Event Świąteczny 2011

Event Świąteczny 2011 rozpoczął się 15 grudnia 2011 roku i trwał 20 dni. Był to pierwszy Event Świąteczny, w którym pojawił się Święty Mikołaj.

Fabuła

Wokół staruszka zebrało się wielu młodych wojowników, szamanów, sur i ninji w oczekiwaniu na rozpoczęcie przez niego opowieści.

Na ten wieczór przypada opowiadanie o małym reniferku. Mały renifer zagubił się w dolinach Metin2 czekając aż ktoś pomoże mu znaleźć 10 skarpetek szukanych przez Świętego Mikołaja. Młody rycerz, który znalazł w sobie tyle odwagi by przyjąć zadanie, udał się na rozmowę do Świętego Mikołaja. Święty Mikołaj dał mu grzane wino aby ogrzało go trochę i pomogło zakończyć zadanie w te zimowe dni.

Zadanie się rozpoczęło i młody renifer skakał wokół młodego rycerza pomagając mu w znalezieniu skarpetek potrzebnych do otrzymania nagrody od Świętego Mikołaja. Niespodziewanie przed młodym rycerzem upadł metin. Ku zaskoczeniu rycerza po zniszczeniu kamienia Metin wypadła z niego na ziemię Pieczęć Rudolfa.

Młody rycerz spróbował użyć magicznej pieczęci i niespodziewanie stał się jeźdźcem wspaniałego renifera o nazwie Rudolf.

Poszukiwania skarpetek trwały 20 dni... po tym czasie mały renifer zniknął a z nim zniknął Święty Mikołaj.

Informacje

Event rozpoczął się 15 grudnia 2011 roku po południu i trwał przez 20 dni. Podczas gdy event został aktywowany, Święty Mikołaj był obecny w pierwszej wiosce każdego królestwa. Jeżeli gracz podszedł z nim porozmawiać, mógł otrzymać Czarne Tło.png Grzaniec.png Grzańca i Czarne Tło.png Reniferek (pieczęć).png Reniferka.

Gracz mógł otrzymać Grzaniec co każde 24 godziny. Święty Mikołaj rozdawał jeden pakiet złożony z 6 sztuk. Jeżeli gracz nie wykorzystał przedmiotu, to znikał on po 20 godzinach. Grzaniec działa jak mikstura, użycie trwa 30 minut i daje graczowi 10% Szybkości Ruchu, 5% Obrażeń oraz 10% więcej Doświadczenia. Efekt przestaje działać przy śmierci postaci.

Raz na dzień, gdy gracz porozmawiał ze Świętym Mikołajem, on mógł dać jemu towarzysza: Reniferka (niezdatny do handlu). Pieczęć zwierzaka trwa 2 godziny. Jeżeli gracz przywołał Reniferka podczas zabijania Potworów, które miały podobny poziom do niego, to miał szansę otrzymania z nich Czarne Tło.png Skarpetka.png Skarpetek (niezdatne do handlu). Gracz mógł przynieść Świętemu Mikołajowi Skarpetki (Mikołaj chciał 10 sztuk za każdym razem), by otrzymać trochę Doświadczenia. Nie obowiązywał przy tym limit czasowy, o ile posiadało się 10 Skarpetek można było wymienić je na nagrodę w każdym czasie.

Renifrek był dostępny również w Item-Shopie jako pieczęć o czasie trwania 20 dni, jeżeli gracz chciał zwierzaka na dłuższy okres.

Podczas 20 dni trwania eventu, jeśli gracz miał prawdziwe szczęście, miał też możliwość zdobycia Czarne Tło.png Rudolf (pieczęć).png Rudolfa (niezdatny do handlu) z kamieni Metin. Jest to specjalna pieczęć Renifera o czasie trwania 7 dni. Ten szczególny wierzchowiec nie dawał żadnego bonusu, nie można było również z niego walczyć, ale pozwalał na podróżowanie po świecie Metin2 na prawdziwym Reniferze.

Skarpetki zniknęły kiedy Event Bożonarodzeniowy dobiegł końca.

Reniferek i Rudolf zniknęli, kiedy zakończył się czas ich działania.

Przedmioty dostępne w Item-Shopie:

Zobacz też