierza}} |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |08.12. | + | |07.12.2025|| {{ti|Cor Daemonis (surowe)}} |
| + | |- | ||
| + | |08.12.2025|| {{ti|Kamień Teleportacji}} (x10) | ||
|- | |- | ||
| − | |09.12. | + | |09.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |10.12. | + | |10.12.2025|| |
| − | |||
|- | |- | ||
| − | |11.12. | + | |11.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |12.12. | + | |12.12.2025|| |
|} | |} | ||
| style="width: 50%" align="center" | | | style="width: 50%" align="center" | | ||
| Linia 51: | Linia 50: | ||
!Wygrana | !Wygrana | ||
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |13.12. | + | |13.12.2025|| |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |14.12. | + | |14.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |15.12. | + | |15.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |16.12. | + | |16.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |17.12. | + | |17.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |18.12. | + | |18.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |19.12. | + | |19.12.2025|| |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |20.12. | + | |20.12.2025|| |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
|21.12.2024|| | |21.12.2024|| | ||
|- | |- | ||
| − | |22.12. | + | |22.12.2025|| |
|- | |- | ||
| − | |23.12. | + | |23.12.2025|| |
|- | |- | ||
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |24.12. | + | |24.12.2025|| |
|} | |} | ||
|} | |} | ||
| Linia 84: | Linia 83: | ||
[[Kategoria:Eventy]] | [[Kategoria:Eventy]] | ||
| + | |||
| + | [[de:Adventskalender 2025]] | ||
Aktualna wersja na dzień 08:15, 8 gru 2025
Kalendarz Adwentowy to Event, który polega na tym, że każdego dnia adwentu można odebrać nagrodę. Prezent jest dostępny w Item-Shopie i widnieje w zakładce Codzienne Prezenty i można go odebrać za darmo poprzez otworzenie adwentowej skrzyni przypisanej do odpowiedniego dnia.
Zasady
- W celu odebrania nagrody należy ukończyć misję Badania Biologa 1 (Zęby Orka) przed rozpoczęciem Eventu.
- Można otworzyć jedną skrzynię dziennie na jednym koncie.
- Na niektórych polach planszy czekają na Ciebie specjalne skrzynie zawierające wyjątkowo cenne przedmioty.
- Zasady i nagrody mogą się różnić w zależności od edycji Kalendarza Adwentowego.
- Nowa nagroda jest dostępna od północy (00:00) i jednocześnie możliwość odebrania nagrody za poprzedni dzień staje się niemożliwa.
Nagrody
|
|