Piekielne Katakumby

Piekielnekatakumby.jpg


Piekielne Katakumby
INFORMACJE
Zemsta Kostucha

Niegdyś Kostuch był prawą ręką Berana-Setaou, Boga Rozpadu. Wykonywał ślepo i służalczo haniebne czyny swojego Pana, odgadując jego najskrytsze myśli. Zabijał bez zmrużenia oka wszystko, co Bahar-Taraji, Bogini Stworzenia i Baljit-Elvedin, Bóg Ochrony, próbowali chronić. Kostuch pozostał wierny swojemu Panu, nawet po zaciętej walce bratnich bogów i przepędzeniu Berana-Setaousa z królestwa. Jeszcze do dnia dzisiejszego przynosi on swojemu bogu liczne ofiary do mrocznych piwnic ukrytych głęboko pod ziemią. Krzyki dręczonych dusz odbijają się echem w nieprzeniknionej ciemności i świadczą o niesłychanym cierpieniu ofiar.

To są Piekielne Katakumby.

Po wielkiej bitwie w Wieży Demonów, gdy Kostuch z przeraźliwym wyciem rozpłynął się w powietrzu, uwierzyli śmiałkowie trzech królestw, że w końcu zniszczyli okrutną kreaturę. Ale czy można ostatecznie zakończyć odwieczną walkę ze śmiercią? I tak Kostuch użył swojej mrocznej magii, by stworzyć nowe legiony posłuszne swojemu Panu. Wybiła godzina okrutnej zemsty, strzeżcie się dusze potępionych! Jeszcze wojownicy nie zdążyli obetrzeć krwi ze swoich mieczy, gdy nagle z niesamowitą siłą wzbija się krzyk rozpaczy i zamienia się w ogłuszający grzmot. Zaniepokojeni śmiałkowie przedzierają się na zewnątrz i stają przy wejściu do piekła: Pęknięta ziemia obnażyła głęboką szczelinę otchłani, z której buchają dzikie płomienie zmieszane z czarnym wijącym się dymem. Wycie dręczonych dusz wydobywa się z głębin piekielnych i rozbrzmiewa z przeraźliwą siłą, przenikając do serca każdej istoty. Piekielne Katakumby obnażają swoje przerażające oblicze. Przez jej szeroko otwarte wrota wynurza się armia mroku i podąża ku światłu...

Informacje:

 • Wejście od Lv 75.
 • Wejście do Piekielnych Katakumb znajduje się na samej górze Świątyni Hwang.
 • O wpuszczenie należy poprosić Strażnika Katakumb.
 • Wchodząc po raz pierwszy, Strażnik nakaże nam zabicie Bossa Umarłego Rozpruwacza (Ripper) znajdującego się na 9. piętrze Wieży Demonów. To zadanie powinniśmy być w stanie wykonać samodzielnie. Niemniej jednak wystarczy tylko, że będziemy obecni w chwili ubicia Rippera przez innego członka wyprawy.
 • Potworyagresywne. Ich siła została ustalona między DT, a Grotą Wygnańców poziom 2.
 • Działają tu bonusy:
 • W ciągu 60 minut Grupa - PT ma szansę pokonać Azraela, jeśli się nie uda, to po wyznaczonym czasie, zostanie przeniesiona na zewnątrz Piekielnych Katakumb.
 • Do Piekielnych Katakumb można wchodzić raz na 30 minut.
 • Piekielne Katakumby składają się z 7 poziomów.
 • Na 1. poziomie (Parter) możemy przebywać dowolną ilość czasu, tu nie ma ograniczeń. Chcąc przedostać się na następny poziom musimy być w Grupie - PT. Dowolny gracz z grupy musi dropnąć Czarne Tło.png Klucz Kryształu Duszy.png Klucz Kryształu Duszy i przenieść go na Statuę Kuda, znajdującą się na końcu 1. poziomu. Grupa zostaje przeniesiona na kolejny poziom.
 • Na 2. poziomie rozpoczyna się odliczanie wyznaczonego czasu na przejście kolejnych pięter i pokonanie Azraela. Należy odnaleźć drogę do Żółwiej Skały po drodze pokonując Wrota Potępienia. Aby grupa mogła przejść na kolejny poziom, każdy uczestnik wyprawy musi posiadać w Ekwipunku Czarne Tło.png Zasuszona Głowa.png Zaszuszoną Głowę. Gdy już odnajdziemy Żółwią Skałę, lider klika na żółwia i z nim rozmawia. Potwierdza, że osoby w grupie mają Zasuszone Głowy. Po tej rozmowie jesteśmy przenoszeni wyżej.
 • Na 3. poziomie trzeba odnaleźć i ubić prawidłowego Metina Odwetu, aby przeniosło nas wyżej. Na tym poziomie znajduje się ich 7.
 • Na 4. poziomie trzeba znaleźć prawidłową drogę do 5. poziomu, przechodząc przez teleporty w labiryncie.
Jest 5 kombinacji dróg umożliwiających przejście labiryntu i wraz z aktualizacjami mogą się zmieniać.
Sposoby przejścia:

1 kombinacja
2 kombinacja
3 kombinacja
4 kombinacja
5 kombinacja
6 kombinacjaWystępowanie mobów na poszczególnych poziomach
° Poziom 1 °

° Poziom 2 °

° Poziom 3 °

° Poziom 4 °

° Poziom 5 °

° Poziom 6 °

° Poziom 7 °

Mapa

"Poziom 1"
Piekielne Katakumby 1.jpg

"Poziom 2"
Piekielne Katakumby 2.jpg

"Poziom 3"
Piekielne Katakumby 3.jpg

"Poziom 4"
Piekielne Katakumby 4.jpg

"Poziom 5"
Piekielne Katakumby 5.jpg

"Poziom 6"
Piekielne Katakumby 6.jpg

"Poziom 7"
Piekielne Katakumby 7.jpg

Metiny
Potwory
NPC
Żyły
Brak żył na tej mapie.


Pozostałe informacje
Mapka
Obszary występowania metinów

Piekielne Katakumby.jpg

Brak

Dostępne teleporty
Staruszek
Teleporter
Nie można dotrzeć na ten obszar za pomocą Staruszka
Nie można dostać się na ten obszar za pomocą Teleporter

▲ Na górę ▲