Wersja 20.0

Wersja 20.0.jpg


Aktualizacja 20.0 – Królestwo Żywiołów Wyruszcie na wielką przygodę do nowego świata! W kolejnej wielkiej aktualizacji odkryjecie tajemnicze Królestwo Żywiołów i wzmocnicie swoje wyposażenie dzięki potężnym bonusom.

Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

Królestwo Żywiołów

Wkroczcie odważnie do Królestwa Żywiołów i zdobądźcie moc siły natury! Od poziomu 90 możecie wejść do Królestwa Żywiołów przez portal na nowym kontynencie, uiszczając opłatę w wysokości 5 000 000 Yang – w większości przypadków oznacza to, że musicie też stoczyć walkę ze straszliwą hydrą.

W Królestwie Żywiołów czekają na Was duchy natury sześciu żywiołów. Tutaj obowiązują inne reguły niż w pozostałych częściach świata: nie można używać tutaj przedmiotów teleportacji i jeśli zginiecie podczas walki, będziecie musieli natychmiast opuścić to cudowne miejsce. Jeśli jednak zwyciężycie tę walkę, to czeka na Was spory łup, w postaci materiałów do wzmocnienia Waszego wyposażenia dzięki nowym efektom zestawu.

Płaskowyż Siły Natury

Przetrwacie to heroiczne wyzwanie na płaskowyżu? W Królestwie Żywiołów macie szansę zdobyć pierścień siły natury. Przy odrobinie szczęścia ta drogocenna ozdoba przeniesie Was na Płaskowyż Siły Natury, gdzie gromadzą się najpotężniejsi władcy żywiołów.

Miejsce to nie jest dla śmiałków o słabych nerwach. Wasze PŻ będą stale spadać, jeżeli nie wyposażcie się w medal siły natury z Królestwa Żywiołów, który Was będzie ochronił. Również zwycięskie łowy innych graczy na płaskowyżu zmniejszą Wasze obrażenia. Książęce i majestatyczne odłamki, które służą jako materiał do dodania potężnych efektów zestawu, możecie zdobyć tylko na płaskowyżu.

Efekty Zestawu dla Waszego Wyposażenia

Wraz z aktualizacją 20.0 otworzyła się Wam nowa możliwość na ulepszenie Waszego wyposażenia: dodawanie efektów zestawu. Przy statui w porcie znajdziecie kowali zestawu, którzy mogą dodać do Waszego wyposażenia jeden z pięciu efektów zestawu.

Potężne Bonusy Zestawu Możecie połączyć wyposażenie z efektem zestawu, by zapewnić sobie bonusy zestawów. Aby to osiągnąć, zakładacie dwa lub trzy części wyposażenia z tym samym efektem zestawu. Oto bonusy, które macie do wyboru:

Święty Bonus Zestawu

2 części: +500 PŻ, +5% PD 3 części: +1500 PŻ, +15% PD

Okazały Bonus Zestawu

2 części: +500 PŻ, +3% szybkość ruchu 3 części: +1500 PŻ, +7% szybkość ruchu

Rycerski Bonus Zestawu

2 części: +500 PŻ, +1% siły w walce z potworami 3 części: +500 PŻ, +5% siły w walce z potworami

Książęcy Bonus Zestawu

3 części: +2500 PŻ, +10% atak walki wręcz i magiczny, +5% szybkość ruchu

Majestatyczny Bonus Zestawu

3 części: +3500 PŻ, +15% atak walki wręcz i magiczny, +7% szybkość ruchu


Dodanie Efektów Zestawu

Zasady dodawania efektów zestawu:

Tylko do broni, hełmów i zbroi od poziomu 75 Przedmiot musi być ulepszony co najmniej do poziomu +7 – ten poziom pozostanie też po dodaniu efektu zestawu Dodanie może się jednak nie udać. W tym przypadku Wasze wyposażenie pozostanie nienaruszone Aby dodać efekty zestawu potrzebujecie ponadto różnych materiałów:

Projekt zestawu hełmu, zbroi lub broni Odłamki zbroi, broni lub hełmu II wybranej kategorii efektów Yang Gaya Materiały Projekty zestawu możecie zdobyć w Królestwie Żywiołów. Tam też znajdziecie odłamki hełmu, zbroi i broni. Tutaj obowiązuje zasada: za Yang możecie ulepszyć określoną ilość odłamków I do odłamków II. Obydwa poziomy odłamków kategorii święty, okazały, rycerski dropią u mieszkańców Królestwa Żywiołów.

Książęce i majestatyczne odłamki poziomu II można zdobyć tylko na Płaskowyżu Siły Natury. Obydwie najlepsze kategorie nie posiadają własnych odłamków poziomu I, może je wykonać z rycerskich lub książęcych odłamków poziomu II.

Jeśli dodaliście już do przedmiotu wyposażenia efekt zestawu, chcecie jednak dodać inny efekt zestawu, potrzebujecie najpierw przedmiot "Usuń efekt zestawu".

Nowość dla 6. i 7. Bonusu

Ostatnie sloty na bonusy można zapełnić licznymi nowymi bonusami! Między innymi możecie wzmocnić Wasze już dostępne odporności, co szczególnie przydatne jest w Królestwie Żywiołów.

Ponadto będą dostępniejsze fragmenty do dodania 6. i 7. bonusu. Na przykład możecie zdobyć po aktualizacji odpowiednie skrzynki u Handlarz Zodiaku, w Sklepie Gaya i przy statui w porcie.

Nowości

 • Wysokopoziomowe mapy: Królestwo Żywiołów
 • Portal w porcie, po walce z hydrą
 • Efekty zestawu dla wyposażenia
 • Dodano kowali zestawu przy porcie
 • Materiały dropią w Królestwie Żywiołów
 • 6. i 7. bonus
  • Dostępne nowe bonusy
  • Dodano inne źródła fragmentów: Sklep Gaya, Handlarz Zodiaku i inne

Oto, co zostało ulepszone

 • Nagrody eventu "Nagonka na Potwory" są dostępne w interfejsie eventu
 • Schronienie Meley: punkty rangi zwracane po pomyślnym ukończeniu, zostały zredukowane na przewidywane 50% zainwestowanych punktów
 • Dodano specyficzne elementy animacji na bronie z zaczarowaniem żywiołu

Poprawione błędy

 • Usunięto problemy w niektórych teksturach i animacjach
 • Usunięto problemy z glitchami na świątecznych kostiumach
 • Postacie nie blokują już ekranu wyboru postaci
 • Usunięto problem polimorfii umiejętności z za dużym zasięgiem
 • Bitwa Proroków nie powinna teraz blokować niewłaściwych akcji
 • Usunięto problem z resetem czasu regeneracji misji konnej ze zwojem zapomnienia