Conquerors of Yohara

Conquerors of Yohara.jpgYohara to nowy kontynent, którego mapy zostały wprowadzone wraz z Wersją 20.4 (z wyłączeniem Portu Nowego Kontynentu, który został dodany w Wersji 18.3a oraz Królestwa Żywiołów dodanego w Wersji 20.0.


Conquerors of Yohara (Zdobywcy Yohary) jest to rozszerzenie (expansion) dodane w Wersji 20.4, na które składają się nowe mapy, potwory, metiny, misje, NPC, ekwipunek, statystyki, umiejętności itd.

Zostań Czempionem

Na nowe mapy rozszerzenia Conquerors of Yohara można wejść od 120 poziomu poprzez kliknięcie na Statuę Wojownika. Samo wejście nie daje jednak postaci dostępu do specjalnego dropu z potworów (Drop alternatywny Czempiona). W celu odblokowania tej możliwości trzeba zostać Czempionem odblokowując nowe Poziomy Czempiona. Można to uczynić poprzez osiągnięcie 120 poziomu oraz 25% doświadczenia postaci oraz ukończyć zadanie Obrona Statku, a następnie kliknąć odpowiednią opcję u NPC Statua Wojownika. Wbijanie kolejnych kulek z Doświadczenia Czempiona na wszystkich poziomach Czempiona (maks. 30) pozwala ponadto na rozwijanie Woli SungMa, która ułatwia pokonywanie wyzwań czekających ciebie na nowych mapach.

Lokacje

Do gry zostały dodane cztery mapy otwartego świata: Opuszczona Twierdza, Dongan, Seoganland i Namgan. Oprócz tego pojawiły się dwa nowe lochy (dungeony): Jaskinie Gnolli oraz Wieża Sung Mahi.


Wola SungMa

Cały kontynent jest objęty niewidzialną mocą boga Sung Mahi. W każdej lokacji należy posiadać pewną minimalną liczbę poszczególnych punktów nowego statusu czempiona, tzw. Wola SungMa. Dzieli się ona na cztery parametry:

Punkty można zdobywać poprzez zdobywanie doświadczenia czempiona, wykonywanie misji czy też zaopatrując się w Buff Premium SungMa.

Trailer

Zobacz też