Wierzchowce: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m (zamienił w treści „Reittier-WhiteLöwe” na „Biały Lew”) |
m (zamienił w treści „Pieczęć Bojowego Dzika” na „Pieczęć Dzika Wojennego”) |
||
| Linia 71: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
| [[Grafika:Reittier-Dzik Wojenny.jpg|150px]] | | [[Grafika:Reittier-Dzik Wojenny.jpg|150px]] | ||
| − | | [[Grafika:Pieczęć | + | | [[Grafika:Pieczęć Dzika Wojennego.jpg|link=Pieczęć Dzika Wojennego]] [[Pieczęć Dzika Wojennego]] |
| [[Dzik Wojenny]] | | [[Dzik Wojenny]] | ||
| | | | ||
Wersja z 18:30, 23 gru 2011
|
Inne języki
|
Spis treści
Ogólnie
Wierzchowca można mieć od Lv 75 (lub inny lv, jeśli jest to Specjalny Wierzchowiec) i jest podobny do jazdy koniem. Mają one tą zaletę, że można używa skille konne militara i oferują dodatkową ilość punktów do obrony i siły. Może być używany tylko przez 5 minut. Gdy czas upłynie, zwierzę zniknie (jest prawy przycisk myszy na wierzchowcu -> "zsiądź", aby znikł wierzchowiec).
Oprócz zwykłych Wierzchowców są jeszcze Specjalne Wierzchowce, które różnią się czasem trwania, bonami i wyglądem. Na Metin2 PL pojawiły się na razie Biały Lew, Dzik Wojenny, Wilk Wojenny, Tygrys Bengalski, Szarż. Tygrys., Waleczny Lew. oraz Renifer Rudolf.
Pochodzenie
Od Lv 75 ze wszystkich potworów w Grocie Wygnańców, Grocie Wygnańców 2 i Świątyni Smoka dropią Plik:Zgniłe Drewniane Pudełko.jpg Spróchniałe Skrzynie.
Ze skrzyni można otrzymać:
- 5x
Pieczęć Dzika (żółta) lub - 5x
Pieczęć Lwa (żółta) lub - 5x
Pieczęć Tygrysa (żółta) lub - 5x
Pieczęć Wilka (żółta)
W przypadku, gdy posiadamy pieczęć na wyższy poziom niż nasz, możemy ją wymienić na inną u Heuk-Younga.
Lista
Zobacz także:
| Zgłoś błąd ! |
