Event Świąteczny 2013

Event rozpoczął się 9 grudnia 2013 roku o godzinie 12 i potrwał 25 dni, do 4 stycznia 2014 roku. Po rozpoczęciu event w M1 każdego królestwa pojawił się Święty Mikołaj oraz Choinka. Po rozmowie z Świętym Mikołajem gracze otrzymywali Czarne Tło.png Grzaniec.png grzańca oraz aktywowali zadanie. Grzane wino można otrzymać raz na 24 godziny. Jednorazowo Mikołaj wręczał paczkę sześciu grzańców. Niewykorzystany grzaniec znikał po 20 godzinach.

Raz na dobę Mikołaj przydzielał grzaczom Czarne Tło.png Bambi (pieczęć).png Bambi (pieczęć), który pozostawał przy graczu na okres dwóch godzin i aktywował następujące bonusy: +15 do ataku i 1500 PŻ. Bambi umożliwiał wydropienie pięciu Czarne Tło.png Skarpetka.png Skarpetek, które przekazane Świętemu Mikołajowi raz na dobę zostały wymienione na Czarne Tło.png Świąteczna Skrzynia.png Świąteczną Skrzynię.

14 grudnia 2013 roku z Kmaieni Metin oraz Bossów została aktywowana szansa dropu

Czarne Tło.png
Certyfikat Wierzchowca.png

Świadectwa Renifera (m), zaś tydzień później, 21 grudnia -

Czarne Tło.png
Certyfikat Wierzchowca.png

Świadectwa Renifera (ż).

Dodatkowo, w dniach 26, 27 oraz 28 grudnia został przydzielony specjalny bonus doświadczenia +25% na 4 godziny dla graczy o określonych poziomach, który można było aktywować samodzielnie u Uriela.

W trakcie eventu świątecznego aktywowano Loterię Tombolę która rozpoczęła się 28 listopada 2013 roku. Równocześnie uruchomiono Koło Losu od 3 do 9 grudnia 2013 roku.

W Item-Shop pojawiły się:

Zobacz też