Piekielne Katakumby

Piekielnekatakumby.jpg


Piekielne Katakumby
INFORMACJE
Zemsta Kostucha

Niegdyś Kostuch był prawą ręką Berana-Setaou, Boga Rozpadu. Wykonywał ślepo i służalczo haniebne czyny swojego Pana, odgadując jego najskrytsze myśli. Zabijał bez zmrużenia oka wszystko, co Bahar-Taraji, Bogini Stworzenia i Baljit-Elvedin, Bóg Ochrony, próbowali chronić. Kostuch pozostał wierny swojemu Panu, nawet po zaciętej walce bratnich bogów i przepędzeniu Berana-Setaousa z królestwa. Jeszcze do dnia dzisiejszego przynosi on swojemu bogu liczne ofiary do mrocznych piwnic ukrytych głęboko pod ziemią. Krzyki dręczonych dusz odbijają się echem w nieprzeniknionej ciemności i świadczą o niesłychanym cierpieniu ofiar.

To są Piekielne Katakumby.

Po wielkiej bitwie w Wieży Demonów, gdy Kostuch z przeraźliwym wyciem rozpłynął się w powietrzu, uwierzyli śmiałkowie trzech królestw, że w końcu zniszczyli okrutną kreaturę. Ale czy można ostatecznie zakończyć odwieczną walkę ze śmiercią? I tak Kostuch użył swojej mrocznej magii, by stworzyć nowe legiony posłuszne swojemu Panu. Wybiła godzina okrutnej zemsty, strzeżcie się dusze potępionych! Jeszcze wojownicy nie zdążyli obetrzeć krwi ze swoich mieczy, gdy nagle z niesamowitą siłą wzbija się krzyk rozpaczy i zamienia się w ogłuszający grzmot. Zaniepokojeni śmiałkowie przedzierają się na zewnątrz i stają przy wejściu do piekła: Pęknięta ziemia obnażyła głęboką szczelinę otchłani, z której buchają dzikie płomienie zmieszane z czarnym wijącym się dymem. Wycie dręczonych dusz wydobywa się z głębin piekielnych i rozbrzmiewa z przeraźliwą siłą, przenikając do serca każdej istoty. Piekielne Katakumby obnażają swoje przerażające oblicze. Przez jej szeroko otwarte wrota wynurza się armia mroku i podąża ku światłu...

Informacje:

 • Wejście od Lv 75.
 • Wejście do Piekielnych Katakumb znajduje się na samej górze Świątyni Hwang.
 • Drogę do Piekielnych Katakumb możemy skrócić sobie wybierając u Teleportera opcję "Wieża Demonów". Stąd jesteśmy już o krok od celu.
 • O wpuszczenie należy poprosić Strażnika Katakumb.
 • Wchodząc po raz pierwszy, Strażnik nakaże nam zabicie Bossa Umarłego Rozpruwacza (Ripper) znajdującego się na 9. piętrze Wieży Demonów. To zadanie powinniśmy być w stanie wykonać samodzielnie. Niemniej jednak wystarczy tylko, że będziemy obecni w chwili ubicia Rippera przez innego członka wyprawy.
 • Wszystkie Potworyagresywne i kradną manę. Ich siła została ustalona między Wieżą Demonów, a Grotą Wygnańców poziom 2.
 • Działają tu bonusy:
 • W ciągu 60 minut Grupa - PT ma szansę pokonać Azraela. Jeśli się nie uda, to po wyznaczonym czasie, zostanie przeniesiona na zewnątrz Piekielnych Katakumb.
 • Do Piekielnych Katakumb można wchodzić raz na 30 minut.
 • Loch składa się z 6 poziomów, z których każdy następny położony jest niżej od poprzedniego.
 • Na 1. poziomie (Parter) możemy przebywać dowolną ilość czasu, tu nie ma ograniczeń. Chcąc przedostać się na niższy poziom musimy być w Grupie - PT. Dowolny gracz z grupy musi dropnąć Czarne Tło.png Klucz Kryształu Duszy.png Klucz Kryształu Duszy i przenieść go na Statuę Kuda, znajdującą się na końcu 1. poziomu. Grupa zostaje przeniesiona na kolejny poziom.
 • Na 2. poziomie rozpoczyna się odliczanie wyznaczonego czasu na przejście kolejnych poziomów i pokonanie Azraela. Należy odnaleźć drogę do Żółwiej Skały po drodze pokonując Wrota Potępienia. Aby grupa mogła przejść na niższy poziom, każdy uczestnik wyprawy musi posiadać w ekwipunku Czarne Tło.png Zasuszona Głowa.png Zasuszoną Głowę. Gdy już odnajdziemy Żółwią Skałę, lider lub dowolny inny uczestnik wyprawy klika na żółwia i z nim rozmawia. Potwierdza, że osoby w grupie mają Zasuszone Głowy. Po tej rozmowie jesteśmy przenoszeni niżej.
 • Na 3. poziomie trzeba odnaleźć i ubić prawidłowego Metina Odwetu, aby przeniosło nas niżej. Na tym poziomie znajduje się ich 7.
 • Na 4. poziomie trzeba odszukać Tartara, z którego po ubiciu wypada Czarne Tło.png Upiorny Totem.png Upiorny Totem. Przenosimy go na Bazaltowy Obelisk znajdujący się na środku mapy. Na tą czynność mamy tylko 4 minuty, gdyż Totem jest nietrwały i po upływie tego czasu ulega zniszczeniu.
 • Na 5. poziomie należy ubić wszystkie potwory wraz z Charonem i jego obstawą. Po wybiciu przenosi nas na ostatni - najniższy poziom.
 • Na 6. poziomie należy ubić obstawę oraz Azraela. W nagrodę otrzymamy pokaźną sumę Czarne Tło.png Yang.png Yang oraz Pięć Czarne Tło.png Skrzynia Azraela.png Skrzyń Azraela.


Występowanie mobów na poszczególnych poziomach
° Poziom 1 °

° Poziom 2 °

° Poziom 3 °

° Poziom 4 °

° Poziom 5 °

° Poziom 6 °

Mapa

"Poziom 1"
Piekielne Katakumby 1.jpg

"Poziom 2"
Piekielne Katakumby 2.jpg

"Poziom 3"
Piekielne Katakumby 3.jpg

"Poziom 4"
Piekielne Katakumby 5.jpg

"Poziom 5"
Piekielne Katakumby 6.jpg

"Poziom 6"
Piekielne Katakumby 7.jpg

Metiny
Potwory
NPC
Żyły
Brak żył na tej mapie.


Pozostałe informacje
Mapka
Obszary występowania metinów

Piekielne Katakumby.jpg

Brak

Dostępne teleporty
Staruszek
Teleporter
Brak
Nie można dotrzeć na ten obszar za pomocą Staruszka
Nie można dostać się na ten obszar za pomocą Teleporter

▲ Na górę ▲