System Kostiumów

System Kostiumów-logo.jpg


Skąd mogę zdobyć Kostium oraz Fryzurę ?

Kostiumy jak i Fryzury można nabyć w Item-Shop, a także niektórych Skrzyniach takich jak:

Kostiumy Fryzury


W jaki sposób można zmienić swój kostium i fryzurę ?

W okienku wyposażenia znajdziesz pole Ikona-Kostiumy.png Kostiumy. Kliknij na nie, aby otworzyć nowy podgląd. Aby wyposażyć swoją postać w dany kostium/daną fryzurę, przeciągnij ten przedmiot do odpowiedniego pola lub kliknij prawym przyciskiem myszy na kostium/fryzurę. Wymienione przedmioty znajdą się w Waszym ekwipunku.

Ekwipunek-Kostiumy.jpg


Kiedy rozpocznie się czas trwania kostiumu i fryzury ?

Czas trwania kostiumu i fryzury rozpoczyna się wraz z zakupem przedmiotu z Item-Shop lub z czasem otwarcia i zdobycia przedmiotu ze Skrzyni.

Bony w strojach i fryzurach

Wiele kostiumów oraz fryzur jest dostępnych w dwóch wersjach: kostium+ i fryzura+ oraz kostium i fryzura. Jeśli posiadasz kostium+ bądź fryzura+ masz możliwość dodania oraz zmiany bonów za pośrednictwem przedmiotów dostępnych u Handlarki Różności.

  • Czarne Tło.png Transformuj Kostium.png Transformuj Kostium - Usuwa bonus z jednego z Twoich kostiumów bądź fryzury i dodaje nowe. W zależności od szczęścia może również zmienić się ich ilość od 1 do maks. 3.
  • Czarne Tło.png Zaczaruj Kostium.png Zaczaruj Kostium - Usuwa bonus z jednego z Twoich kostiumów i dodaje nowe (nie ma wpływu na ilość posiadanych bonusów).

Jeśli posiadasz Czarne Tło.png Transfer bonusów.png Transfer bonusów zdobyty z Czarne Tło.png Magiczne Jajo.png Magicznego Jaja lub Koła Losu możesz przenieść włożone bonusy ze starego kostiumu+/fryzury+ do nowego kostiumu+/fryzury+.

Zobacz także:


Zgłoś błąd !