PlayApartTogether - Bawmy się razem ale osobno

PlayApartTogether - Event.jpg


Event rozpocznie się 07.04.2020 o godzinie 12:00. Koniec Eventu 13.04.2020 o godzinie 23:59

#PlayApartTogether

Na całym świecie ludzie nadal walczą z COVID-19 i jak wiadomo najskuteczniejszą bronią w walce z koronawirusem w obecnej sytuacji jest dystans społeczny czyli pozostanie w domu. Dlatego ważne jest, by każdy z nasz wniósł swój wkład i przez pozostanie w domu ratował innych.

Gry online pomagają graczom na całym świecie przetrwać kryzys i wnieść trochę urozmaicenia podczas kwarantanny, umożliwiając nadal rozrywkę i granie z przyjaciółmi z bezpiecznego domu.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Metin2 oraz Gameforge dołączają do inicjatywy WHO #PlayApartTogether i przygotowali ciekawe eventy trwające do Poniedziałku Wielkanocnego.

Nie przegapcie, zgarnijcie darmowe maski ochronne ze sklepu i wyposażcie się w apteczki pierwszej pomocy z eventu dropu. W jedności siła! Zostańcie w domu!

Życzymy zdrowia!
Wasz zespół Metin2

Przedmioty w Item-Shop

W Sklepie Item-Shop możesz odebrać jednorazowo za darmo Maskę Ochronną na 7 dni, aby pokazać wszystkim, że ochrona przed COVID-19 jest dla ciebie ważna.

Dodatkowo każdego dnia możesz odbierać za darmo Czarne Tło.png Frank (pieczęć).png Pieczęć Franka na 24 godziny oraz 4 sztuki Czarne Tło.png Książka Lidera+.png Książek Lidera+ na 2 godziny każda.

Dostępne są również Maski Ochronne+ w wariantach na 15 dni (70 SM) i 30 dni (140 SM), dzięki którym możesz uzbroić swoje postacie w dodatkowe bonusy.

Drop przedmiotów

Podczas trwania Eventu z Metinów i Bossów będą wypadać Czarne Tło.png Apteczka Pierw. Pomocy.png Apteczki Pierwszej Pomocy. Każda z nich zawiera jeden z cennych przedmiotów: