Kalendarz Adwentowy/2024: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Nagrody) |
(→Nagrody) |
||
| (Nie pokazano 24 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
|06.12.2024|| {{ti|Kamień Teleportacji}} (x10) | |06.12.2024|| {{ti|Kamień Teleportacji}} (x10) | ||
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |07.12.2024|| | + | |07.12.2024|| {{ti|Cor Daemonis (surowe)}} |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |08.12.2024|| | + | |08.12.2024|| {{ti|Zwój Egzorcyzmu}} (x2)<br>{{ti|Rada Pustelnika}} (x2) |
|- | |- | ||
| − | |09.12.2024|| | + | |09.12.2024|| {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (1d) |
|- | |- | ||
| − | |10.12.2024|| | + | |10.12.2024|| {{ti|Przepustka Łupu}} (1d) |
|- | |- | ||
| − | |11.12.2024|| | + | |11.12.2024|| {{ti|Ekspres. Leczenie Najem.}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |12.12.2024|| | + | |12.12.2024|| {{ti|Rękawice Złodzieja}} (3h) (x3) |
|} | |} | ||
| style="width: 50%" align="center" | | | style="width: 50%" align="center" | | ||
| Linia 51: | Linia 51: | ||
!Wygrana | !Wygrana | ||
|- | |- | ||
| − | |13.12.2024|| | + | |13.12.2024|| {{ti|Medal Szczęścia}} (3h) (x3) |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |14.12.2024|| | + | |14.12.2024|| {{ti|Cor Draconis (surowe)}} |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |15.12.2024|| | + | |15.12.2024|| {{ti|Grzmot Wukong (pieczęć)|Grzmot Wukong}} (1d) |
|- | |- | ||
| − | |16.12.2024|| | + | |16.12.2024|| {{ti|Kamień Teleportacji}} |
|- | |- | ||
| − | |17.12.2024|| | + | |17.12.2024|| {{ti|Atak Boga Smoków}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |18.12.2024|| | + | |18.12.2024|| {{ti|Przepustka Łupu}} (1d) |
|- | |- | ||
| − | |19.12.2024|| | + | |19.12.2024|| {{ti|Szkatuła na Biżuterię}} |
|- | |- | ||
| − | |20.12.2024|| | + | |20.12.2024|| {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (1d) |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |21.12.2024|| | + | |21.12.2024|| {{ti|Mikstura Mądrości}} (3h) (x3) |
|- style="background:#ff9900;" | |- style="background:#ff9900;" | ||
| − | |22.12.2024|| | + | |22.12.2024|| '''Niebiański Smoczy Pakiet:''' |
| + | {{ti|Amulet Strażników}} (3d)<br> | ||
| + | {{ti|Atak Boga Smoków}} (x3)<br> | ||
| + | {{ti|Obrona Boga Smoków}} (x3)<br> | ||
| + | {{ti|Eliksir Słońca (Ś)}}<br> | ||
| + | {{ti|Eliksir Księżyca (Ś)}}<br> | ||
|- | |- | ||
| − | |23.12.2024|| | + | |23.12.2024|| {{ti|Odżywka}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |24.12.2024|| | + | |- style="background:#ff9900;" |
| + | |24.12.2024|| {{ti|Złoty Long (pieczęć)|Złoty Long}} (15d) | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 09:39, 25 gru 2024
Kalendarz Adwentowy to Event, który polega na tym, że każdego dnia adwentu można odebrać nagrodę. Prezent jest dostępny w Item-Shopie i widnieje w zakładce Codzienne Prezenty i można go odebrać za darmo poprzez otworzenie adwentowej skrzyni przypisanej do odpowiedniego dnia.
Zasady
- W celu odebrania nagrody należy ukończyć misję Badania Biologa 1 (Zęby Orka) przed rozpoczęciem Eventu.
- Można otworzyć jedną skrzynię dziennie na jednym koncie.
- Na niektórych polach planszy czekają na Ciebie specjalne skrzynie zawierające wyjątkowo cenne przedmioty.
- Zasady i nagrody mogą się różnić w zależności od edycji Kalendarza Adwentowego.
- Nowa nagroda jest dostępna od północy (00:00) i jednocześnie możliwość odebrania nagrody za poprzedni dzień staje się niemożliwa.
Nagrody
|
|
Zobacz także