Tombola 2025 - edycja letnia: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Nagrody) |
(→Wygrana Dnia) |
||
| Linia 160: | Linia 160: | ||
|12.08.2025 || {{ti|Smakołyk+}} (x10) | |12.08.2025 || {{ti|Smakołyk+}} (x10) | ||
|- | |- | ||
| − | |13.08.2025 || | + | |13.08.2025 || {{ti|Zaczaruj zwierzaka}} |
|- | |- | ||
| − | |15.08.2025 || | + | |15.08.2025 || {{ti|Osobisty Sklepik Premium}} (7d) |
|- | |- | ||
| − | |16.08.2025 || | + | |16.08.2025 || {{ti|Kupon SM (500)}} |
|- | |- | ||
|16.08.2025 || | |16.08.2025 || | ||
Wersja z 19:22, 14 sie 2025
Start 01 sierpnia 2025 o 00:00, koniec 31 sierpnia 2025 o 23:59
Spis treści
Nagrody
Ulepszacze
|
|
|
|
Górnictwo
|
|
|
|
Alchemia
|
Księgi Umiejętności
|
|
|
Alchemia Smoczych Kamieni
|
|
|
|
Mikstury
|
|
|
|
System Zwierząt Domowych
|
|
|
|
|
Inne
|
Wygrana Dnia
|
|
Symbole Szczęścia
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Symbolach Szczęścia i jak je wymieniać na nagrody, zajrzyj tutaj: Loteria Tombola.
|
|
|
|
|
|
| 15 pkt. | 10 pkt. | 7 pkt. | 5 pkt. | 3 pkt. | 1 pkt. |
|
|
Zobacz też






