Skrzynie

Skrzynie, pudła, szkatułki - zawierają cenne niespodzianki (yangi, doświadczenie, przedmioty). Niektóre skrzynie wymagają posiadania klucza by je otworzyć, pozostałe otwieramy klikając na nie. Skrzynie można uzyskać poprzez zabijanie potworów (podczas specjalnych wydarzeń w grze) i bossów, niektóre pochodzą z misji, inne mogą być dostępne wyłącznie w Item-Shop.

Skrzynie - Item-Shop

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynia Klucza Zaświatów.png
Skrzynia Klucza Zaświatów Item-Shop Ten praktyczny pakiet zawiera losową liczbę Kluczy Potępienia o różnym stopniu rzadkości lub Zwoje Metina Zbawienia. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czerwone Pudełko Pustynnego Księżyca Deluxe.png
Czerwone Pudełko Pustynnego Księżyca Deluxe Item-Shop Zostań dumą pustyni: przy odrobinie szczęścia w tym cudnym pudełku pustynnego księżyca znajdziesz czerwony zestaw pustynnego księżyca z kostiumem i zwierzakiem, które obdarzą cię potężnymi bonusami. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Niebieskie Pudełko Pustynnego Księżyca Deluxe.png
Niebieskie Pudełko Pustynnego Księżyca Deluxe Item-Shop Zostań dumą pustyni: przy odrobinie szczęścia w tym cudnym pudełku pustynnego księżyca znajdziesz niebieski zestaw pustynnego księżyca z kostiumem i zwierzakiem, które obdarzą cię potężnymi bonusami. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Biała Skrzynia Jeźdźcy Konia Morskiego.png
Biała Skrzynia Jeźdźcy Konia Morskiego Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby morza. Zgarnij przy odrobinie szczęścia biały zestaw jeźdźca konia morskiego włącznie z wierzchowcem lub jedną z wielu niespodzianek morskich. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czerwona Skrzynia Jeźdźcy Konia Morskiego.png
Czerwona Skrzynia Jeźdźcy Konia Morskiego Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby morza. Zgarnij przy odrobinie szczęścia czerwony zestaw jeźdźca konia morskiego włącznie z wierzchowcem lub jedną z wielu niespodzianek morskich. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Losowa Skrzynia "Tajemniczych Świąt".png
Losowa Skrzynia "Tajemniczych Świąt" Item-Shop Zgarnij z tej skrzyni cudowną niespodziankę świąteczną! Przy odrobinie szczęścia znajdziesz nocny lub tajemniczy zestaw świąteczny, fantastyczny element zbroi lub świątecznego wierzchowca. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Olbrzymie Świąteczne Pudło.png
Olbrzymie Świąteczne Pudło Item-Shop Jaka świąteczna niespodzianka czeka na Ciebie w tym roku? Otwórz szybko pudełko i przekonaj się! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Wielka Ciepła Zimowa Skrzynia.png
Wielka Ciepła Zimowa Skrzynia Item-Shop Skrzynia ta zawiera wszystko, czego potrzebujesz na przejmująco zimne dni świąteczne! Przy odrobinie szczęścia znajdziesz w niej ciepły zestaw Przebiśniegu, luksusowe ubranie zimowe oraz inną wspaniałą świąteczną niespodziankę. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Ciepła Zimowa Skrzynia.png
Ciepła Zimowa Skrzynia Item-Shop Skrzynia ta zawiera wszystko, czego potrzebujesz na przejmująco zimne dni świąteczne! Przy odrobinie szczęścia znajdziesz w niej ciepły zestaw Śnieżki, luksusowe ubranie zimowe oraz inną wspaniałą świąteczną niespodziankę. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudło Chaosu SungMa.png
Pudło Chaosu SungMa Item-Shop Pudło to zawiera chaotyczną energię Yohara. Po jego otwarciu, zostanie ona uwolniona i objawi się w postaci losowego potężnego przedmiotu, ale nikt nie wie dokładnie, co to będzie za przedmiot. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Duże Pudło Faraona Deluxe.png
Duże Pudło Faraona Deluxe Item-Shop Zgarnij pakiet i zostań władcą pustyni: przy odrobienie szczęścia otrzymasz duży zestaw zielonego faraona z kostiumem i zwierzakiem, które obdarzą cię potężnymi bonusami i będą ci towarzyszyć przez długi czas. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Małe Pudło Faraona Deluxe.png
Małe Pudło Faraona Deluxe Item-Shop Zgarnij pakiet i zostań władcą pustyni: przy odrobienie szczęścia otrzymasz mały zestaw zielonego faraona z kostiumem i zwierzakiem, które obdarzą cię potężnymi bonusami. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Zestaw Potępienia.png
Zestaw Potępienia Item-Shop Z zestawem składającym się z kolczastej zbroi i hełmu, pakietowi pełnemu kluczy potępienia oraz szansy na przywołanie własnych wrogów będziesz znakomicie przygotowany, by wkroczyć w Zaświaty! Połączenie zbroi potępienia, hełmu potępienia oraz broni potępienia obdarzy cię w Zaświatach bonusem zestawu.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Zaświatów.png
Losowe Pudełko Zaświatów Item-Shop Co znajdziesz w środku tej skrzyni? I ile tego będzie? Może klucz potępienia, klucz potępienia+ lub może nawet zwój Metina Zbawienia? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Upiorne Pudełko Burzyciela.png
Upiorne Pudełko Burzyciela Item-Shop Przy odrobinie szczęścia możesz zgarnąć z pudełka swojego osobistego, niesamowitego Burzyciela lub jedną z mnóstwa innych nagród! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Niebieskie Pudło Dokkaebi Deluxe.png
Niebieskie Pudło Dokkaebi Deluxe Item-Shop Przy odrobinie szczęścia możesz zgarnąć z pudełka niebieski zestaw Dokkaebi i przybrać również na zewnątrz wygląd niesamowitego burzyciela.Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czarne Pudło Dokkaebi Deluxe.png
Czarne Pudło Dokkaebi Deluxe Item-Shop Przy odrobinie szczęścia możesz zgarnąć z pudełka czarny zestaw Dokkaebi i przybrać również na zewnątrz wygląd niesamowitego burzyciela. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zaświatu.png
Skrzynia Zaświatu Item-Shop W tej skrzyni znajdziesz jeden z wielu mistycznych skarbów. Z odrobiną szczęścia otrzymasz zestaw kostiumu Zaświatu, który zawiera upiorny strój oraz dodatkowego przydatnego towarzysza! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zmarłych.png
Skrzynia Zmarłych Item-Shop W tej skrzyni znajdziesz jeden z wielu mistycznych skarbów. Z odrobiną szczęścia otrzymasz zestaw kostiumu Zmarłych, który zawiera upiorny strój oraz dodatkowego przydatnego towarzysza! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Yohara.png
Losowe Pudełko Yohara Item-Shop Ten pakiet skrywa w sobie jeden z arcy-przydatnych przedmiotów - w sam raz na tułaczkę po kontynencie Yohara!
Czarne Tło.png
Białe Pudełko Marynarskie Deluxe.png
Białe Pudełko Marynarskie Deluxe Item-Shop Wypłyń na szerokie morze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz w tym wspaniałym pudełku marynarskim biały zestaw oficera marynarki z kostiumem i zwierzakiem, które obdarzą cię potężnymi bonusami. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Niebieskie Pudełko Marynarskie Deluxe.png
Niebieskie Pudełko Marynarskie Deluxe Item-Shop Wypłyń na szerokie morze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz w tym wspaniałym pudełku marynarskim niebieski zestaw oficera marynarki z kostiumem i zwierzakiem, które odarzą cię potężnymi bonusami. A możesz otrzymasz jedną z wielu wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko Towarzysza Piratów.png
Pudełko Towarzysza Piratów Item-Shop Przygotować się do abordażu! Przy odrobinie szczęścia znajdziesz w tym pudełku nie tylko rezolutnych towarzyszy, którzy pomogą ci wypłynąć na szerokie morza, lecz także inne wspaniałe niespodzianki.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Ozdoby na Głowę Faraona.png
Losowe Pudełko Ozdoby na Głowę Faraona Item-Shop To mistyczne pudełko kryje w sobie starożytną mądrość dawnych władców Egiptu.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Kostiumu Faraona.png
Losowe Pudełko Kostiumu Faraona Item-Shop To mistyczne pudełko kryje w sobie starożytną mądrość dawnych władców Egiptu.
Czarne Tło.png
Mały Pakiet Progresu.png
Mały Pakiet Progresu Item-Shop Ten pakiet zawiera przedmioty, dzięki którym możesz zafundować sobie prawdziwy dzień progresu: podwyższ swoje parametry SungMa, znajduj więcej Yang i łupu, zbieraj więcej doświadczenia i korzystaj z wygodnej funkcji automatycznego podnoszenia Yang!
Czarne Tło.png
Duży Pakiet Progresu.png
Duży Pakiet Progresu Item-Shop Ten pakiet zawiera przedmioty, dzięki którym możesz zafundować sobie prawdziwy tydzień progresu: podwyższ swoje parametry SungMa, znajduj więcej Yang i łupu, zbieraj więcej doświadczenia i korzystaj z wygodnej funkcji automatycznego podnoszenia Yang!
Czarne Tło.png
Małe Pudło Łupu-Capu.png
Małe Pudło Łupu-Capu Item-Shop Przy odrobinie szczęścia znajdziesz tutaj małego ognistego feniksa, który posiada umiejętność "Łupu-Capu" i będzie zbierać twój łup zgodnie z twoimi instrukcjami. Możesz znaleźć także mnóstwo innych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Duże Pudło Łupu-Capu.png
Duże Pudło Łupu-Capu Item-Shop Przygarnij masę słodkich zwierzaków z umiejętnością "Łupu-Capu", a będą zbierać twój łup zgodnie z twoimi instrukcjami. Możesz znaleźć także mnóstwo innych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów.png
Pudełko z Kapeluszem Krainy Czarów Item-Shop Udaj się w czarodziejską podróż! W tej magicznej skrzyni znajdziesz elegancki dodatek do kostiumu cylinder królika z Krainy Czarów oraz mnóstwo innych niespodzianek. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko z Kostiumem Krainy Czarów.png
Pudełko z Kostiumem Krainy Czarów Item-Shop Udaj się w czarodziejską podróż! W tej magicznej skrzyni znajdziesz eleganckie kostiumy królika z Krainy Czarów oraz mnóstwo innych niespodzianek. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Królewski Luksusowy Pakiet Szczęścia.png
Królewski Luksusowy Pakiet Szczęścia Item-Shop Zgarnij teraz wielki królewski pakiet lub jedną z innych wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Królewski Pakiet Szczęścia.png
Królewski Pakiet Szczęścia Item-Shop Zgarnij teraz królewski pakiet lub jedną z innych wspaniałych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Wspaniały Pakiet Skrzyń.png
Wspaniały Pakiet Skrzyń Item-Shop Skrzynia ta zawiera – jeszcze więcej skrzyń! I dwa losowe wspaniałe skarby. Czekają na Ciebie śliczny polarny niedźwiadek, potężne Cor Draconis oraz mnóstwo innych atrakcji!
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Walentynkowe.png
Losowe Pudełko Walentynkowe Item-Shop W tym romantycznym pudełku czekają na ciebie uroczy posłaniec miłości, potężne amulety i dużo więcej. Otwórz je i sprawdź, co zawiera. Magiczne pudełko, zawierające jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Sklepiku Premium.png
Losowe Pudełko Sklepiku Premium Item-Shop Losowe pudełko. Szansa na osobisty sklepik premium.
Czarne Tło.png
Duży Pakiet Ulepszeń.png
Duży Pakiet Ulepszeń Item-Shop Zafunduj swojemu wyposażeniu nowe potężne bonusy – ten wspaniały pakiet oszczędnościowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz: 4x Zaczarowanie Przedmiotu+ oraz 1x Wzmocnienie Przedmiotu.
Czarne Tło.png
Potężny Pakiet Bonusów.png
Potężny Pakiet Bonusów Item-Shop W tym wspaniałym pakiecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zafundować swojemu wyposażeniu jeszcze więcej potężnych bonusów i stać się jeszcze silniejszym.
Czarne Tło.png
Pakiet Noworoczny.png
Pakiet Noworoczny Item-Shop Zgarnij teraz wszystko, czego potrzebujesz, by z werwą wystartować w nowym roku! Pakiet ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz: zdobywaj więcej łupów, Yang i doświadczenia, powiększaj swój ekwipunek oraz wypróbuj Auto Łowy.
Czarne Tło.png
Ozdobna Świąteczna Skrzynia.png
Ozdobna Świąteczna Skrzynia Item-Shop W tej eleganckiej skrzyni znajdziesz mnóstwo niespodzianek z okazji najpiękniejszego okresu w roku. Wprawdzie przedsmak radości to największa radość, ale tę skrzynię możesz otworzyć, kiedy tylko zechcesz. A więc, nie czekaj zbyt długo, otwórz ją i sprawdź, co zawiera. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Zasobna Świąteczna Skrzynia.png
Zasobna Świąteczna Skrzynia Item-Shop W tej wspaniałej skrzyni znajdziesz mnóstwo świątecznych niespodzianek! Sprawdź, co jest w niej dla ciebie? Może świąteczny kostium, broń lub może coś zupełnie innego? Sprawdź! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Wielka Świąteczna Skrzynia.png
Wielka Świąteczna Skrzynia Item-Shop Jaką cudowną świąteczną niespodziankę zawiera ta przepiękna szkatułka? Przytulne świąteczne kostiumy, szlachetne zbroje, urocze zwierzaki, a może coś zupełnie innego? Sprawdź! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko Kapturów Alchemika.png
Pudełko Kapturów Alchemika Item-Shop To eleganckie pudełko zawiera różne potężne kaptury lub inne wspaniałe niespodzianki. Ciekawe, co otrzymasz? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko Szat Alchemika.png
Pudełko Szat Alchemika Item-Shop To eleganckie pudełko zawiera różne potężne szaty lub inne wspaniałe niespodzianki. Ciekawe, co otrzymasz? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia Zbroi.png
Upiorna Skrzynia Zbroi Item-Shop Ze skrzyni możesz losowo otrzymać upiorną zbroję lub inny halloweenowy przedmiot. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia Fryzury.png
Upiorna Skrzynia Fryzury Item-Shop Ze skrzyni możesz losowo otrzymać upiorną fryzurę lub inny halloweenowy przedmiot. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Klasyczna Upiorna Skrzynia.png
Klasyczna Upiorna Skrzynia Item-Shop Ze skrzyni możesz losowo otrzymać upiorną fryzurę lub inny halloweenowy przedmiot. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Wielka Skrzynia Kowalstwa.png
Wielka Skrzynia Kowalstwa Item-Shop Nawet najdzielniejszy bohater niewiele zdziała, mając do dyspozycji wyszczerbiony miecz i powgniataną zbroję. Chwalebne czyny wymagają porządnego wyposażenia! W tej skrzyni znajdziesz przedmiot, który na pewno przyda ci się podczas następnej wizyty u kowala. Skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko Walentynkowe.png
Pudełko Walentynkowe Item-Shop Jak co roku świętujemy najcudowniejszy dzień dla zakochanych: Walentynki! Podaruj swojej drugiej połówce jak również sobie.

Oszczędnościowy Pakiet dla Zakochanych!

Czarne Tło.png
Pakiet Mądrości.png
Pakiet Mądrości Item-Shop Wiedza to potęga – ten promocyjny pakiet to Twoja przepustka do prawdziwej mądrości! Pakiet ten otworzy przed tobą wrota do prawdziwej mądrości. Ucz się nowych umiejętności i poszerzaj wiedzę, górując w ten sposób nad swoimi przeciwnikami, gdyż wiedza to czysta potęga!
Czarne Tło.png
Skrzynia Pirata Lata.png
Skrzynia Pirata Lata Item-Shop Zakładając ten letni zestaw kostiumu pirata udowodnisz, że posiadasz modny gust i że nie jesteś szczurem lądowym.
Czarne Tło.png
Skrzynia Korsarza Lata.png
Skrzynia Korsarza Lata Item-Shop Zakładając ten letni zestaw kostiumu korsarza udowodnisz, że posiadasz modny styl i że jesteś miłośnikiem wody.
Czarne Tło.png
Główna Skrzynia Lata.png
Główna Skrzynia Lata Item-Shop Tutaj znajdziesz mnóstwo przydatnych przedmiotów. Co czeka na ciebie w skrzyni? Sprawdź! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zwierzaka Lata.png
Skrzynia Zwierzaka Lata Item-Shop Z tej skrzyni możesz otrzymać ekscytujące przedmioty – np. Małego Kraba Wojownika! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia ze Zbroją Lata.png
Skrzynia ze Zbroją Lata Item-Shop Z tej skrzyni możesz otrzymać ekscytujące przedmioty. Między innymi zbroje pirata i korsarza! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ksiąg Eksperta.png
Skrzynia Ksiąg Eksperta Item-Shop Księgę inspiracji lub charyzmy, książkę lidera lub może księgę umiejętności – cóż takiego znajdziesz w tej skrzyni? Sprawdź! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czarny Zestaw Strażaka.png
Czarny Zestaw Strażaka Item-Shop Jesteś na zawołanie, gdy instancja płonie! Każda część kostiumu daje ci 1 do 3 losowych bonusów. Mroźny Chrząszcz daje ci dodatkowo +5% odporności na lód oraz +1500 PŻ. Łącznie przedmioty dają ci bonus zestawu.
Czarne Tło.png
Żółty Zestaw Strażaka.png
Żółty Zestaw Strażaka Item-Shop Jesteś na zawołanie, gdy instancja płonie! Każda część kostiumu daje ci 1 do 3 losowych bonusów. Mroźny Chrząszcz daje ci dodatkowo +5% odporności na lód oraz +1500 PŻ. Łącznie przedmioty dają ci bonus zestawu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Przebudzenia.png
Skrzynia Przebudzenia Item-Shop Cóż takiego tajemniczego ukrywa się w skrzyni? Rzuć okiem do środka, by się tego dowiedzieć!
Czarne Tło.png
Skrzynka z Kamieniami Przebudzenia.png
Skrzynka z Kamieniami Przebudzenia Item-Shop Dusza przebudzenia czy jeden z 5 możliwych kamieni przebudzenia potrzebnych, by zwiększyć twoją szansą na wyprodukowanie przedmiotów wypełnionych mocą smoka – co ukrywa się w środku tej skrzynki? Sprawdź.
Czarne Tło.png
Pakiet Handlarza Diament.png
Pakiet Handlarza "Diament" Item-Shop Zapewnij sobie wszystko, co potrzebujesz do kariery w handlu hurtowym: przechowuj więcej przedmiotów dzięki powiększonemu składowi oraz nadaj swojemu prywatnemu sklepu indywidualny wygląd z pomocą szpuli kaszmiru! A dzięki szkle handlu możesz szybciej i prościej znaleźć i kupić poszukiwane przedmioty w pobliżu.
Czarne Tło.png
Pakiet Handlarza Złoto.png
Pakiet Handlarza "Złoto" Item-Shop Zapewnij sobie wszystko, co potrzebujesz do kariery w handlu hurtowym: przechowuj więcej przedmiotów dzięki powiększonemu składowi oraz nadaj swojemu prywatnemu sklepu indywidualny wygląd z pomocą szpuli kaszmiru! A dzięki szkle handlu możesz szybciej i prościej znaleźć i kupić poszukiwane przedmioty w pobliżu.
Czarne Tło.png
Pakiet Handlarza Srebro.png
Pakiet Handlarza "Srebro" Item-Shop Zapewnij sobie wszystko, co potrzebujesz do kariery w handlu hurtowym: przechowuj więcej przedmiotów dzięki powiększonemu składowi oraz nadaj swojemu prywatnemu sklepu indywidualny wygląd z pomocą szpuli kaszmiru! A dzięki szkle handlu możesz szybciej i prościej znaleźć i kupić poszukiwane przedmioty w pobliżu.
Czarne Tło.png
Przecudowny Pakiet Skrzyń.png
Przecudowny Pakiet Skrzyń Item-Shop Czy chcesz ponownie wyhodować urocze zwierzątko? Z tego pakietu otrzymasz Skrzynię Szczeniaka, w której może znajdować się twój nowy lojalny towarzysz. A może masz bzika na punkcie rzadkich przedmiotów? Tak? To zainteresuje cię właśnie ta Skrzynia Tajemnic. Pakiet ten zawiera jeszcze 3 inne skrzynie!
Czarne Tło.png
Skrzynia Turbanów z Tysiąca i Jedna Nocy.png
Skrzynia Turbanów z Tysiąc i Jedna Nocy Item-Shop Odkryj czar tysiąca i jednej nocy! Sułtan czy Dżinn – czyj turban lub czyją tiarę założysz na głowę? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szat z Tysiąca i Jedna Nocy.png
Skrzynia Szat z Tysiąc i Jedna Nocy Item-Shop Odkryj czar tysiąca i jednej nocy! Sułtan czy Dżinn – czyją szatę wybierzesz? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Klasyczna Skrzynia Ramadanu.png
Klasyczna Skrzynia Ramadanu Item-Shop Zamień się w księcia z orientu, załóż szatę kobry lub wykorzystaj moc smoczej fasoli – który z przedmiotów otrzymasz? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Polowania.png
Skrzynia Polowania Item-Shop Pakiet ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz na udane polowanie na potwory: zbieraj więcej PD i więcej łupów, przechowuj swoje przedmioty w powiększonym składzie i wykorzystaj 3 dni Auto Łowów.
Czarne Tło.png
Skrzynia Dzikiego Polowania.png
Skrzynia Dzikiego Polowania Item-Shop Ten wielki pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz na długie i udane polowanie na potwory: zbieraj więcej PD i więcej łupów, przechowuj swoje przedmioty w powiększonym składzie i wykorzystaj 15 dni Auto Łowów.
Czarne Tło.png
Skrzynia Czarnych Szponów.png
Skrzynia Czarnych Szponów Item-Shop Pancerz czarnych lub srebrnych szponów, imponujący byk bojowy lub wzmacniający lizak – cóż takiego znajdziesz w tej skrzyni? Sprawdź! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pakiet Torciku Pi.png
Pakiet Torciku Pi Item-Shop Z okazji Dnia Pi upichciliśmy Ci legendarny torcik Pi, a w nim: torcik fasolowy i mnóstwo innych wspaniałych przedmiotów, jak np. zaczarowanie przedmiotu+ i suplementy. Łącznie 15 przedmiotów.
Czarne Tło.png
Losowa Skrzynia Królestwa Żywiołów.png
Losowa Skrzynia Królestwa Żywiołów Item-Shop Zdobna Skrzynia z Odłamkiem, Eliksir Ochrony Żywiołów lub uroczy zwierzak żywiołów twojego wyboru – w tej skrzyni znajdziesz drogocenne przedmioty do swoich przygód w Królestwie Żywiołów.
Czarne Tło.png
Wielkie Pudło na Szarfy.png
Wielkie Pudło na Szarfy Item-Shop W tym pudle znajduje się dodatkowa szarfa dla ciebie. W zależności od stopnia absorbuje ona określony procent bonusów użytej w tym celu broni lub zbroi! W ten sposób staniesz się jeszcze bardziej potężniejszy!
Czarne Tło.png
Biały Walentynkowy Anioł.png
Biały Walentynkowy Anioł Item-Shop Spraw sobie anielski wygląd wraz ze słodkim zwierzakiem i potężnymi bonusami! Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Czerwony Walentynkowy Anioł.png
Czerwony Walentynkowy Anioł Item-Shop Spraw sobie anielski wygląd wraz ze słodkim zwierzakiem i potężnymi bonusami! Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Czerwony Walentynkowy Faraon.png
Czerwony Walentynkowy Faraon Item-Shop Spraw sobie władczy wygląd wraz ze słodkim zwierzakiem i potężnymi bonusami! Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Turkusowy Walentynkowy Faraon.png
Turkusowy Walentynkowy Faraon Item-Shop Spraw sobie władczy wygląd wraz ze słodkim zwierzakiem i potężnymi bonusami! Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Pudło Pogromcy Serc Kobry.png
Pudło Pogromcy Serc Kobry Item-Shop W tym eleganckim kostiumie złamiesz każde serce! Pomoże ci w tym Gniewne Serce ze swoimi potężnymi bonusami. Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Pudło Pogromcy Serc Feniksa.png
Pudło Pogromcy Serc Feniksa Item-Shop W tym eleganckim kostiumie złamiesz każde serce! Pomoże ci w tym Gniewne Serce ze swoimi potężnymi bonusami. Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Białe Pudło Uwodzicielek.png
Białe Pudło Uwodzicielek Item-Shop W tym eleganckim kostiumie złamiesz każde serce! Pomoże ci w tym zwierzak Cupido ze swoimi strzałami miłości i potężnymi bonusami. Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Czerwone Pudło Uwodzicielek.png
Czerwone Pudło Uwodzicielek Item-Shop W tym eleganckim kostiumie złamiesz każde serce! Pomoże ci w tym zwierzak Cupido ze swoimi strzałami miłości i potężnymi bonusami. Za pomocą transferu bonusów możesz przenieść bonusy kostiumu na inny kostium. Ponadto otrzymasz legendarną skrzynię zwierzaka, która może zawierać zaczaruj zwierzaka, optymalną skrzynię ksiąg zwierza lub skrzynkę na zwierzaka.
Czarne Tło.png
Beztroski Pakiet Przygodowy.png
Beztroski Pakiet Przygodowy Item-Shop Beztroski pakiet przygodowy uszczęśliwia każdego poszukiwacza przygód! Znajdziesz w nim mnóstwo przydatnych przedmiotów, jak zwój egzorcyzmu, pelerynę męstwa oraz magiczny metal. I to nie wszystko: z pakietem możesz sporo zaoszczędzić, ponieważ otrzymasz jeszcze wysoki kupon wpłaty, atak Boga Smoków oraz obydwa eliksiry gratis. Obdaruj się!
Czarne Tło.png
Skrzynia Mega Wierzchowca Dragora.png
Skrzynia Mega Wierzchowca Dragora Item-Shop Zostań dumnym właścicielem potężnego Dragora lub Moa, którzy obdarzą cię jedną z 5 potężnych specjalizacji.
Czarne Tło.png
Świąteczny Pakiet.png
Świąteczny Pakiet Item-Shop Otul się w czarujący świąteczny strój, wskocz na grzbiet odświętnego renifera i wyrusz w zimową dal. Zawiera pakiet dla mężczyzny oraz kobiety.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mądrego Tygrysa.png
Skrzynia Mądrego Tygrysa Item-Shop Dzięki pelerynie maskującej, pierścieniowi Lucy lub przedmiotom Króla Przepowiedni szybciutko zwiększysz swoje punkty rangi.

Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot w określonej ilości. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.

Czarne Tło.png
Opt. Skrz. Ksiąg Zwierza.png
Opt. Skrz. Ksiąg Zwierza Item-Shop Prawie wszystkie zwierzaki reagują na komendy 'siad', 'leżeć' i 'podaj łapę - twój zwierzak potrafi dużo więcej! Odkryj pożyteczne przedmioty, by zmienić parametry i umiejętności swojego zwierzaka lub jedną z wielu ksiąg zwierza w tej optymalnej skrzyni i naucz swojego zwierzaka kilku nowych sztuczek. Cenne umiejętności sprawią, że stanie się on dla ciebie silnym i nieodzownym partnerem.
Czarne Tło.png
Skrzynia Doświadczenia Ajolosa.png
Skrzynia Doświadczenia Ajolosa Item-Shop Dzięki skrzyni Boga Wiatru Ajolosa awansujesz na szczyt w mgnieniu oka! Znajdziesz tutaj między innymi dopalacz do doświadczenia lub dodatkową siłę ataku, które pomogą ci poczynić szybkie postępy. Przy odrobinie szczęścia może wyciągniesz ze skrzyni kompletny zestaw kostiumu Ajolosa wraz z błękitnym błyszczącym pawiem.
Czarne Tło.png
Zielona Skrzyneczka Losu.png
Zielona Skrzyneczka Losu Item-Shop Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć.

Teraz masz dwie możliwości: 1. Kliknij na Przyjmij przedmiot, aby otrzymać bezpośrednio wyświetlony przedmiot. 2. Użyj Szczęśliwy Traf, by otrzymać inny losowy przedmiot. Masz maksymalnie 10 prób za opłatę Yang. Nie posiadając wystarczającej ilości Yang na koncie, nie możesz wybrać nowego przedmiotu. Otwartego pudełka nie można zresetować lub zamknąć. Jeśli gra zostanie zamknięta, otrzymasz wyświetlony przedmiot.

Czarne Tło.png
Duża Magmowa Skrzynka Meley.png
Duża Magmowa Skrzynka Meley Item-Shop Dzięki zawartości tej skrzyni zdobędziesz ognioodporne wyposażenie! Otrzymasz wierzchowca smok magmy oraz małego strażnika smoków Minidall i trzy przepustki do Schronienia Meley. Każda załączona mikstura mocy smoka obdarzy cię na 10 min. mocą smoka. Ponadto możesz zwiększyć swoją szansę na przeszywający cios 3 razy po 10 minut. Dzięki książce lidera każdy z członków grupy może zebrać przez 3 godz. 30% więcej punktów doświadczenia.
Czarne Tło.png
Magmowa Skrzynka Meley.png
Magmowa Skrzynka Meley Item-Shop Dzięki zawartości tej skrzyni zdobędziesz ognioodporne wyposażenie! Otrzymasz wierzchowca smok magmy oraz małego strażnika smoków Minidall i przepustkę do Schronienia Meley. Każda załączona mikstura obdarzy cię na 10 min. mocą smoka.
Czarne Tło.png
Skrzynia doświadczenia.png
Skrzynia doświadczenia Item-Shop Osiąganie kolejnych poziomów zabiera Ci zbyt dużo czasu? Następnie zapewnij sobie jeden z wielu przedmiotów, które zwiększają całe twoje zebrane doświadczenie! Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia "Dziadek do orzechów".png
Skrzynia "Dziadek do orzechów" Item-Shop Towarzysze, którzy znakomicie rodzą sobie z rozłupywaniem orzechów oraz pożyteczne przedmioty dla zwierzaków. To wszystko można znaleźć w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Otwórz ją i sprawdź, co zawiera.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zimowa Nocturnus (m).png
Skrzynia Zimowa Nocturnus (m) Item-Shop Mroczny spektralny rumak, wzniosły hełm Gwardii Ognistego lub Lodowego Smoka z potężnymi bonusami oraz mnóstwo innych fantastycznych przedmiotów ukrywa się w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Otwórz ją i sprawdź, co zawiera.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zimowa Nocturnus (k).png
Skrzynia Zimowa Nocturnus (k) Item-Shop Mroczny spektralny rumak, wzniosły hełm Gwardii Ognistego lub Lodowego Smoka z potężnymi bonusami oraz mnóstwo innych fantastycznych przedmiotów ukrywa się w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Otwórz ją i sprawdź, co zawiera.
Czarne Tło.png
Spektralna Skrzynia Zimowa (k).png
Spektralna Skrzynia Zimowa (k) Item-Shop Spektralny rumak, mundur Gwardii Ognistego lub Lodowego Smoka z potężnymi bonusami oraz mnóstwo innych fantastycznych przedmiotów ukrywa się w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Któryś z tych przedmiotów może być twój, ale który?
Czarne Tło.png
Spektralna Skrzynia Zimowa (m).png
Spektralna Skrzynia Zimowa (m) Item-Shop Spektralny rumak, mundur Gwardii Ognistego lub Lodowego Smoka z potężnymi bonusami oraz mnóstwo innych fantastycznych przedmiotów ukrywa się w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Któryś z tych przedmiotów może być twój, ale który?
Czarne Tło.png
Skrzynia dla Strażackich Bohaterek.png
Skrzynia dla Strażackich Bohaterek Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia dla Strażackich Bohaterów.png
Skrzynia dla Strażackich Bohaterów Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Pudełko Premium.png
Pudełko Premium Item-Shop Upadek Kamieni Metin sparaliżował całą gospodarkę oraz skaził urodzajne gleby, równocześnie rozgorzała wojna, która przerwała wszelkie stosunki handlowe między królestwami. Wkrótce zapanował głód i rozpacz na kontynencie.

Sprytni poszukiwacze skarbów używają magicznych środków, aby zdobywać więcej kosztownych przedmiotów i w ten sposób szybciej napełniać swoje kieszenie i skarbce.

Diamentowe Pudełko.png Diamentowe Pudełko Item-Shop 4 magiczne środki pomocnicze, które wspierają cię w levelowaniu, zapełniają twoją kieszeń i twój magazyn!
Złote Pudełko.png Złote Pudełko Item-Shop 4 magiczne środki pomocnicze, które wspierają cię w levelowaniu, zapełniają twoją kieszeń i twój magazyn!
Srebrne Pudełko.png Srebrne Pudełko Item-Shop 3 magiczne środki pomocnicze, które wspierają cię w levelowaniu, zapełniają twoją kieszeń i twój magazyn!
Brązowe Pudełko.png Brązowe Pudełko Item-Shop 3 magiczne środki pomocnicze, które wspierają cię w levelowaniu, zapełniają twoją kieszeń i twój magazyn!
Czarne Tło.png
Pakiet Przetrwania na Lodowej Ziemi.png
Pakiet Przetrwania na Lodowej Ziemi Item-Shop Wieczny lód i przenikliwe zimno sprawiają, że nawet najtwardsi wojownicy opadają z sił. Dzięki temu użytecznemu ekwipunkowi przetrwania na Lodowej Ziemi poradzisz sobie z przeciwnościami natury!
Czarne Tło.png
Skrzynia Kowalstwa.png
Skrzynia Kowalstwa Item-Shop Nawet najdzielniejszy bohater niewiele zdziała, mając do dyspozycji wyszczerbiony miecz i powgniataną zbroję. Chwalebne czyny wymagają porządnego wyposażenia! W tej skrzyni znajdziesz przedmiot, który na pewno przyda ci się podczas następnej wizyty u kowala.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ksiąg Zwierza.png
Skrzynia Ksiąg Zwierza Item-Shop W tej skrzyni z księgami znajduje się losowa księga zwierza. Znajdziesz w niej cenne wskazówki i tabelki z instrukcjami o rozwoju twojego zwierzaka. Ponadto stronice zdobią liczne fotografie i graficznie wyrafinowana czcionka - miłej lektury!
Czarne Tło.png
Skrzynia Aury.png
Skrzynia Aury Item-Shop Zgarnij przy odrobinie szczęścia szatę aury, przenieś na nią parametry i ulepsz ją do poziomu 250!
Czarne Tło.png
Legendarna Skrzynia Zwierzaka.png
Legendarna Skrzynia Zwierzaka Item-Shop Czy kochasz zwierzaki? Tak? To zgarnij skrzynię zwierzaka, która jest zapełniona przedmiotami twojego wiernego towarzysza! Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynka na Zwierzaka (IS).png
Skrzynka na Zwierzaka (IS) Item-Shop Jeden z 10 towarzyszy, których możesz levelować, czeka, by go uwolnić ze skrzynki. Udało ci się wyhodować odważnego zwierzaka, możesz go teraz trenować i wzmocnić. W ten sposób twój zwierzak będzie wiernym towarzyszem i będzie cię wspierał w każdej walce!
Czarne Tło.png
Skrzynia Transferu Bonusu.png
Skrzynia Transferu Bonusu Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zadziornych Małpiszonów.png
Skrzynia Zadziornych Małpiszonów Item-Shop Cała gromada małpiszonów wrzeszczy: kto ukradł nasze jajo? Nie przegap szansy i odkryj w skrzyni jajo małpiszona lub nawet jajo Nemere oraz mnóstwo innych pożytecznych przedmiotów dla swojego zwierzaka, którego możesz levelować!
Czarne Tło.png
Skrzynia Towarzysza Orientu.png
Skrzynia Towarzysza Orientu Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Antyczna Skrzynia Pustyni.png
Antyczna Skrzynia Pustyni Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia z Hełmem Orientu.png
Skrzynia z Hełmem Orientu Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia ze Zbroją Orientu.png
Skrzynia ze Zbroją Orientu Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia z Bonusem Transferu.png
‎Skrzynia z Bonusem Transferu Item-Shop Bogini wiosny Eostre napełniła tę magiczną skrzynię. Jaką niespodziankę wielkanocną znajdziesz w niej? Możliwe są transfer bonusów, kupon SM, smocza skrzynia+ (kolorowa) i dużo więcej przydatnych przedmiotów użytkowych.
Czarne Tło.png
Czerw. Skrzyneczka Losu.png
‎Czerw. Skrzyneczka Losu Item-Shop Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć.

Terasz masz dwie możliwości: 1. Kliknij "Przyjmij przedmiot", by otrzymać widoczny przedmiot. 2. Użyj "Szczęśliwego trafu, by otrzymać inny, losowy przedmiot. Możesz wykonać maks. 15 prób płacąc za nie Yang. Jeżeli nie masz wystarczająco dużo yang na koncie, nie możesz wybrać nowego przedmiotu. Otwartej skrzynki nie można zresetować ani zamknąć.

Czarne Tło.png
Skrzynia Kamienia Księżycowego.png
Skrzynia Kamienia Księżycowego‎ Item-Shop Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot. Przedmiot ten automatycznie trafi do Twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Nadzwyczajna Purpurowa Skrzynia.png
Nadzwyczajna Purpurowa Skrzynia Item-Shop Nadzwyczajny wierzchowiec, potężny pierścień lub zaczarowany amulet – który z przedmiotów czaka na ciebie w tej skrzyni? Sprawdź teraz!
Czarne Tło.png
Smoczy Skarb.png
Smoczy Skarb Item-Shop Otwórz ten skarb i otrzymaj losowy przedmiot, który zazwyczaj można nabyć jedynie za Smocze Znaki!
Czarne Tło.png
Złote Pudło Yutnori.png
Złote Pudło Yutnori Item-Shop Zawiera materiał budowlany do plansz Yutnori.
Czarne Tło.png
Srebrne Pudło Yutnori.png
Srebrne Pudło Yutnori Item-Shop Zawiera materiał budowlany do plansz Yutnori.
Czarne Tło.png
Brązowe Pudło Yutnori.png
Brązowe Pudło Yutnori Item-Shop Zawiera materiał budowlany do plansz Yutnori.
Czarne Tło.png
Enigma Box.png
Skrzynia Enigma Item-Shop Zawiera losową skrzynię.
Czarne Tło.png
Olimpijska Skrzynia.png
Olimpijska Skrzynia Item-Shop Skrzynia zawiera losowy przedmiot jako nagrodę dla olimpijczyków.
Czarne Tło.png
Skrzynia Amora.png
Skrzynia Amora Item-Shop Ta skrzynia w kształcie serca zawiera 5 niespodzianek. Można ją otwierać 5 razy co 30 min .
Czarne Tło.png
Skrzynia Burzy Pustynnej.png
Skrzynia Burzy Pustynnej Item-Shop Ta tajemnicza skrzynia zawiera losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Królów.png
Skrzynia Królów Item-Shop Ta pięknie ozdobiona skrzynia zawiera zaiste królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mocy.png
Skrzynia Mocy Item-Shop Skrzynia ta jest dziwnie lekka, tak jakby była pusta...
Czarne Tło.png
Skrzynia Rzeźnika Demonów.png
Skrzynia Rzeźnika Demonów Item-Shop Zawiera losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Wiecznej Zimy.png
Skrzynia Wiecznej Zimy Item-Shop Skrzynia ta jest wyciosana z litego lodu. Gdy unosisz jej wieko, z wnętrza wydobywa się lodowaty mróz.
Czarne Tło.png
Skrzynia Świąt.png
Skrzynia Świąt Item-Shop Odświętnie udekorowana jodłowymi gałązkami skrzynia zawiera świąteczną niespodziankę.
Czarne Tło.png
Świąteczna Skrzynia.png
Świąteczna Skrzynia Item-Shop Ten ślicznie zapakowany prezent świąteczny skrywa pyszną niespodziankę.
Czarne Tło.png
Tajemnicza Skrzynia.png
Tajemnicza Skrzynia Item-Shop Ta Skrzynia jest podejrzanie lekka, jakby była pusta...
Czarne Tło.png
Skrzynia z Pawiem Eostre.png
Skrzynia z Pawiem Eostre Item-Shop Przy odrobinie szczęścia możesz zdobyć jedną z wyjątkowych nagród: Błękitny Błyszczący Paw lub Różowy Błyszczący Paw.
Czarne Tło.png
Klasyk Wielkanocny Eostre.png
Klasyk Wielkanocny Eostre Item-Shop Bogini wiosny Eostre napełniła tę magiczną skrzynię jej wielkanocnymi klasykami ostatnich lat. Jaką niespodziankę wielkanocną znajdziesz w niej? Możliwe są popularne zwierzaki, jak Donnie lub Frank, kostiumy zajączka lub samuraja i dużo więcej!
Czarne Tło.png
Skrzynia z Hełmem Eostre.png
Skrzynia z Hełmem Eostre Item-Shop Bogini wiosny Eostre napełniła tę magiczną skrzynię. Jaką niespodziankę wielkanocną znajdziesz w niej? Możliwe są hełm Ajolosa lub Astrajosa z bonusem i różnym czasem trwania, smocze fasolki, smocza skrzynia+ oraz wiele innych pożytecznych przedmiotów użytkowych.
Czarne Tło.png
Skrzynia ze Zbroją Eostre.png
Skrzynia ze Zbroją Eostre Item-Shop Bogini wiosny Eostre napełniła tę magiczną skrzynię. Jaką niespodziankę wielkanocną znajdziesz w niej? Możliwe są zbroja Ajolosa lub Astrajosa z bonusem i różnym czasem trwania, czerwona skrzyneczka losu oraz wiele innych pożytecznych przedmiotów użytkowych.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia.png
Smocza Skrzynia Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście zwyczajnych Cor Draconis.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia (kol.).png
Smocza Skrzynia (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera zwyczajne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia+.png
Smocza Skrzynia+ Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście potężnych Cor Draconis rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia+ (kol.).png
Smocza Skrzynia+ (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera potężne Cor Draconis w każdym kolorze rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Szlach.Sm. Skrz. (kol.).png
Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera szlachetne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Szlach. Smocza Skrzynia.png
Szlach. Smocza Skrzynia Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście szlachetnych Cor Draconis.
Czarne Tło.png
Szlach. Smocza Skrzynia+.png
Szlach. Smocza Skrzynia+ Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście potężnych Cor Draconis rangi "szlachetna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Wielkie Losowe Pudełko Yohara.png
Wielkie Losowe Pudełko Yohara Item-Shop Zgarnij teraz wszystko, czego potrzebujesz do swojej wyprawy przez Yohara! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko Uszlachetniania Aury.png
Pudełko Uszlachetniania Aury Item-Shop Z tego pakietu możesz otrzymać materiały do uszlachetnienia wyposażenia lub runy do ulepszenia szaty aury. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Cudowna skrzynia mamuta.png
Cudowna skrzynia mamuta Item-Shop Przy odrobinie szczęścia przeciągnij na swoją stronę Manniego jako wiernego przyjaciela i dodatkowo korzystaj z licznych solidnych bonusów obydwu magicznych pierścieni – albo otrzymasz jedną z wielu innych wspaniałych niespodzianek!
Czarne Tło.png
Lekka Skrzynia Plażowa.png
Lekka Skrzynia Plażowa Item-Shop Ta skrzynia zawiera liczne przedmioty dla perfekcyjnego dnia na plaży! Co jest w środku? Przy odrobinie szczęścia otrzymasz lekki zestaw plażowy lub inną wspaniałą niespodziankę. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Luźna Skrzynia Plażowa.png
Luźna Skrzynia Plażowa Item-Shop Ta skrzynia zawiera liczne przedmioty dla perfekcyjnego dnia na plaży! Co jest w środku? Przy odrobinie szczęścia otrzymasz luźny zestaw plażowy lub inną wspaniałą niespodziankę. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Biała Skrzynia Azraela.png
Biała Skrzynia Azraela Item-Shop W tej skrzyni czekają na Ciebie skarby demona! Zdobądź przy odrobinie szczęścia Biały Zestaw Azraela z kostiumem lub zwierzakiem lub jedną z wielu piekielnie dobrych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czerwona Skrzynia Azraela.png
Czerwona Skrzynia Azraela Item-Shop W tej skrzyni czekają na Ciebie potężne skarby demona! Zdobądź przy odrobinie szczęścia Czerwony Zestaw Azraela z kostiumem lub zwierzakiem lub jedną z wielu piekielnie dobrych niespodzianek! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Krwistoczerwona Skrzynia Wampira.png
Krwistoczerwona Skrzynia Wampira Item-Shop Znajdź w tej skrzyni niesamowite skarby na mroczne noce: a może nawet krwistoczerwony zestaw wampira? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czarna jak Noc Wampirza Skrzynia.png
Czarna jak Noc Wampirza Skrzynia Item-Shop Znajdź w tej skrzyni niesamowite skarby na mroczne noce: być może nawet czarny jak noc zestaw wampira? Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Czerwona skrzynia zimowego samuraja.png
Czerwona skrzynia zimowego samuraja Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby na najpiękniejszy czas roku! Zgarnij przy odrobinie szczęścia czerwony zestaw zimowego samuraja z towarzyszami lub jedna z wielu bożonarodzeniowych niespodzianek.Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Biała skrzynia zimowego samuraja.png
Biała skrzynia zimowego samuraja Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby na najpiękniejszy czas roku! Zgarnij przy odrobinie szczęścia biały zestaw zimowego samuraja z towarzyszami lub jedną z wielu bożonarodzeniowych niespodzianek. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Olbrzymie Zimowe Pudełko.png
Olbrzymie Zimowe Pudełko Item-Shop Na jaką bożonarodzeniową niespodziankę możesz liczyć w tym roku? Otwórz szybko pudełko i przekonaj się! Ta magiczna skrzynia otworzy się zaraz po zakupie i zawiera jeden losowy przedmiot. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Duże Losowe Pudełko Zaświatów.png
Duże Losowe Pudełko Zaświatów Item-Shop W tej tajemniczej skrzyni znajdziesz mnóstwo przydatnych przedmiotów do swoich przygód w Zaświatach: klucz potępienia+, pakiet trupich płomieni i wiele innych atrakcji!

Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.

Czarne Tło.png
Książęca Losowa Księga Misji.png
Książęca Losowa Księga Misji Item-Shop Otrzymaj losowo nadzwyczaj trudną misję. Po jej pomyślnym zaliczeniu otrzymasz nagrodę. Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Losowe Pudełko Auto Łowów.png
Losowe Pudełko Auto Łowów Item-Shop Podczas automatycznych łowów Twoja postać nie tylko atakuje potwory, lecz również bez Twojej pomocy korzysta z umiejętności i mikstur! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Wytworne Zimowe Pudełko.png
Wytworne Zimowe Pudełko Item-Shop Jaką czarującą świąteczną niespodziankę zawiera ta wspaniała skrzynia? Przytulne świąteczne kostiumy, odświętne akcesoria, urocze zwierzaki, a może coś zupełnie innego? Sprawdź! Skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Świąteczne Zimowe Pudełko.png
Świąteczne Zimowe Pudełko Item-Shop To pudełko jest wypełnione po brzegi wspaniałymi świątecznymi skarbami. Ciekawe, co otrzymasz? Zajrzyj do niej, by się tego dowiedzieć! Magiczna skrzynia, zawierająca jeden losowy przedmiot, otworzy się zaraz po zakupie. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Niebieska Skrzynia Wzorowego Ucznia.png
Niebieska Skrzynia Wzorowego Ucznia Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby dla bystrzaków! Zgarnij przy odrobinie szczęścia niebieski zestaw wzorowego ucznia lub jedną z wielu innych niespodzianek dla wszystkich z dużą mózgownicą.

Ta magiczna skrzynia otworzy się zaraz po zakupie i zawiera jeden losowy przedmiot. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu..

Czarne Tło.png
Szara Skrzynia Wzorowego Ucznia.png
Szara Skrzynia Wzorowego Ucznia Item-Shop Z tego pudełka możesz wydobyć wspaniałe skarby dla bystrzaków! Zgarnij przy odrobinie szczęścia szary zestaw wzorowego ucznia lub jedną z wielu innych niespodzianek dla wszystkich z dużą mózgownicą. Ta magiczna skrzynia otworzy się zaraz po zakupie i zawiera jeden losowy przedmiot. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Okuta Srebrem Skrzynia Szlachty.png
Okuta Srebrem Skrzynia Szlachty Item-Shop Bucha parą i tłucze, terkocze i tyka – steampunk powrócił! Ciekawe, jaka szlachetna niespodzianka z mechanicznej epoki skrywa się dla Ciebie w tej skrzyni? Przekonaj się! Skrzynia otworzy się zaraz po zakupie i zawiera jeden losowy przedmiot. Ten przedmiot trafi automatycznie do Twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Okuta Złotem Skrzynia Szlachty.png
Okuta Złotem Skrzynia Szlachty Item-Shop Bucha parą i tłucze, terkocze i tyka – steampunk powrócił! Ciekawe, jaka szlachetna niespodzianka z mechanicznej epoki skrywa się dla Ciebie w tej skrzyni? Przekonaj się! Skrzynia otworzy się zaraz po zakupie i zawiera jeden losowy przedmiot. Ten przedmiot trafi automatycznie do Twojego magazynu ItemShopu.

Skrzynie bossów

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynia Królowej Meley (Dla Grup).png
Skrzynia Królowej Meley (Dla Grup) Złota Smocza Skrzynia Ta skrzynia została wydobyta ze Schroniska Królowej Smoków Meley. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Hydry.png
Skrzynia Hydry Skarb Hydry Zawiera losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Berana-Setaou.png
Skrzynia Berana-Setaou Beran-Setaou Ta skrzynia została wydobyta z Groty Wygnańców. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Jotuna Thryma.png
Skrzynia Jotuna Thryma Jotun Thrym Ta skrzynia została wydobyta z Erebu. Znajduje się w niej prawdziwy
Czarne Tło.png
Skrzynia Bagjanamu.png
Skrzynia Bagjanamu Bagjanamu Ta skrzynia została wydobyta z Erebu. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Nemere.png
Skrzynia Nemere Nemere Ta skrzynia została wydobyta z Strażnicy Nemere. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Razadora.png
Skrzynia Razadora Razador Ta skrzynia została wydobyta z Twierdzy Czerwonego Smoka. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Zodiaku.png
Złota Skrzynia Zodiaku Z bossów znajdujących się w Świątyni Zodiaku. W tajemniczej skrzyni mogą znajdować się broń, wyposażenie i szarfy Zodiaku.
Czarne Tło.png
Skrzynia Azraela.png
Skrzynia Azraela Azrael Potężne demoniczne moce zamknęły tę skrzynię. Niewątpliwie zawiera ona bardzo cenne przedmioty.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mroku.png
Skrzynia Mroku Ze wszystkich bossów znajdujących się w Przylądek Smoczego Ognia, Góry Grzmotu, Nefrytowa Zatoka i Zbocze Gautama.

Nemere, Razador

Ta ciężka skrzynia ukrywa uznane za zaginione bogactwa Mrocznego Narodu.
Czarne Tło.png
Szkat. Żółtego Tygrysa.png
Szkat. Żółtego Tygrysa Zjawa Żółtego Tygrysa Szkatułka Zjawy Żółtego Tygrysa. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Dziewięciu Ogonów.png
Szkatułka Dziewięciu Ogonów Dziewięć Ogonów Szkatułka Dziewięciu Ogonów. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Króla Demonów.png
Szkatułka Króla Demonów Elit. Król Demonów Szkatułka Króla Demonów. Coś cennego znajduje się w środku
Czarne Tło.png
Szkatułka Królowej Pająków.png
Szkatułka Królowej Pająków Król Pająków, Królowa Pająków Szkatułka Królowej Pająków. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Ognistego Króla.png
Szkatułka Ognistego Króla Ognisty Król Szkatułka Ognistego Króla. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Wodza Orków.png
Szkatułka Wodza Orków Wódz Orków Szkatułka Wodza Orków. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Umarłego Rozpruwacza.png
Szkatułka Umarłego Rozpruwacza Umarły Rozpruwacz Szkatułka Umarłego Rozpruwacza. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka Pustynnego Żółwia.png
Szkatułka Pustynnego Żółwia Olbrzymi Żółw Szkatułka Pustynnego Żółwia. Coś cennego znajduje się w środku.
Czarne Tło.png
Szkatułka (Boss).png
Szkatułka Yohara Król Bao, Kao (lód), Skrzynia Rankingu Wieży Zawiera losowy przedmiot
Czarne Tło.png
Skrzynia Królowej Meley.png
Skrzynia Królowej Meley Złota Smocza Skrzynia Ta skrzynia została wydobyta ze Schroniska Królowej Smoków Meley. Znajduje się w niej prawdziwy królewski skarb.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sm. Strażników.png
Skrzynia Sm. Strażników Złota Smocza Skrzynia Skrzynia ta zawiera kilka rzadkich, zaginionych od wieków skarbów licznych smoczych strażników.
Czarne Tło.png
Losowa Skrzynka.png
Losowa Skrzynka Event Łowcy Bossów Skrzynka z tajemniczą zawartością.
Czarne Tło.png
Skarb Węży.png
Skarb Węży Statua Węży Skarb, który został wydarty z głębin Świątyni Węży.
Czarne Tło.png
B. Smocza Skrz. (słaby).png
B. Smocza Skrz. (słaby) Upiorny Strażnik Szkatułka wyrwana ze szponów Alastora.
Czarne Tło.png
B. Smocza Skrz. (silny).png
B. Smocza Skrz. (silny) Upiorny Strażnik Szkatułka wyrwana ze szponów Alastora.


Skrzynie zodiaku

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skarb Aventurin.png
Skarb Aventurin Mnich Milbon w Świątyni Zodiaku Lśniąca zielona skrzynia skarbów, która może zawierać broń, szarfy lub insygnie Zodiaku.
Czarne Tło.png
Skarb Aureolin.png
Skarb Aureolin Mnich Milbon w Świątyni Zodiaku Złoto-żółta skrzynia skarbów, która może zawierać wyposażenie Zodiaka, szarfy lub insygnie.
Czarne Tło.png
Gwiezdny Skarb.png
Gwiezdny Skarb Mnich Milbon w Świątyni Zodiaku Błyszcząca złota skrzynia skarbów, która może zawierać elementarne talizmany, broń Zodiaków lub szarfy.
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Zodiaku.png
Złota Skrzynia Zodiaku Bossy Zodiaku. W tajemniczej skrzyni mogą znajdować się broń, wyposażenie i szarfy Zodiaku.


Ebonitowe szkatułki

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Czerw. Ebonit. Szkatuła.png
Czerw. Ebonit. Szkatuła Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 1.
Czarne Tło.png
Drog. Ebonit. Szkatułka.png
Drog. Ebonit. Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 2.
Czarne Tło.png
Żółta Ebonitowa Szkatułka.png
Żółta Ebonitowa Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 3.
Czarne Tło.png
Jasnozielona Ebonitowa Szkatułka.png
Jasnozielona Ebonitowa Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 4.
Czarne Tło.png
Ziel. Ebonit. Szkatułka.png
Ziel. Ebonit. Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 5.
Czarne Tło.png
Nieb. Ebonit. Szkatułka.png
Nieb. Ebonit. Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 6 i Badania Biologa 8.
Czarne Tło.png
Fiol. Ebonit. Szkatułka.png
Fiol. Ebonit. Szkatułka Nagroda od Baek-Go po zakończeniu misji Badania Biologa 7.

Skrzynie z Odłamkami

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynia z Odłamkiem.png
Skrzynia z Odłamkiem u NPC Seon-Hae po dostarczeniu 10 x Księga Umiejętności i 100.000 Yang Przy odrobinie szczęścia skrzynia ta będzie zawierać odłamek w losowym kolorze.
Czarne Tło.png
Zdobna Skrz. z Odłamkiem.png
Zdobna Skrzynia z Odłamkiem Losowa Skrzynia Królestwa Żywiołów, Zawiera księgę umiejętności lub przy odrobienie szczęścia odłamek w losowym kolorze. Szansa na odłamek jest większa niż w zwyczajnej skrzyni z odłamkiem.
Czarne Tło.png
Lśniąca Sk. z Odłamkiem.png
Lśniąca Sk. z Odłamkiem Loteria Tombola, Koło Dżinna 2020 Zawiera 5 lśniących odłamków w losowym kolorze.
Czarne Tło.png
Skrzynia Lśniących Odłamków.png
Skrzynia Lśniących Odłamków Item-Shop za 35 SM Ta zaklęta skrzynia zawiera jeden z wielu przedmiotów.

Skrzynie Eventowe

Dzieci Kwiaty

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Pudełko z Chryzantemą.png
Pudełko z Chryzantemą Dzieci Kwiaty, Otwórz swoje pachnące pudełko i sprawdź, jaka nagroda ukrywa się w środku.
Czarne Tło.png
Pudełko z Lilią.png
Pudełko z Lilią Dzieci Kwiaty, Otwórz swoje pachnące pudełko i sprawdź, jaka nagroda ukrywa się w środku.
Czarne Tło.png
Pudełko ze Słonecznikiem.png
Pudełko ze Słonecznikiem Dzieci Kwiaty, Otwórz swoje pachnące pudełko i sprawdź, jaka nagroda ukrywa się w środku.
Czarne Tło.png
Pudełko z Konwalią.png
Pudełko z Konwalią Dzieci Kwiaty, Otwórz swoje pachnące pudełko i sprawdź, jaka nagroda ukrywa się w środku.
Czarne Tło.png
Pudełko z Narcyzem.png
Pudełko z Narcyzem Dzieci Kwiaty, Otwórz swoje pachnące pudełko i sprawdź, jaka nagroda ukrywa się w środku.


Potworne Trio

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Pud. Potwor. Trio VIP.png
Pud. Potwor. Trio VIP Minigra: Potworne Trio, Nagroda VIP może zawierać od 2 do 5 złotych pudełek kart potwora.
Czarne Tło.png
Pud. Potwor. Trio Złoto.png
Pud. Potwor. Trio Złoto Minigra: Potworne Trio, Pud. Potwor. Trio VIP Nagroda za odsłonięcie wszystkich Potwornych Trio w mniej niż 17 kolejek.
Czarne Tło.png
Pud. Potwor. Trio Srebro.png
Pud. Potwor. Trio Srebro Minigra: Potworne Trio, Nagroda za odsłonięcie wszystkich Potwornych Trio w 17 - 24 kolejek.
Czarne Tło.png
Pud. Potwor. Trio Brąz.png
Pud. Potwor. Trio Brąz Minigra: Potworne Trio, Nagroda za odsłonięcie wszystkich Potwornych Trio w 25 lub więcej kolejek.
Czarne Tło.png
Czerwone Potworne Trio.png
Czerwone Potworne Trio Item-Shop, Pudełko ze 135 kartami Potwornego Trio na 5 rund Potwornego Trio.
Czarne Tło.png
Niebieskie Potworne Trio.png
Niebieskie Potworne Trio Item-Shop, Pudełko ze 27 kartami Potwornego Trio na 1 rund Potwornego Trio
Czarne Tło.png
Różowe Potworne Trio.png
Różowe Potworne Trio Item-Shop, Pudełko z 7 kartami Potwornego Trio. Aby rozegrać rundę Potwornego Trio, potrzebujesz talii 27 kart.


Schwytaj Króla

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Złoty Łup Królewski.png
Złoty Łup Królewski Schwytaj Króla W Schwytaj Króla zdobyłeś powyżej 550 punktów. Otwórz swoją nagrodę i dowiedz się, co wygrałeś.
Czarne Tło.png
Srebrny Łup Królewski.png
Srebrny Łup Królewski Schwytaj Króla W Schwytaj Króla zdobyłeś 400-549 punktów. Otwórz swoją nagrodę i dowiedz się, co wygrałeś.
Czarne Tło.png
Brązowy Łup Królewski.png
Brązowy Łup Królewski Schwytaj Króla W Schwytaj Króla zdobyłeś 10 - 399 punktów. Otwórz swoją nagrodę i dowiedz się, co wygrałeś.
Czarne Tło.png
Czerwony Pakiet Kart.png
Czerwony Pakiet Kart Item-Shop Zawiera 145 królewskich kart. Rusz strategicznie głową i odkrywaj umiejętnie karty w mini-grze "Schwytaj Króla", aby nabijać punkty i zgarnąć cenny królewski łup w ramach nagrody!
Czarne Tło.png
Niebieski Pakiet Kart.png
Niebieski Pakiet Kart Item-Shop Zawiera 27 królewskich kart. Rusz strategicznie głową i odkrywaj umiejętnie karty w mini-grze "Schwytaj Króla", aby nabijać punkty i zgarnąć cenny królewski łup w ramach nagrody!
Czarne Tło.png
Różowy Pakiet Kart.png
Różowy Pakiet Kart Item-Shop Zawiera 7 królewskich kart. Rusz strategicznie głową i odkrywaj umiejętnie karty w mini-grze "Schwytaj Króla", aby nabijać punkty i zgarnąć cenny królewski łup w ramach nagrody!


Skrzynie Yutnori

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Tajemnica Yutnori.png
‎Tajemnica Yutnori Stół do Yutnori Daje ci przez 30 min 20% PD 5% drop przedmiotu 10% siły w walce z potworami.
Czarne Tło.png
Skrzynka Halloween (m).png
Skrzynka Halloween (m)‎ Stół do Yutnori Zawiera losowy kostium na Halloween dla mężczyzn.
Czarne Tło.png
Skrzynka Halloween (k).png
Skrzynka Halloween (k)‎ Stół do Yutnori Zawiera losowy kostium na Halloween dla kobiet.
Czarne Tło.png
Sk. Upiorny Kapelusz (m).png
Sk. Upiorny Kapelusz (m)‎ Stół do Yutnori Zawiera losowe nakrycie na głowę Halloween dla mężczyzn.
Czarne Tło.png
Sk. Upiorny Kapelusz (k).png
Sk. Upiorny Kapelusz (k)‎ Stół do Yutnori Zawiera losowe nakrycie na głowę Halloween dla kobiet.
Czarne Tło.png
Skrzyn. Upiorny Zwierzak.png
‎Skrzyn. Upiorny Zwierzak Stół do Yutnori Zawiera jednego z licznych upiornych zwierzaków.
Czarne Tło.png
Sk. Wierzchowiec Upiór.png
Sk. Wierzchowiec Upiór‎ Stół do Yutnori Zawiera jednego z licznych upiornych wierzchowców.
Czarne Tło.png
Szkatuła na Biżuterię.png
Szkatuła na Biżuterię Stół do Yutnori Zawiera losowo pierścień, amulet, lizak lub miksturę.
Czarne Tło.png
Skrzynka na Zwierzaka.png
Skrzynka na Zwierzaka‎ Stół do Yutnori Zawiera losowe jajo.
Czarne Tło.png
Pudło na Szarfy.png
Pudło na Szarfy‎ Stół do Yutnori Zawiera losową szarfę.
Czarne Tło.png
Skrzynka na Ozdoby.png
Skrzynka na Ozdoby‎ Stół do Yutnori Zawiera losowy talizman, 50 pudeł Zodiaku lub przedmioty do wejścia do Świątyni Zodiaku.
Czarne Tło.png
Opt. Skrz. Ksiąg Zwierza.png
Opt. Skrz. Ksiąg Zwierza‎ Stół do Yutnori Zawiera losowy przedmiot do trenowania i ulepszania zwierzaków.
Czarne Tło.png
Skrzyn. Broni Tarczowej+.png
Skrzyn. Broni Tarczowej+ Stół do Yutnori Zawiera broń tarczową+ twojego wyboru.
Czarne Tło.png
Skrzynka Cor Draconis.png
Skrzynka Cor Draconis Stół do Yutnori Zawiera losowy Cor Draconis lub smocza fasolę.
Czarne Tło.png
Skrzynka Gaya.png
Skrzynka Gaya Stół do Yutnori Zawiera losowe przedmioty systemu Sklepu Gaya.
Czarne Tło.png
Skrzynka Tajemnic.png
Skrzynka Tajemnic Stół do Yutnori Zawiera losowy rzadki przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynka na Rubiny.png
Skrzynka na Rubiny Stół do Yutnori Zawiera losowy rzadki przedmiot przedmiot premium.
Czarne Tło.png
Złote Trofeum Yutnori.png
Złote Trofeum Yutnori‎ Mini-gra: Yutnori Zawiera złoty pakiet Yutnori oraz tajemniczy odłamek.
Czarne Tło.png
Srebrne Trofeum Yutnori.png
Srebrne Trofeum Yutnori‎ Mini-gra: Yutnori Zawiera srebrny pakiet Yutnori oraz szansę na tajemniczy odłamek.
Czarne Tło.png
Złoty Pakiet Yutnori.png
Złoty Pakiet Yutnori Złote Trofeum Yutnori Nagroda za zwycięstwo w Yutnori w maksymalnie 5 rundach. Otwórz pakiet i sprawdź co udało ci się wygrać.
Czarne Tło.png
Srebrny Pakiet Yutnori.png
Srebrny Pakiet Yutnori Srebrne Trofeum Yutnori Nagroda za zwycięstwo w Yutnori w maksymalnie 10 rundach. Otwórz pakiet i sprawdź co udało ci się wygrać.
Czarne Tło.png
Brązowy Pakiet Yutnori.png
Brązowy Pakiet Yutnori Mini-gra: Yutnori Nagroda za udział w Yutnori. Otwórz pakiet i sprawdź co udało ci się wygrać.


Skrzynie Rybackie

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Zł. Skrzynia na Ryby (M).png
Zł. Skrzynia na Ryby (M) Event Wędkarskie puzzle.
Czarne Tło.png
Zł. Skrzynia na Ryby (Ś).png
Zł. Skrzynia na Ryby (Ś) Event Wędkarskie puzzle.
Czarne Tło.png
Zł. Skrzynia na Ryby (D).png
Zł. Skrzynia na Ryby (D) Event Wędkarskie puzzle.
Czarne Tło.png
Luks. pudło wędk. puzzli.png
Luks. pudło wędk. puzzli Event Rybacki - Puzzle
Czarne Tło.png
Pudło wędkarskich puzzli.png
Pudło wędkarskich puzzli Event Rybacki - Puzzle


Skrzynie Specjalnych Wydarzeń

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Apteczka Pierw. Pomocy.png
Apteczka Pierw. Pomocy Przedmiot związany z Eventem PlayApartTogether - Bawmy się razem ale osobno z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Zawiera 1 losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Prezent (fioletowy).png
Prezent (fioletowy) Drop alternatywny (podczas Eventów), Ze wszystkich Kamieni Metin podczas Eventów, Jako nagroda od Mikołaja.
Czarne Tło.png
Prezent (żółty).png
Prezent (żółty) Drop alternatywny (podczas Eventów), Ze wszystkich Kamieni Metin podczas Eventów, Jako nagroda od Mikołaja.
Czarne Tło.png
Taj. Rubinowa Skrzynia.png
Taj. Rubinowa Skrzynia Aktualnie niedostępna w grze.
Czarne Tło.png
Żółta Róża.png
Żółta Róża Z misji na Lv 26 - Dezerter, Pomocnik Zdarzeń
Czarne Tło.png
Cukierek.png
Cukierek Pomocnik Zdarzeń
Czarne Tło.png
Chłodziarka.png
Chłodziarka Event Letni 2016
Czarne Tło.png
Szkatułka Blasku Księżyca.png
Szkatułka Blasku Księżyca W okresie Specjalnych Wydarzeń (Święta, Imprezy, Rocznice) ze wszystkich mobów. Okresowo dropi z metinów i bossów.
Czarne Tło.png
Heksagonalna Szkatułka.png
Heksagonalna Szkatułka Ze wszystkich Potworów w Metin2, podczas Eventów,
Loteria Tombola
Czarne Tło.png
Złoty certyfikat.png
Złoty certyfikat Nagroda w Eventach
Czarne Tło.png
Srebrny Certyfikat.png
Srebrny Certyfikat Nagroda w Eventach
Czarne Tło.png
Brązowy certyfikat.png
Brązowy certyfikat Nagroda w Eventach
Czarne Tło.png
Skrzynia Błogosławieństw.png
Skrzynia Błogosławieństw Otrzymywana od Poszczącego Mieszkańca za Datek Chleba.
Czarne Tło.png
Skrzynia Jubileuszowa.png
Skrzynia Jubileuszowa Handlarz Jubileuszowy za 20 monet jubileuszowych
Czarne Tło.png
Pudło Dusz.png
Pudło Dusz Dostępne tylko podczas wydarzenia Event Dusz.
Czarne Tło.png
Podarunek.png
Podarunek Podarunek otrzymamy za Ucho Tanaki od GM'a w okresie Eventu Najazd Piratów Tanaka.


Skrzynie Halloween

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia.png
Upiorna Skrzynia Event Halloween
Czarne Tło.png
Dyniowa Skrzynia.png
Dyniowa Skrzynia Event Halloween
Czarne Tło.png
Dynia.png
Dynia Event Halloween
Czarne Tło.png
Dyniowe Nasiono.png
Dyniowe Nasiono Event Halloween
Czarne Tło.png
Torba Słodyczy.png
Torba Słodyczy Event Halloween
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia dla Ciała (k).png
Upiorna Skrzynia dla Ciała (k) Event Halloween
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia dla Ciała (m).png
Upiorna Skrzynia dla Ciała (m) Event Halloween
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia dla Głowy (k).png
Upiorna Skrzynia dla Głowy (k) Event Halloween
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia dla Głowy (m).png
Upiorna Skrzynia dla Głowy (m) Event Halloween
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia Zwierząt.png
Upiorna Skrzynia Zwierząt Event Halloween


Skrzynie Świąteczne

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Świąteczna Skrzynia.png
Świąteczna Skrzynia Event Świąteczny

Skrzynie Wielkanocne

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Magiczne Jajo.png
Magiczne Jajo Event Wielkanocny
Czarne Tło.png
Wielkanocna Skrzynia.png
Wielkanocna Skrzynia Event Wielkanocny
Czarne Tło.png
Koszyk Wielkanocny.png
Koszyk Wielkanocny Event Wielkanocny
Czarne Tło.png
Koszyk Z Jajkami.png
Koszyk Z Jajkami Event Wielkanocny


Skrzynie Walentynkowe

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Róża.png
Róża Event Walentynkowy, Pomocnik Zdarzeń
Czarne Tło.png
Czekolada.png
Czekolada Event Walentynkowy, Pomocnik Zdarzeń
Czarne Tło.png
Niebieska Skrzynia Amora.png
Niebieska Skrzynia Amora Event Walentynkowy
Czarne Tło.png
Różowa Skrzynia Amora.png
Różowa Skrzynia Amora Event Walentynkowy
Czarne Tło.png
Walentynkowa Skrzynia.png
Walentynkowa Skrzynia Item-Shop
Czarne Tło.png
Skrzynia Cupido.png
Skrzynia Cupido Walentynkowa Skrzynia
Czarne Tło.png
Skrzynia Gniewnego Serca.png
Skrzynia Gniewnego Serca Walentynkowa Skrzynia
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynem.png
Pudełko z Walentynem Czekolada
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynem+.png
Pudełko z Walentynem+ Item-Shop
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynką.png
Pudełko z Walentynką Róża (czerwona)
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynką+.png
Pudełko z Walentynką+ Item-Shop
Czarne Tło.png
Bukiet róż.png
Bukiet róż Event Walentynkowy, Pomocnik Zdarzeń
Czarne Tło.png
Pudełko czekoladek.png
Pudełko czekoladek Event Walentynkowy, Pomocnik Zdarzeń


Skrzynie Piłkarskie

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Igrzyskowa Skrzynia.png
Igrzyskowa Skrzynia Event Olimpijski
Czarne Tło.png
Piłka.png
Piłka Event Piłkarski
Czarne Tło.png
Złota Piłka.png
Złota Piłka Yu-Hwan
Czarne Tło.png
Skrzynia Milona.png
Skrzynia Milona Event Olimpijski
Letnie Igrzyska 2016
Czarne Tło.png
Skrzynia Ateny.png
Skrzynia Ateny Event Olimpijski
Letnie Igrzyska 2016
Czarne Tło.png
Skrzynia Triumfu.png
Skrzynia Triumfu Event Olimpijski
Letnie Igrzyska 2016
Czarne Tło.png
Skrzynia mistrzowska.png
Skrzynia mistrzowska Event na Mistrzostwa


Skrzynie Łowców Bossów

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Brązowa Skrzynia Łowcy Bossów.png
Brązowa Skrzynia Łowcy Bossów Event Łowcy Bossów
Czarne Tło.png
Srebrna Skrzynia Łowcy Bossów.png
Srebrna Skrzynia Łowcy Bossów Event Łowcy Bossów
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Łowcy Bossów.png
Złota Skrzynia Łowcy Bossów Event Łowcy Bossów
Czarne Tło.png
Brązowa Skrzynia Decimus.png
Brązowa Skrzynia Decimus Event Łowcy Bossów
Czarne Tło.png
Srebrna Skrzynia Decimus.png
Srebrna Skrzynia Decimus Event Łowcy Bossów
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Decimus.png
Złota Skrzynia Decimus Event Łowcy Bossów


Skrzynie Okey

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Brązowe Pudło Okey.png
Brązowe Pudło Okey Event Świąteczny
Czarne Tło.png
Srebrne Pudło Okey.png
Srebrne Pudło Okey Event Świąteczny
Czarne Tło.png
Złote Pudło Okey.png
Złote Pudło Okey Event Świąteczny
Czarne Tło.png
Brązowa Skrzynia Okey.png
Brązowa Skrzynia Okey Event Świąteczny
Czarne Tło.png
Srebrna Skrzynia Okey.png
Srebrna Skrzynia Okey Event Świąteczny
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Okey.png
Złota Skrzynia Okey Event Świąteczny


Skrzynie Babilonu

Ikona Nazwa Pochodzenie
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 1.png
Skrzynia Babilonu Poziom 1 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 2.png
Skrzynia Babilonu Poziom 2 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 3.png
Skrzynia Babilonu Poziom 3 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 4.png
Skrzynia Babilonu Poziom 4 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 5.png
Skrzynia Babilonu Poziom 5 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 6.png
Skrzynia Babilonu Poziom 6 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 7.png
Skrzynia Babilonu Poziom 7 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 8.png
Skrzynia Babilonu Poziom 8 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Babilonu Poziom 9.png
Skrzynia Babilonu Poziom 9 Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Skrzynia Adamant.png
Skrzynia Adamant Skarb Babilonu.


Bitwa Proroków

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Czerwona Skrzynia Proroka.png
Czerw. Skrzynia Proroka Item-Shop Zawiera 105 Kart tarota (4 talie). Koszt to 89 SM.
Czarne Tło.png
Niebieska Skrzynia Proroka.png
Nieb. Skrzynia Proroka Item-Shop Zawiera 21 Kart tarota (1 talię). Koszt to 19 SM
Czarne Tło.png
Różowa Skrzynia Proroka.png
Różowa Skrzynia Proroka Item-Shop Zawiera 5 Kart tarota. Koszt to 6 SM.
Czarne Tło.png
Złota Skrzynia Proroka.png
Złota Skrzynia Proroka Bitwa Proroków Zawiera losowy przedmiot. Koszt to 60 Monet Proroka.
Czarne Tło.png
Srebrna Skrzynia Proroka.png
Srebrna Skrzynia Proroka Bitwa Proroków Zawiera losowy przedmiot. Koszt to 45 Monet Proroka.
Czarne Tło.png
Brązowa Skrzynia Proroka.png
Brązowa Skrzynia Proroka Bitwa Proroków Zawiera losowy przedmiot. Koszt to 4 Monety Proroka.

Skrzynie - Ucznia

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynia Ucznia I.png
Skrzynia Ucznia I Przedmiot Startowy Twój prezent powitalny zawiera podstawowe wyposażenie na rozpoczęcia przygód.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ucznia II.png
Skrzynia Ucznia II Skrzynia Ucznia I Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 10.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ucznia III.png
Skrzynia Ucznia III Skrzynia Ucznia II Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 20.
Czarne Tło.png
Skrzynia Eksperta I.png
Skrzynia Eksperta I Skrzynia Ucznia III Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 30.
Czarne Tło.png
Skrzynia Eksperta II.png
Skrzynia Eksperta II Skrzynia Eksperta I Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 40.
Czarne Tło.png
Skrzynia Eksperta III.png
Skrzynia Eksperta III Skrzynia Eksperta II Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 50.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mistrza I.png
Skrzynia Mistrza I Skrzynia Eksperta III Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 60.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mistrza II.png
Skrzynia Mistrza II Skrzynia Mistrza I Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 70.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mistrza III.png
Skrzynia Mistrza III Skrzynia Mistrza II Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 80.
Czarne Tło.png
Skrzynia Arcymistrza.png
Skrzynia Arcymistrza Skrzynia Mistrza III Skrzynię możesz otworzyć dopiero po osiągnięciu poziomu 90.

Encyklopedie dla Klas

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Encyklopedia Saturna (D).png
Encyklopedia Saturna (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Wojowników Mocy Ciała.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Saturna (M).png
Encyklopedia Saturna (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Wojowników Mocy Ciała.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Ziemi (D).png
Encyklopedia Ziemi (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Wojowników Mocy Duchowej.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Ziemi (M).png
Encyklopedia Ziemi (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Wojowników Mocy Duchowej.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Urana (D).png
Encyklopedia Urana (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Sury Broni.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Urana (M).png
Encyklopedia Urana (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Sury Broni.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Neptuna (D).png
Encyklopedia Neptuna (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Sury Magii.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Neptuna (M).png
Encyklopedia Neptuna (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Sury Magii.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Marsa (D).png
Encyklopedia Marsa (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Ninja Mocy Ostrza.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Marsa (M).png
Encyklopedia Marsa (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Ninja Mocy Ostrza.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Jupitera (D).png
Encyklopedia Jupitera (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Ninja Mocy Łuku.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Jupitera (M).png
Encyklopedia Jupitera (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Ninja Mocy Łuku.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Merkurego (D).png
Encyklopedia Merkurego (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Szamanów Mocy Smoka.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Merkurego (M).png
Encyklopedia Merkurego (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Szamanów Mocy Smoka.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Wenus (D).png
Encyklopedia Wenus (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Szamanów Mocy
Czarne Tło.png
Encyklopedia Wenus (M).png
Encyklopedia Wenus (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Szamanów Mocy
Czarne Tło.png
Encyklopedia Księżyca (D).png
Encyklopedia Księżyca (D) Item-Shop Pakiet zawierający 25 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Likanów.
Czarne Tło.png
Encyklopedia Księżyca (M).png
Encyklopedia Księżyca (M) Item-Shop Pakiet zawierający 10 losowo wybranych ksiąg z instrukcjami umiejętności dla Likanów.

Skrzynie dla Klas

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynia Woj. M. Ciała (D).png
Skrzynia Woj. M. Ciała (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Wojowników Mocy Ciała.
Czarne Tło.png
Skrzynia Woj. M. Ciała (M).png
Skrzynia Woj. M. Ciała (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Wojowników Mocy Ciała.
Czarne Tło.png
Skrzynia Woj. M. Ducho. (D).png
Skrzynia Woj. M. Ducho. (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Wojowników Mocy Duchowej.
Czarne Tło.png
Skrzynia Woj. M. Ducho. (M).png
Skrzynia Woj. M. Ducho. (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Wojowników Mocy Duchowej.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sura Broni (D).png
Skrzynia Sura Broni (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Sura Broni.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sura Broni (M).png
Skrzynia Sura Broni (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Sura Broni.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sura Magii (D).png
Skrzynia Sura Magii (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Sura Magii.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sura Magii (M).png
Skrzynia Sura Magii (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Sura Magii.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ninja M. Ostrza (D).png
Skrzynia Ninja M. Ostrza (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Ninja Mocy Ostrza.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ninja M. Ostrza (M).png
Skrzynia Ninja M. Ostrza (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Ninja Mocy Ostrza.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ninja M. Łuku (D).png
Skrzynia Ninja M. Łuku (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Ninja Mocy Łuku.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ninja M. Łuku (M).png
Skrzynia Ninja M. Łuku (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Ninja Mocy Łuku.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szam. M. Smoka (D).png
Skrzynia Szam. M. Smoka (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Szamanów Mocy Smoka.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szam. M. Smoka (M).png
Skrzynia Szam. M. Smoka (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Szamanów Mocy Smoka.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szam. M. Lecz. (D).png
Skrzynia Szam. M. Lecz. (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Szamanów Mocy Leczenia.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szam. M. Lecz. (M).png
Skrzynia Szam. M. Lecz. (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Szamanów Mocy Leczenia.
Czarne Tło.png
Skrzynia Likanów (D).png
Skrzynia Likanów (D) Item-Shop Duży pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Likana.
Czarne Tło.png
Skrzynia Likanów (M).png
Skrzynia Likanów (M) Item-Shop Mały pakiet wyposażenia z przydatnymi przedmiotami dla Likanów.

Skrzynie i Pojemniki - Alchemia

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.).png
Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.) Tombola 2016 - edycja letnia Poszukiwacze skarbów znajdują w lazurowej skrzyni jeden potężny Cor Draconis każdego koloru (ranga: szlachetny) oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Szlach. Smocza Skrzynia.png
Szlach. Smocza Skrzynia Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście szlachetnych Cor Draconis.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia.png
Smocza Skrzynia Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście zwyczajnych Cor Draconis.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia (kol.).png
Smocza Skrzynia (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera zwyczajne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia+.png
Smocza Skrzynia+ Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście potężnych Cor Draconis rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Smocza Skrzynia+ (kol.).png
Smocza Skrzynia+ (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera potężne Cor Draconis w każdym kolorze rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Szlach.Sm. Skrz. (kol.).png
Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Item-Shop Lazurowa skrzynia zawiera szlachetne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (surowe).png
Cor Draconis (surowe) Misja.png Lv.  30 - Moc Smoczego Oka,
Misja.png Lv. 110 - Zbierajcie odłamki smoczego kamienia +,
zadań ksiąg misji: Czarne Tło.png Księga Misji (Książę 2).png Księga Misji (Książę 2), Czarne Tło.png Księga Misji (Książę 3).png Księga Misji (Książę 3),
Item-Shop, Loteria Tombola, Walentynkowe Koło Losu, Koło Nowego Poszukiwacza Przygód, Ruletka Dusz, Codzienne Prezenty, Koło Cor Draconis, Koło Handlu,
Wieża Sung Mahi,
Skrzynia Rzeźnika Demonów, Srebrna Skrzynia Proroka, Wielkanocna Skrzynia, Skrzynia Amora (niebieska), Pudełko z Chryzantemą, Upiorna Skrzynia dla Głowy (k), Upiorna Skrzynia dla Głowy (m), Skrzynka Cor Draconis, Złota Skrzynia Zodiaku, Skrzynia Netoperka, Arystokratyczna Skrzynia, Pakiet Torciku Pi
To kryształowe smocze serce skrywa w sobie duszę, Smoczy Kamień.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (zwyczajne).png
Cor Draconis (zwyczajne) Misja.png Lv. 50 - Codzienne Misje: "Tworzenie i uszlachetnianie"
Ruletka Dusz, Koło Zimowej Nocy
Smocza Skrzynia+ (x11), Srebrna Skrzynia Okey, Srebrny Łup Królewski, Skrzynka Cor Draconis, Czerw. Skrzyneczka Losu, Zielona Skrzyneczka Losu
Kryształowe smocze serce. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Saphirum (zwyczajne).png
Cor Saphirum (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Niebieski Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Diamas (zwyczajne).png
Cor Diamas (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Białe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Granatum (zwyczajne).png
Cor Granatum (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Pomarańczowe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Atrum (zwyczajne).png
Cor Atrum (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Czarne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Jadeit (zwyczajne).png
Cor Jadeit (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Zielone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Rubinum (zwyczajne).png
Cor Rubinum (zwyczajne) Koło Losu, Koło Cor Draconis,
Smocza Skrzynia (kol.)
Czerwone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do szlifowanej.
Czarne Tło.png
Cor Draconis+ (zwy.).png
Cor Draconis+ (zwy.) Skrzynia Rzeźnika Demonów Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Kamień klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Saphirum+ (zwyczajne).png
Cor Saphirum+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Szafir klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Diamas+ (zwyczajne).png
Cor Diamas+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Diament klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Granatum+ (zwyczajne).png
Cor Granatum+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Granat klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Atrum+ (zwyczajne).png
Cor Atrum+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Onyks klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Jadeit+ (zwyczajne).png
Cor Jadeit+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Jadeit klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Rubinum+ (zwyczajne).png
Cor Rubinum+ (zwyczajne) Loteria Tombola, Koło Losu,
Arystokratyczna Skrzynia, Smocza Skrzynia+ (kol.), Wielkanocna Skrzynia
Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Rubin klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości.
Czarne Tło.png
Cor Diamas (szlachetne).png
Cor Diamas (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Białe Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Rubinum (szlachetne).png
Cor Rubinum (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Czerwone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Saphirum (szlachetne).png
Cor Saphirum (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Niebieskie Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Jadeit (szlachetne).png
Cor Jadeit (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Zielone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy od surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Granatum (szlachetne).png
Cor Granatum (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Złote Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy od surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Atrum (szlachetne).png
Cor Atrum (szlachetne) Szlach.Sm. Skrz. (kol.) Czarne Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy od surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (szlachetne).png
Cor Draconis (szlachetne) Świąteczne Koło, Koło Azraela,
Szlach. Smocza Skrzynia, Szlach. Smocza Skrzynia+, Srebrna Skrzynia Okey, Srebrny Łup Królewski, Skrzynka Cor Draconis, Pud. Potwor. Trio Srebro, Złota Skrzynia Proroka
Kryształowe smocze serce. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy surowej do rzadkiej.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (drog.).png
Cor Draconis (drogocenne) Koło Zimowej Nocy,
Złoty Pakiet Yutnori, Srebrny Pakiet Yutnori, Złota Skrzynia Okey, Srebrna Skrzynia Okey, Złoty Łup Królewski, Skrzynka Cor Draconis, Pud. Potwor. Trio Srebro, Pud. Potwor. Trio Złoto, Skrzynia Rankingu Wieży
Kryształowe serce smoka. Klasa: szlachetna. Zawiera matowy smoczy kamień od surowego po antyczny.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (rzadkie).png
Cor Draconis (wieczne) Aukcja Błyskawiczna, Koło Azraela Kryształowe smocze serce. Ranga: wieczna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy szlifowana do antyczna.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (antyczne).png
Cor Draconis (antyczne) Świąteczne Koło, Koło Dżinna 2020, Koło Cor Draconis, Koło Grozy Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy antyczna.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (legendarne).png
Cor Draconis (legendarne) Świąteczne Koło Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy legendarna.
Czarne Tło.png
Cor Draconis (mistyczne).png
Cor Draconis (mityczne) Złota Skrzynia Okey, Złoty Łup Królewski, Skrzynka Cor Draconis, Pud. Potwor. Trio Złoto, Złota Skrzynia Proroka, Skrzynia Rankingu Wieży Kryształowe smocze serce. Ranga: mityczna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy szlifowana do legendarna.


Skrzynie - Strefa Walki

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Dre. Skrzy. Strefy Walki.png
Dre. Skrzy. Strefy Walki Mistrz Strefy Walki Skrzynia z drogocenną zawartością.
Czarne Tło.png
Skrzynia Polowa 2.png
Skrzynia Polowa 2 Mistrz Strefy Walki Skrzynia z drogocenną zawartością.
Czarne Tło.png
Skrzynka Polowa 1.png
Skrzynka Polowa 1 Mistrz Strefy Walki Skrzynia z drogocenną zawartością.
Czarne Tło.png
Zł. Skrzy. Strefy Walki.png
Zł. Skrzy. Strefy Walki Mistrz Strefy Walki Skrzynia z drogocenną zawartością.
Czarne Tło.png
Żel. Skrzy. Strefy Walki.png
Żel. Skrzy. Strefy Walki Mistrz Strefy Walki Skrzynia z drogocenną zawartością.

Skrzynie - Zwierzaki

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Skrzynka Żywiołaka Ognia.png
Skrzynka Żywiołaka Ognia Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Ognia podgrzewa skrzynkę tak długo, dopóki go z niej nie uwolnisz.
Czarne Tło.png
Skrzynka Żywiołaka Lodu.png
Skrzynka Żywiołaka Lodu Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Lodu, mrozi skrzynkę tak długo, dopóki go z niej nie uwolnisz.
Czarne Tło.png
Skrz. Żywioł. Błyskawicy.png
Skrz. Żywioł. Błyskawicy Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Błyskawice, ładuje skrzynie elektrycznie tak długo, dopóki go z niej nie uwolnisz.
Czarne Tło.png
Skrzynka Żywioł. Wiatru.png
Skrzynka Żywioł. Wiatru Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Wiatru, sprawia, że w skrzynce szaleje wichura tak długo, dopóki go z niej nie uwolnisz.
Czarne Tło.png
Skrzynka Żywiołaka Ziemi.png
Skrzynka Żywiołaka Ziemi Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Ziemi, sprawia, ociąża skrzynkę tak długo, dopóki go z niej nie uwolnisz.
Czarne Tło.png
Skrzynka Żywiołaka Mroku.png
Skrzynka Żywiołaka Mroku Statua Wojownika Twój Zwierzak, mały Żywiołak Mroku, czeka, aż uwolnisz go ze skrzyni.
Czarne Tło.png
Klatka Lodowego Feniksa.png
Klatka Lodowego Feniksa Skrzynia Wiecznej Zimy W klatce tej czeka Lodowy Feniks, aby go wypuścić.
Czarne Tło.png
Klatka Arktycznego Khana.png
Klatka Arktycznego Khana Cudowna skrzynia mamuta W środku znajduje się Arktyczny Khan.
Czarne Tło.png
Gniazdo Sheldona.png
Gniazdo Sheldona Klasyk Wielkanocny Eostre W tej klatce ukrywa się mały zając Sheldon.
Czarne Tło.png
Zajęcza Klatka.png
Zajęcza Klatka Klasyk Wielkanocny Eostre W tej klatce ukrywa się mały zając Cooper.
Czarne Tło.png
Skrzynia Cupido.png
Skrzynia Cupido Walentynkowa Skrzynia
Czarne Tło.png
Skrzynia Gniewnego Serca.png
Skrzynia Gniewnego Serca Walentynkowa Skrzynia
Czarne Tło.png
Skrz. K. Latarni (pom.).png
Skrz. K. Latarni (pom.) Item-Shop Antyczna Skrzynia Pustyni, Klasyczna Skrzynia Ramadanu W tej skrzyni czeka z utęsknieniem księżycowa latarnia (pomarańczowa)
Czarne Tło.png
Skrz. K. Latarni (nieb.).png
Skrz. K. Latarni (nieb.) Item-Shop Antyczna Skrzynia Pustyni, Klasyczna Skrzynia Ramadanu W tej skrzyni czeka z utęsknieniem księżycowa latarnia (niebieska)
Czarne Tło.png
Skrzynia Sierpu (czerwony).png
Skrzynia Sierpu (czerwony) Item-Shop W tej skrzyni skrywa się czerwony sierp.
Czarne Tło.png
Skrzynia Sierpu (niebieski).png
Skrzynia Sierpu (niebieski) Item-Shop W tej skrzyni skrywa się niebieski sierp.
Czarne Tło.png
Skrzynia Huashinka.png
Skrzynia Huashinka Item-Shop W tej skrzyni skrywa się miniaturowa wersja Generała Huashina.
Czarne Tło.png
Relikwiarz Bruce.png
Relikwiarz Bruce Item-Shop W środku znajduje się Bruce! Pocieszny nietoperek.
Czarne Tło.png
Relikwiarz Wayne.png
Relikwiarz Wayne Item-Shop W środku znajduje się Wayne.
Czarne Tło.png
Relikwiarz Robin.png
Relikwiarz Robin Item-Shop W środku znajduje się nietoperek Robin.
Czarne Tło.png
Skrzynia Netoperka.png
Skrzynia Netoperka Item-Shop za 35 SM Otwórz tę skrzynię, a przy odrobinie szczęścia wyfrunie z niej twój pomagierek Robin. Ten wyjątkowy egzemplarz należy tak jakby do gatunku edycji kolekcjonerskiej i przez 24 godziny będzie automatycznie zbierać dla ciebie leżące przedmioty. Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot. Przedmiot ten automatycznie trafi do twojego magazynu ItemShopu.
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynką.png
Pudełko z Walentynką Róża (czerwona) Tutaj drzemie Twój misiu Walentynka. W połączeniu z Czekoladowym Amuletem otrzymasz dodatkowy zestaw bonusu w wysokości 20% PD.
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynką+.png
Pudełko z Walentynką+ W Item-Shop za 135 SM, Walentynkowe Koło Losu Tutaj drzemie Twój misiu Walentynka+
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynem.png
Pudełko z Walentynem Czekolada Tutaj drzemie Twój misiu Walentyn. W połączeniu z Czekoladowym Amuletem otrzymasz dodatkowy zestaw bonusu w wysokości 20 % PD.
Czarne Tło.png
Pudełko z Walentynem+.png
Pudełko z Walentynem+ W Item-Shop za 135 SM, Walentynkowe Koło Losu Tutaj drzemie Twój misiu Walentyn+
Czarne Tło.png
Skrzynia Barana Bartka.png
Skrzynia Barana Bartka Item-Shop W tej skrzyni czeka na Ciebie baran imieniem Bartek, który rwie się do walki u Twego boku.
Czarne Tło.png
Skrzynia Owieczki Oli.png
Skrzynia Owieczki Oli Item-Shop W tej skrzyni czeka na Ciebie owieczka imieniem Ola, która rwie się do walki u Twego boku.
Czarne Tło.png
Klatka Pani Jiangshi.png
Klatka Pani Jiangshi Item-Shop W klatce tej czeka niesamowita Pani Jiangshi, aby ją wypuścić.
Czarne Tło.png
Klatka Małego Jiangshi.png
Klatka Małego Jiangshi Item-Shop W klatce tej czeka niesamowity Mały Jiangshi, aby ją wypuścić.
Czarne Tło.png
Klatka Pana Jiangshi.png
Klatka Pana Jiangshi Item-Shop W klatce tej czeka niesamowita Pan Jiangshi, aby ją wypuścić.
Czarne Tło.png
Skrz. Czer. Elfa (Maksi).png
Skrz. Czer. Elfa (Maksi) Item-Shop Święty Mikołaj nie poradziłby sobie bez swoich pomocników. Gorliwe elfy to twoi dzielni towarzysze w pokonywaniu niebezpieczeństw, które czyhają na ciebie w trzech królestwach.
Czarne Tło.png
Skrz. Czer. Elfa (Mini).png
Skrz. Czer. Elfa (Mini) Item-Shop Święty Mikołaj nie poradziłby sobie bez swoich pomocników. Gorliwe elfy to twoi dzielni towarzysze w pokonywaniu niebezpieczeństw, które czyhają na ciebie w trzech królestwach.
Czarne Tło.png
Skrz. Ziel. Elfa (Maksi).png
Skrz. Ziel. Elfa (Maksi) Item-Shop za 149 SM Święty Mikołaj nie poradziłby sobie bez swoich pomocników.Gorliwe elfy to twoi dzielni towarzysze w pokonywaniu niebezpieczeństw,które czyhają na ciebie w trzech królestwach.
Czarne Tło.png
Zajęcza Klatka Donniego.png
Zajęcza Klatka Donniego Klasyk Wielkanocny Eostre W tej klatce ukrywa się mały zając Donnie.
Czarne Tło.png
Zajęcza Klatka Franka.png
Zajęcza Klatka Franka Klasyk Wielkanocny Eostre W tej klatce Twój zwierzak Frank.
Czarne Tło.png
Pudło Sir Oswalda.png
Pudło Sir Oswalda Item-Shop W klatce tej czeka pingwin Sir Oswald.
Czarne Tło.png
Pudło Sir Cobblepota.png
Pudło Sir Cobblepota Item-Shop W klatce tej czeka pingwin Sir Cobblepot.
Czarne Tło.png
Pudło Sir Chesterfielda.png
Pudło Sir Chesterfielda Item-Shop W klatce tej czeka pingwin Sir Chesterfield.
Czarne Tło.png
Sk. Czerw. Mał. Huashina.png
Sk. Czerw. Mał. Huashina Ruletka w Event Rytuał Krwi W tej skrzyni ukrywa się Mały Huashin (czerw.).
Czarne Tło.png
Sk. Biał. Mał. Huashina.png
Sk. Biał. Mał. Huashina Ruletka w Event Rytuał Krwi W tej skrzyni ukrywa się Mały Huashin (biały).
Czarne Tło.png
Skrzynia Adamant.png
Skrzynia Adamant W Item-Shop podczas eventu Skarb Babilonu.
Czarne Tło.png
Upiorna Skrzynia Zwierząt.png
Upiorna Skrzynia Zwierząt W Item-Shop za 35 SM. Już wkrótce możesz podróżować na trzygłowym czarcim ogarze Cerberze lub poznać urocze małe czarownice Astrabell i Helexna – w tej skrzyni czekają na Ciebie jeden z wielu halloweenowych towarzyszy oraz cenne przedmioty!
Czarne Tło.png
Skrzynia "Dziadek do orzechów".png
Skrzynia "Dziadek do orzechów" W Item-Shop za 35 SM. Towarzysze, którzy znakomicie rodzą sobie z rozłupywaniem orzechów oraz pożyteczne przedmioty dla zwierzaków. To wszystko można znaleźć w nadzwyczajnej skrzyni zimowej. Otwórz ją i sprawdź, co zawiera.
Czarne Tło.png
Skrzynia z Pawiem Eostre.png
Skrzynia z Pawiem Eostre Item-Shop za 35 SM Bogini wiosny Eostre napełniła tę magiczną skrzynię. Jaką niespodziankę wielkanocną znajdziesz w niej? Możliwe są błękitny lub różowy błyszczący paw, przydatne przedmioty zwierzaka i dużo innych przedmiotów użytkowych.
Czarne Tło.png
Skrzynia Towarzysza Orientu.png
Skrzynia Towarzysza Orientu Item-Shop za 35 SM Zaraz po zakupie otworzy się skrzynia z niespodzianką, zawierająca jeden losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Pogromców Duchów.png
Skrzynia Pogromców Duchów Item-Shop za 35 SM Zapoluj na duchy, a przy odrobinie szczęścia wyzwolisz z tej skrzyni jednego z upiornych zwierzaków: Huhu, Buhu lub Postraszkę. Rada: podczas otwierania skrzyni, postaraj się myśleć o czymś możliwie niewinnym... o czymś ukochanym z dzieciństwa.
Czarne Tło.png
Arystokratyczna Skrzynia.png
Arystokratyczna Skrzynia Item-Shop za 35 SM Przy odrobinie szczęścia możesz uwolnić jednego z dwóch człapiących arystokratów Sir Oswalda lub Sir Chesterfielda z tajemniczego pudła!
Czarne Tło.png
Skrzynia Szczeniaka.png
Skrzynia Szczeniaka Skrzynia Enigma, Skrzynia Kamienia Księżycowego, Item-Shop za 35 SM W tej skrzyni może znajdować się słitaśne zwierzątko. Otwórz ją i odkryj losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzynia Północy.png
Skrzynia Północy Skrzynia Enigma, Item-Shop za 35 SM, Walentynkowe Koło Losu Skrzynia otacza mroźna niebieska aura i w środku znajduje się losowy przedmiot.
Czarne Tło.png
Skrzyn. Upiorny Zwierzak.png
Skrzyn. Upiorny Zwierzak Stół do Yutnori po dostarczeniu 11x Tajemniczy Odłamek, 1x Plan Upiorny Zwierzak]] Zawiera jednego z licznych upiornych zwierzaków.
Czarne Tło.png
Skrzynia Zimowych Zwierzaków.png
Skrzynia Zimowych Zwierzaków Item-Shop za 35 SM Przy odrobinie szczęścia znajdziesz w tej skrzyni jednego z mroźno-słodkich zimowych zwierzaków.
Czarne Tło.png
Wielkanocna Skrzynia.png
Wielkanocna Skrzynia Item-Shop za 35 SM Zawiera losowy przedmiot.

Skrzynie - System Najemników

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Nagroda Dol. Seungryong.png
Nagroda Dol. Seungryong System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Dolinie Seungryong.
Czarne Tło.png
Nagroda Kuahlo Dong.png
Nagroda Kuahlo Dong System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Kuahlo Dong.
Czarne Tło.png
Nagroda Wieży Demonów.png
Nagroda Wieży Demonów System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Wieży Demonów.
Czarne Tło.png
Nagroda Diab. Katakumb.png
Nagroda Diab. Katakumb System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Diabelskich Katakumbach.
Czarne Tło.png
Nagroda Twierdzy Cz. S..png
Nagroda Twierdzy Cz. S. System Najemników Skrzynia, która można znaleźć podczas wykonywania zadania w Twierdzy Czerwonego Smoka.
Czarne Tło.png
Nagroda Dongan.png
Nagroda Dongan System Najemników Skrzynia, która można znaleźć podczas wykonywania zadania w Świątyni Hwang.
Czarne Tło.png
Nagroda Przełęczy Yilad.png
Nagroda Przełęczy Yilad System Najemników Skrzynia, która można znaleźć podczas wykonywania zadania w Przełęczy Yilad.
Czarne Tło.png
Nagroda Pustyni Yongbi.png
Nagroda Pustyni Yongbi System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania na Pustyni Yongbi.
Czarne Tło.png
Nagroda Świątyni Hwang.png
Nagroda Świątyni Hwang System Najemników Skrzynia, która można znaleźć podczas wykonywania zadania w Świątyni Hwang.
Czarne Tło.png
Nagroda Groty Wygnańców.png
Nagroda Groty Wygnańców System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Grocie Wygnańców.
Czarne Tło.png
Nagroda Strażnicy Nemere.png
Nagroda Strażnicy Nemere System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Strażnicy Nemere.
Czarne Tło.png
Nagroda Zaklętego Lasu.png
Nagroda Zaklętego Lasu System Najemników Skrzynia, którą można znaleźć podczas wykonywania zadania w Zaklętym Lesie.
Czarne Tło.png
Nagroda Jaskiń Gnolli P1.png
Nagroda Jaskiń Gnolli P1 System Najemników Skrzynia, która można znaleźć podczas wykonywania zadania na piętrze 1 Jaskiń Gnolli.
Czarne Tło.png
Skrzynia Podboju (łatwy).png
Skrzynia Podboju (łatwy) System Najemników Można Otrzymać podczas zadań najemników typu "Podbój (łatwy)".
Czarne Tło.png
Skrzynia Podboju (trudny).png
Skrzynia Podboju (trudny) System Najemników Można otrzymać podczas zadań najemników typu "Podbój (trudny)".
Czarne Tło.png
Skrzynia Eksploracji.png
Skrzynia Eksploracji System Najemników Można otrzymać podczas zadań najmeników typu "Eksploracja".
Czarne Tło.png
Skrzynia Zniszczenia.png
Skrzynia Zniszczenia System Najemników Mozna otrzymać podczas zadań najemników typu "Zniszczenie".

Skrzynie - Pozostałe

Ikona Nazwa Pochodzenie Opis
Czarne Tło.png
Codzienny Prezent.png
Codzienny Prezent Codzienne Misje Zawiera przydatne przedmioty codziennego użycia.
Czarne Tło.png
Id. Skrzynia Kolczyków.png
Id. Skrzynia Kolczyków Wszystkie potwory w Tajemniczej Instacji (oprócz Bossów). Ta mocno zamknięta skrzynia zawiera kolczyki. Aby ją otworzyć, potrzebny jest idealny klucz.
Czarne Tło.png
Id. Skrzynia Naszyjniku.png
Id. Skrzynia Naszyjniku Wszystkie potwory w Tajemniczej Instacji (oprócz Bossów). Ta mocno zamknięta skrzynia zawiera naszyjnik. Aby ją otworzyć, potrzebny jest idealny klucz.
Czarne Tło.png
Id. Skrzynia Talizmanu.png
Id. Skrzynia Talizmanu Wszystkie potwory w Tajemniczej Instacji (oprócz Bossów). Ta mocno zamknięta skrzynia zawiera talizman. Aby ją otworzyć, potrzebny jest idealny klucz.
Czarne Tło.png
Kufer Dopalacza.png
Kufer Dopalacza Skrzynia Królowej Meley, Skrzynia Sm. Strażników Ten kufer zawiera 5 skrzyń ksiąg dopalacza.
Czarne Tło.png
Kufer Riposty.png
Kufer Riposty Skrzynia Królowej Meley, Skrzynia Sm. Strażników Ten kufer zawiera 5 skrzyń ksiąg riposty.
Czarne Tło.png
Nieb. Skrzyneczka Losu.png
Nieb. Skrzyneczka Losu Sklep Gaya, Ruletka Dusz Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć. Terasz masz dwie możliwości: 1. Kliknij "Przyjmij przedmiot", by otrzymać widoczny przedmiot. 2. Użyj "Szczęśliwego trafu, by otrzymać inny, losowy przedmiot. Możesz wykonać maks. 15 prób płacąc za nie Yang. Jeżeli nie masz wystarczająco dużo yang na koncie, nie możesz wybrać nowego przedmiotu. Otwartej skrzynki nie można zresetować ani zamknąć.
Czarne Tło.png
Nieznana Stara Skrzynia.png
Nieznana Stara Skrzynia Metin Morderstwa na 6 piętrze Wieży Demonów. -
Czarne Tło.png
Pakiet Kamieni Duszy.png
Pakiet Kamieni Duszy Srebrny Łup Królewski, Złoty Łup Królewski, Srebrny Pakiet Yutnori, Srebrny Łup Królewski, Skarb Hydry, Skrzynia Hydry, Skrzynka Gaya, Czerw. Skrzyneczka Losu, Codzienny Prezent, Schwytaj Króla Ta skrzynia zawiera 1 losowy kamień duszy.
Czarne Tło.png
Skrzyn. Losowa Żyły Rudy.png
Skrzyn. Losowa Żyły Rudy Czarne Tło.png Księga Misji (Książę 3).png Księga Misji (Książę 3) Kliknij prawym przyciskiem myszy na przedmiot, a wtedy pojawi się obok ciebie losowa żyła rudy.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ksiąg (9.skill).png
Skrzynia Ksiąg (9.skill) Król Bao, Kao (lód), Kao (mrok) Zawiera losowy przedmiot. Może zawierać księgę do nauki 9. umiejętności.
Czarne Tło.png
Skrzynia Nimfy Wodnej.png
Skrzynia Nimfy Wodnej Drop alternatywny Skrzynia z Królestwa Duchów Wodnych. Otwórz ją za pomocą Klucza Nimfy Wodnej.
Czarne Tło.png
Kufer Dopalacza.png
Skrzynia Dopalacza Skrzynia Królowej Meley, Skrzynia Sm. Strażników Skrzynia ta zawiera 5 Podręczników Dopalacza.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ksiąg Dopalacz.png
Skrzynia Ksiąg: Dopalacz Razador, Jotun Thrym, Polifem, Książę Ochao, Srebrna Skrzynia Okey, Skrzynia Jotuna Thryma, Skrzynia Bagjanamu, Kufer Dopalacza Skrzynia ta zawiera losową księgę umiejętności do nauki dopalacza.
Czarne Tło.png
Skrzynia Ksiąg Riposta.png
Skrzynia Ksiąg: Riposta Metin Lasu, Jotun Thrym, Książę Ochao, Srebrna Skrzynia Okey, Skrzynia Jotuna Thryma, Skrzynia Bagjanamu, Kufer Riposty Skrzynia ta zawiera losową księgę umiejętności do nauki riposty.
Czarne Tło.png
Skrzynia Mikstur.png
Skrzynia Mikstur Codzienne Misje Zawiera 1 z 8 różnych mikstur.
Czarne Tło.png
Kufer Riposty.png
Skrzynia Riposty Skrzynia Królowej Meley, Skrzynia Sm. Strażników Skrzynia ta zawiera 5 Podręczników Riposty.
Czarne Tło.png
Spróchniała Skrzynia.png
Spróchniała Skrzynia Drop alternatywny w: Grocie Wygnańców, Grocie Wygnańców 2, Świątyni Smoka,
Zł. Skrzy. Strefy Walki, Żelazne Pudełko, Żelazna Skrzynia, Żelazna Szkatułka
Wydaje się, że ze środka dochodzą ciche odgłosy zwierząt.
Czarne Tło.png
Srebrna Szkatułka.png
Srebrna Szkatułka Best. Specjalista, Duch Drzewa, Dziki Łucznik, Dziki Pies, Elit. Ork Czarodziej, Eun-Jung , Głodny Niedźw., Głodny Zabłąkany Pies, Li-An, Łucznik Czarnego Wiatru, Niedźw., Niedźw. Grizzly, Ognisty Wojownik, Podły Śm. Truj. Pająk, Przeklęty Czar. Niedźw., Tygrys, Wredny Zaczarowany Lód, Zaprzys. Komandor, Zaprzys. Żołnierz, Zły Czar. Burz. Joh-Hwan, Olbrzymi Skalny Golem, Żołnierz Ochao, Bagjanamu Zdobiona srebrem szkatułka. Może być otwarta przy użyciu Srebrnego Klucza.
Czarne Tło.png
Srebrna Szkatułka +.png
Srebrna Szkatułka + Dziki Łucznik, Silny Dziki Łucznik, Skorpion Łucznik Zdobiona srebrem szkatułka. Może być otwarta przy użyciu Srebrnego Klucza.
Czarne Tło.png
Tajemnicze Pudełko.png
Tajemnicze Pudełko Skarb Hydry Pudełko z tajemniczą zawartością.
Czarne Tło.png
Zezwolenie Jazdy Konnej.png
Zezwolenie Jazdy Konnej Misja.png Lv. 18 - Skradziona spinka,
Możliwa nagroda za Polowania.
Otwórz zezwolenie jazdy konnej, by otrzymać swój bilet na jazdę konną. Od poziomu 10 możesz użyć tego biletu do przejażdżki na kucyku przez określony czas.
Czarne Tło.png
Złota Szkatułka.png
Złota Szkatułka Bestialski Łucznik, Best. Specjalista, Czerw. Duch Pniaka, Duch Drzewa, Duży Łysy Ork Czarodziej, Dziki Sługa, Dziki Łucznik, Ezoteryczny Arahan, Ezot. Wojownik Arahan, Słaby Małpi Żołnierz, Trujący Pająk, Wężowy Łucznik, Zły Zarażony Człowiek Zdobiona złotem szkatułka. Może być otwarta przy użyciu Złotego Klucza.
Czarne Tło.png
Złota Szkatułka +.png
Złota Szkatułka + Bestialski Łucznik, Demon Łucznik Zdobiona złotem szkatułka. Może być otwarta przy użyciu Złotego Klucza.
Czarne Tło.png
Żelazne Pudełko.png
Żelazne Pudełko Beran-Setaou, Lider Setaou, Łowca Setaou, Mistyk Setaou, Wojownik Setaou, Mag Ochao, Niszczyciel En-Tai, Uzdrowiciel En-Tai Stabilny pojemnik pochodzący z Groty Wygnańców.
Czarne Tło.png
Żelazna Skrzynia.png
Żelazna Skrzynia Beran-Setaou, Lider Setaou, Łowca Setaou, Mistyk Setaou, Wojownik Setaou, Mag Ochao, Niszczyciel En-Tai, Uzdrowiciel En-Tai Stabilny pojemnik pochodzący z Groty Wygnańców.
Czarne Tło.png
Żelazna Szkatułka.png
Żelazna Szkatułka Beran-Setaou, Lider Setaou, Łowca Setaou, Mistyk Setaou, Wojownik Setaou, Mag Ochao, Niszczyciel En-Tai, Uzdrowiciel En-Tai Stabilny pojemnik pochodzący z Groty Wygnańców.
Czarne Tło.png
Losowa Skrzynia Skarbów.png
Losowa Skrzynia Skarbów Wszystkie potwory na Przełęcz Yilad, Wąwóz Północnego Wiatru, Rozpadlina Dusz, 1. poziom Świątyni Węży W tajemniczej skrzyni skrywa się jeszcze jedna szkatułka! Z zewnątrz nie mozna jednak rozpoznac, jaka to jest szkatułka.
Czarne Tło.png
Plat. Skrzynia Skarbów.png
Plat. Skrzynia Skarbów Losowa Skrzynia Skarbów Cenna skrzynia skarbów. Aby ją otworzyć, potrzebujesz platynowego klucza do skyrzni.
Czarne Tło.png
Los. Klucz do Skrz. Sk..png
Los. Klucz do Skrz. Sk. Los. Klucz do Skrz. Sk. Ten tajemniczy klucz zmienia sie przy zastosowaniu w inny klucz do skrzyni skarbów! Wczesniej nie mozna jednak rozpoznac, w jaki klucz sie zmieni.
Czarne Tło.png
Skrzynia Skarbów Dongan.png
Skrzynia Skarbów Dongan Misje dzienne Yohara Cenna skrzynia skarbów. Aby ją otworzyć, potrzebujesz klucza do skrzyni Dongan.
Czarne Tło.png
Skrzynia Skarbów Seogan.png
Skrzynia Skarbów Seogan Misje dzienne Yohara Cenna skrzynia skarbów. Aby ją otworzyć, potrzebujesz klucza do skrzyni Seogan.
Czarne Tło.png
Skrzynia Skarbów Namgan.png
Skrzynia Skarbów Namgan Misje dzienne Yohara Cenna skrzynia skarbów. Aby ją otworzyć, potrzebujesz klucza do skrzyni Namgan.
Czarne Tło.png
Skrzynia Skarbów Yilad.png
Skrzynia Skarbów Yilad Misje dzienne Yohara Cenna skrzynia skarbów. Aby ją otworzyć, potrzebujesz klucza do skrzyni Yilad.
Czarne Tło.png
Skrzynia Szczęścia SM.png
Skrzynia Szczęścia SM Portal Inwazji SungMa, Kom. Inwazji Wiatru, Kom. Inwazji Mroku, Kom. Inwazji Ognia, Kom. Inwazji Lodu, Kom. Inwazji Ziemi, Kom. Inwazji Błyskawic, Komendant Inwazji Zawiera różne nagrody, między innymi również kupony SM.
Czarne Tło.png
Skrzynia Inwazji SungMa.png
Skrzynia Inwazji SungMa Zniszczenie portalu inwazji SungMa Tę skrzynie możesz otrzymać zamykając Portal Inwazji SungMa. Otwierając skrzynie, otrzymasz potężny przedmiot.