Event Świąteczny 2016

Event Świąteczny 2016.png


Drodzy Gracze,

jak co roku, zbliżamy się do Eventu Świątecznego. Od 01.12.2016 0:00 wszystkie królestwa w świecie Metin2 odwiedzi

, który będzie wręczał wam świąteczne prezenty w zamian za 5x Czarne Tło.png Skarpetka.png Skarpetka. Jak zapewne pamiętacie, musicie odwiedzić Mikołaja, aby zdobyć małe zwierzątko Czarne Tło.png Bambi (pieczęć).png Bambi (na 2 godziny) i 6 szt. Czarne Tło.png Grzaniec.png Grzaniec na rozpoczęcie przygody ze skarpetkami.

Gotowi na wyprawę, możecie zbierać Czarne Tło.png Skarpetka.png skarpetki mając u boku wasze zwierzątko Bambi i zanosić je do Mikołaja, bądź też sprzedać za 500 Yang do NPC. Santa w zamian będzie wręczał świąteczne prezenty. Grzańce i zwierzątko Bambi można odbierać od Mikołaja codziennie.

W grze dostępny także będzie

(Event Helper), który pojawi się w Sylwestra 31 grudnia.

Ale to nie wszystko! Udostępnimy Wam także znaną już minigrę na Święta: Karty Okey! Pokonując potwory będziecie zbierać karty Okey podczas trwania Eventu Świątecznego. Po zebraniu 24 kart, otrzymacie automatycznie Czarne Tło.png Zestaw Kart Okey.png Zestaw Kart Okey. Od tego momentu macie możliwość zagrania w naszą minigrę.

Minigra Karty Okey.png Minigra: Karty OkeyTo wszystko! Życzymy miłej gry! Postarajcie się uzyskać najwyższy możliwy wynik i zdobyć niesamowite nagrody.

Ranking? Owszem, będzie prowadzony ranking punktowy podczas trwania eventu, gdzie każdy gracz ma dodatkową szansę na zdobycie kolejnych nagród. Ranking można obejrzeć u NPC

, zaraz obok Mikołaja, a także na naszej stronie głównej. Nagrody rankingowe będzie można odebrać dopiero po zakończeniu eventu. Każdy z graczy może sprawdzić zawartość pudełek u "Okey Table", który będzie dostępny 7 dni po zakończeniu eventu. Prosimy pamiętać, że nagrody są możliwe do odebrania tak długo jak trwa event. Po jego zakończeniu, nagrody które nie zostały odebrane, bądź otwarte znikną!

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowe wyzwanie.

Event potrwa do 11 stycznia 12:00.
Karty Okey znikną po zakończeniu eventu.

Wasz Support Team

Specjalne oferty w Item-Shop

Zobacz też