Event Świąteczny 2019

Kalendarz Adwentowy 2019.jpg


Event rozpocznie się 28 listopada (15:00), a zakończy się 6 stycznia (23:59)Mikołaj.png

Czym byłby Event Świąteczny, gdyby nie Event Okey - o tak!
Pokonując potwory będziecie zbierać Czarne Tło.png Karta Kolek. Okey.png karty Okey podczas trwania Eventu Świątecznego. Po zebraniu 24 kart, otrzymacie automatycznie Czarne Tło.png Zestaw Kart Okey.png Zestaw Kart Okey. Od tego momentu macie możliwość zagrania w naszą minigrę.

Kalendarz Adwentowy

Nie możecie się doczekać Mikołaja? Odliczajcie dni do jego przybycia razem z naszym Świątecznym Kalendarzem Adwentowym, w którym będziecie mogli zdobyć codziennie nowy prezent.

Ważna uwaga: Aby zapobiec nadużyciom, nagrody będą doręczane tym graczom, którzy ukończyli misję Biologa na poziomie 30 (Zęby Orka). Aby móc otrzymywać nagrody, należy ukończyć tę misję przed rozpoczęciem kalendarza adwentowego (1x na konto).

Nowe kostiumy, wierzchowce i zwierzaki w sklepie Metin2

Wielka Tombola Metin2

Wielka Tombola Metin2 powróciła! Sięgnijcie po szczęśliwy los, aby zdobyć wiele fantastycznych nagród.

Event Okey w świątecznej edycji

Popularny event Okey trwa już od 28 listopada. Udajcie się zatem na polowanie, by ograbić potwory z kart Okey i zebrać zwycięski zestaw!

Event Nagonka na Potwory

Start: 6 grudnia
Pokonajcie ponurego bossa Baashido w dynamicznym evencie Nagonki na Potwory i zdobądźcie skuteczne buffy lub nawet uroczego zwierzaka Baashidosia!

Świąteczny event

Start: 6 grudnia
Wyruszcie na poszukiwania ukrytych skarpetek i wymieniajcie Waszą zdobycz codziennie u Świętego Mikołaja na świąteczne prezenty!

Mocne aukcje

W każdą grudniową niedzielę odbędzie się aukcja. Weźcie udział i zgarniajcie wspaniałe przedmioty!