Event Wielkanocny 2017

Event Wielkanocny 2017.png

Drodzy gracze! Mamy nadzieję, że macie chrapkę na jajecznicę z wielkanocnych Metinów, bo na kontynencie pojawił się ponownie nasz stary znajomy zając wielkanocny! Pomóżcie mu zatem w szukaniu pisanek, a przy okazji ubijcie paru bossów w evencie Łowcy Bossów. Event Wielkanocny zaczął się 7.04 o godz. 10:00 i skończył 24.04 również o godz. 10:00.

Zająć Wielkanocny
Wielkanocny Metin

Wszystkie postacie NPC z eventu pozostały jednak jeszcze parę dni po jego zakończeniu w wioskach, aby wszyscy gracze mogli na spokojnie odebrać nagrody.

W tej edycji dostępne były dla graczy następujące nowości:

  • Potwory były znowu szybsze w szukaniu pisanek i zdążyły je wszystkie capnąć. Wszyscy gracze musieli udać się na polowanie i odzyskać pisanki od potworów i zanieść je zającowi, by otrzymać nagrodę.
  • Podczas eventu na kontynencie pojawiły się oprócz normalnych kamieni Metin także te wielkanocne. Należało zrobić z nich równie wielkanocną jajecznicę, by przy odrobinie szczęścia znaleźć cenne magiczne jajo. Wielkanocne Metiny miały maks. poziom 95 i nie pojawiały się dlatego na nowszych mapkach, takich jak Zaklęty Las lub Świątynia Ochao.

Podczas trwania eventu pojawiały się także Wielkanocne Metiny, z których mogły wypadać Magiczne Jajo. Zawierały cenne przedmioty takie jak: Magiczny Metal, Medal Smoka, czy różnego rodzaju Perły, a także Transfer bonusów lub Księgi Zwierzaka.

Wielkanoc w Item-Shop

  • Jeśli chcecie się odpowiednio wystroić na event wielkanocny, to w ItemShopie znajdziecie pluszowe kostiumy zająca z długimi zajęczymi uszami. A jeśli nie jesteście fanami milusiego futerka i soczystych marchewek, to sięgnijcie po legendarne zbroje samurajów.
  • Szukanie pisanek w pojedynkę jest nudne? W takim razie przygarnijcie zwierzaka, który potowarzyszy Wam w przygodach. Donnie a.k.a. Króliczy Killer lub Frank a.k.a. Zajączek pójdą za Wami nawet w ogień, wpierając Was w walce przydatnymi bonusami. Są to twardziele z prawdziwymi jajami... wielkanocnymi! Te oraz inne zwierzaki jaki i całą stadninę wierzchowców znajdziecie oczywiście w naszym ItemShopie.

Oferta w Item-Shop:

Kostiumy Wielkanocne 2017

Fryzury Wielkanocne 2017

Event Łowcy Bossów *edycja wielkanocna*

Potrzebujecie małej przerwy w szukaniu pisanek? W takim razie upolujcie jakiegoś bossa! W neutralnych obszarach Dolina Orków, Lodowa Ziemia, Ognista Ziemia i Pustynia pojawiają się bossowie, a Waszym zadaniem jest ich ubicie, proste. Każdy cios postaci powyżej poziomu 30 zadaje jeden punkt obrażeń, a już pierwsze trafienie kwalifikuje daną postać do nagrody dziennej. Postać ta musi być jednak obecna przy zabiciu bossa, jeśli chce otrzymać nagrodę. Aby podbić nieco poziom wyzwania, podczas ataku na bossa Wasza szybkość ataku może zostać zredukowana o 20%, co zostanie ukazane w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli Wasza postać zadała min. jeden cios bossowi i jest obecna podczas jego zgonu, to otrzymacie szansę na zdobycie tzw. losowej skrzynki i 20%-owy buff do PD na 30 minut, który także wyświetli się w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli jednak opuścicie mapę lub wylogujecie się z gry przed zgonem bossa, Wasz licznik zostanie cofnięty, a Wasza postać nie otrzyma nagrody dziennej.

Aby zdobyć nagrodę za ilość trafień, należy odwiedzić nowego NPC Pan Kicaj, który oczekiwał Was w każdej wiosce.

Z Bossów Eventowych można zdobyć Czarne Tło.png Losowa Skrzynka.png Losową Skrzynię, która zawiera cenne ulepszacze. Zebrane punkty możecie zrealizować nawet po zakończeniu eventu, jednak wtedy już tylko bezpośrednio u NPC Mr. B, który specjalnie dla Was pozostanie nieco dłużej w wioskach. Niezrealizowane punkty przepadną. Licznik nagrody dziennej jest resetowany codziennie o północy, a do tej pory nieodebrane nagrody przepadną. Nie zapomnijcie zatem odebrać Waszej nagrody dziennej zaraz po ukatrupieniu bossa. Wystarczy kliknąć na przycisk eventu, które znajduje się tuż obok mini-mapy. Przedniej zabawy podczas polowania na pisanki i bossów życzy Wam Nagroda dnia:

Dzień Nagroda
Dzień 1 Czarne Tło.png Wino z Kwiatu Brzoskwini.png Wino z Kwiatu Brzoskwini x5
Dzień 2 Czarne Tło.png Księga Lidera.png Księga Lidera
Dzień 3 Czarne Tło.png Mikstura Zarania.png Mikstura Zarania
Dzień 4 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień 5 Czarne Tło.png Peleryna Męstwa.png Peleryna Męstwa x1
Dzień 6 Czarne Tło.png Jajo Małpiszona.png Jajo Małpiszona
Dzień 7 Czarne Tło.png Kamień Metin (Silny).png Kamień Metin Silny
Dzień 8 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień Nagroda
Dzień 9 Czarne Tło.png Cor Draconis (zwyczajne).png Cor Draconis (zwyczajne)
Dzień 10 Czarne Tło.png Transformuj Kostium.png Transformuj Kostium
Dzień 11 Czarne Tło.png Eliksir Słońca (Ś).png Eliksir Słońca (Ś)
Dzień 12 Czarne Tło.png Księga Młodego Zwierza.png Księga Młodego Zwierza
Dzień 13 Czarne Tło.png Eliksir Księżyca (Ś).png Eliksir Księżyca (Ś)
Dzień 14 Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magiczne Jajo

14 nagroda dnia (magiczne jajo) to ostatnia nagroda dnia jaką można zdobyć. W kolejnych dniach nie będzie już więcej nagród dnia do zdobycia - naliczane będą tylko punkty za ciosy, które będzie można wymieniać na skrzynie.

Wielkanocne Eventy Poboczne:

Wielkanocne Koło Fortuny

Koło Losu - Wielkanoc 2017

Zobacz też