Tombola 2024 - edycja zimowa: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Inne) |
(→Zobacz też) |
||
| (Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 200: | Linia 200: | ||
|13.01.2025 || {{ti|Kamień Rytualny}} | |13.01.2025 || {{ti|Kamień Rytualny}} | ||
|- | |- | ||
| − | |14.01.2025 || {{ti| | + | |14.01.2025 || {{ti|Grzmot Wukong (pieczęć)|Grzmot Wukong}} (7d) |
|- | |- | ||
| − | |15.01.2025 || {{ti| | + | |15.01.2025 || {{ti|Ognista Runa Aury (100)}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |16.01.2025 || | + | |16.01.2025 || {{ti|Grubiutki Kat (złoty) (pieczęć)|Grubiutki Kat (złoty)}} |
|- | |- | ||
| − | |17.01.2025 || | + | |17.01.2025 || {{ti|Ognista Runa Aury (250)}} (x3) |
|- | |- | ||
| − | |18.01.2025 || | + | |18.01.2025 || {{ti|Blue Barry (pieczęć)|Blue Barry}} (30d) |
|- | |- | ||
| − | |19.01.2025 || | + | |19.01.2025 || {{ti|Amulet Nazara}} (7d) |
|- | |- | ||
| − | |20.01.2025 || | + | |20.01.2025 || {{ti|Kupon SM (500)}} |
|- | |- | ||
| − | |21.01.2025 || | + | |21.01.2025 || {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (7d) |
|- | |- | ||
| − | |22.01.2025 || | + | |22.01.2025 || {{ti|Kamień Księżycowy}} |
|- | |- | ||
| − | |23.01.2024 || | + | |23.01.2024 || {{ti|Arktyczny Khan (pieczęć)}} (15d) |
|- | |- | ||
| − | |24.01.2025 || | + | |24.01.2025 || {{ti|Magiczny Kamień}} |
|- | |- | ||
| − | |25.01.2025 || | + | |25.01.2025 || {{ti|Różowa Smocza Fasola}} |
|- | |- | ||
| − | |26.01.2025 || | + | |26.01.2025 || {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (7d) |
|} | |} | ||
|} | |} | ||
| Linia 328: | Linia 328: | ||
* [[Loteria Tombola]] | * [[Loteria Tombola]] | ||
| − | {{DownNav|Lewa=[[Tombola 2024 - edycja letnia]]}} | + | {{DownNav|Lewa=[[Tombola 2024 - edycja letnia]]|Prawa=[[Tombola 2025 - edycja letnia]]}} |
[[Kategoria:Eventy]] | [[Kategoria:Eventy]] | ||
| + | |||
| + | [[de:Weihnachts-Tombola 2024]] | ||
| + | [[hu:Téli tombola 2024-25]] | ||
| + | [[ro:Tombola Crăciunului 2024]] | ||
| + | [[tr:Tombala 2024 (Kış)]] | ||
Aktualna wersja na dzień 11:27, 15 sie 2025
Start 25 grudnia 2024 o 04:00, koniec 26 stycznia 2025 o 23:59
Spis treści
Nagrody
Ulepszacze
Górnictwo
|
|
|
|
Alchemia
|
Księgi Umiejętności
|
|
Alchemia Smoczych Kamieni
Mikstury
|
|
|
|
System Zwierząt Domowych
|
|
Inne
|
Wygrana Dnia
Symbole Szczęścia
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Symbolach Szczęścia i jak je wymieniać na nagrody, zajrzyj tutaj: Loteria Tombola.
|
|
|
|
|
|
| 15 pkt. | 10 pkt. | 7 pkt. | 5 pkt. | 3 pkt. | 1 pkt. |
|
|
Zobacz też






