Skrzynie: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Skrzynie - Alchemia) |
(→Skrzynie - Alchemia) |
||
| Linia 1775: | Linia 1775: | ||
|} | |} | ||
| − | =='''Skrzynie - Alchemia'''== | + | =='''Skrzynie i Pojemniki - Alchemia'''== |
| Linia 1785: | Linia 1785: | ||
!Opis | !Opis | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.)}} | + | | {{ti2|Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.)}} |
| [[Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.)]] | | [[Szlach. Smocza Skrzynia+ (kol.)]] | ||
| − | | [[Tombola]] | + | | [[Tombola 2016 - edycja letnia]] |
| Poszukiwacze skarbów znajdują w lazurowej skrzyni jeden potężny Cor Draconis każdego koloru (ranga: szlachetny) oraz Zieloną Smoczą Fasolę. | | Poszukiwacze skarbów znajdują w lazurowej skrzyni jeden potężny Cor Draconis każdego koloru (ranga: szlachetny) oraz Zieloną Smoczą Fasolę. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Szlach. Smocza Skrzynia}} | + | | {{ti2|Szlach. Smocza Skrzynia}} |
| [[Szlach. Smocza Skrzynia]] | | [[Szlach. Smocza Skrzynia]] | ||
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście szlachetnych | + | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście szlachetnych Cor Draconis. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Smocza Skrzynia}} | + | | {{ti2|Smocza Skrzynia}} |
| [[Smocza Skrzynia]] | | [[Smocza Skrzynia]] | ||
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście zwyczajnych | + | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście zwyczajnych Cor Draconis. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Smocza Skrzynia (kol.)}} | + | | {{ti2|Smocza Skrzynia (kol.)}} |
| [[Smocza Skrzynia (kol.)]] | | [[Smocza Skrzynia (kol.)]] | ||
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera zwyczajne | + | | Lazurowa skrzynia zawiera zwyczajne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Smocza Skrzynia+ }} | + | | {{ti2|Smocza Skrzynia+}} |
| − | | [[Smocza Skrzynia+ ]] | + | | [[Smocza Skrzynia+]] |
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście potężnych | + | | Lazurowa skrzynia zawiera jedenaście potężnych Cor Draconis rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Smocza Skrzynia+ (kol.)}} | + | | {{ti2|Smocza Skrzynia+ (kol.)}} |
| [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]] | | [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]] | ||
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera potężne | + | | Lazurowa skrzynia zawiera potężne Cor Draconis w każdym kolorze rangi "zwyczajna" oraz Zieloną Smoczą Fasolę. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Szlach.Sm. Skrz. (kol.)}} | + | | {{ti2|Szlach.Sm. Skrz. (kol.)}} |
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| [[Item-Shop]] | | [[Item-Shop]] | ||
| − | | Lazurowa skrzynia zawiera szlachetne | + | | Lazurowa skrzynia zawiera szlachetne Cor Draconis w każdym kolorze oraz Zieloną Smoczą Fasolę. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis (surowe) }} | + | | {{ti2|Cor Draconis (surowe)}} |
| − | | [[Cor Draconis (surowe) ]] | + | | [[Cor Draconis (surowe)]] |
| − | | [[Item-Shop]]<br> [[ | + | | [[File:Misja.png|25px]] Lv.  30 - ''[[Alchemia Smoczych Kamieni#Moc Smoczego Oka|Moc Smoczego Oka]]'',<br>[[File:Misja.png|25px]] Lv. 110 - ''[[Zbierajcie odłamki smoczego kamienia +]]'',<br>[[Zadania ksiąg misji|zadań ksiąg misji]]: {{ti|Księga Misji (Książę 2)}}, {{ti|Księga Misji (Książę 3)}},<br>[[Item-Shop]], [[Loteria Tombola]], [[Walentynkowe Koło Losu]], [[Koło Nowego Poszukiwacza Przygód]], [[Rytuał Krwi|Ruletka Dusz]], [[Codzienne Prezenty]], [[Koło Cor Draconis]], [[Koło Handlu]],<br>[[Wieża Sung Mahi]],<br>[[Skrzynia Rzeźnika Demonów]], [[Srebrna Skrzynia Proroka]], [[Wielkanocna Skrzynia]], [[Skrzynia Amora (niebieska)]], [[Pudełko z Chryzantemą]], [[Upiorna Skrzynia dla Głowy (k)]], [[Upiorna Skrzynia dla Głowy (m)]], [[Skrzynka Cor Draconis]], [[Złota Skrzynia Zodiaku]], [[Skrzynia Netoperka]], [[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Pakiet Torciku Pi]] |
| − | | To kryształowe smocze serce skrywa w sobie duszę, Smoczy Kamień. | + | | To kryształowe smocze serce skrywa w sobie duszę, Smoczy Kamień. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Saphirum (zwyczajne) }} | + | | {{ti2|Cor Draconis (zwyczajne)}} |
| + | | [[Cor Draconis (zwyczajne)]] | ||
| + | | [[File:Misja.png|25px]] Lv. 50 - ''[[Codzienne Misje#Tworzenie i uszlachetnianie|Codzienne Misje: "Tworzenie i uszlachetnianie"]]''<br>[[Rytuał Krwi|Ruletka Dusz]], [[Koło Zimowej Nocy]]<br>[[Smocza Skrzynia+]] (x11), [[Srebrna Skrzynia Okey]], [[Srebrny Łup Królewski]], [[Skrzynka Cor Draconis]], [[Czerw. Skrzyneczka Losu]], [[Zielona Skrzyneczka Losu]] | ||
| + | | Kryształowe smocze serce. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy surowej do szlifowanej. | ||
| + | |- align="center" | ||
| + | | {{ti2|Cor Saphirum (zwyczajne)}} | ||
| [[Cor Saphirum (zwyczajne)]] | | [[Cor Saphirum (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| − | | Niebieski Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do szlifowanej. | + | | Niebieski Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do szlifowanej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Diamas (zwyczajne)}} | + | | {{ti2| Cor Diamas (zwyczajne)}} |
| [[Cor Diamas (zwyczajne)]] | | [[Cor Diamas (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| − | | Białe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do szlifowanej. | + | | Białe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do szlifowanej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Granatum (zwyczajne)}} | + | | {{ti2|Cor Granatum (zwyczajne)}} |
| [[Cor Granatum (zwyczajne)]] | | [[Cor Granatum (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| − | | Pomarańczowe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy surowej do szlifowanej. | + | | Pomarańczowe Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy surowej do szlifowanej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Atrum (zwyczajne) }} | + | | {{ti2|Cor Atrum (zwyczajne)}} |
| − | | [[Cor Atrum (zwyczajne) ]] | + | | [[Cor Atrum (zwyczajne)]] |
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| − | | Czarne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy surowej do szlifowanej. | + | | Czarne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy surowej do szlifowanej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Jadeit (zwyczajne)}} | + | | {{ti2| Cor Jadeit (zwyczajne)}} |
| [[ Cor Jadeit (zwyczajne)]] | | [[ Cor Jadeit (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| − | | Zielone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy surowej do szlifowanej. | + | | Zielone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy surowej do szlifowanej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Rubinum (zwyczajne)}} | + | | {{ti2|Cor Rubinum (zwyczajne)}} |
| [[Cor Rubinum (zwyczajne)]] | | [[Cor Rubinum (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Koło Losu]], [[Koło Cor Draconis]],<br>[[Smocza Skrzynia (kol.)]] |
| Czerwone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do szlifowanej. | | Czerwone Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do szlifowanej. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 1858: | Linia 1863: | ||
| [[Cor Draconis+ (zwy.)]] | | [[Cor Draconis+ (zwy.)]] | ||
| [[Skrzynia Rzeźnika Demonów]] | | [[Skrzynia Rzeźnika Demonów]] | ||
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Kamień klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Kamień klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{ti2|Cor Saphirum+ (zwyczajne)}} | | {{ti2|Cor Saphirum+ (zwyczajne)}} | ||
| [[Cor Saphirum+ (zwyczajne)]] | | [[Cor Saphirum+ (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Szafir klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Szafir klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Diamas+ (zwyczajne)}} | + | | {{ti2| Cor Diamas+ (zwyczajne)}} |
| [[Cor Diamas+ (zwyczajne)]] | | [[Cor Diamas+ (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Diament klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Diament klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Granatum+ (zwyczajne)}} | + | | {{ti2|Cor Granatum+ (zwyczajne)}} |
| [[Cor Granatum+ (zwyczajne)]] | | [[Cor Granatum+ (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Granat klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Granat klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Atrum+ (zwyczajne) }} | + | | {{ti2|Cor Atrum+ (zwyczajne)}} |
| [[Cor Atrum+ (zwyczajne) ]] | | [[Cor Atrum+ (zwyczajne) ]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Onyks klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Onyks klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Jadeit+ (zwyczajne)}} | + | | {{ti2| Cor Jadeit+ (zwyczajne)}} |
| [[ Cor Jadeit+ (zwyczajne)]] | | [[ Cor Jadeit+ (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Jadeit klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Jadeit klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{ti2|Cor Rubinum+ (zwyczajne)}} | | {{ti2|Cor Rubinum+ (zwyczajne)}} | ||
| [[Cor Rubinum+ (zwyczajne)]] | | [[Cor Rubinum+ (zwyczajne)]] | ||
| − | | [[Loteria Tombola]]<br> [[ | + | | [[Loteria Tombola]], [[Koło Losu]],<br>[[Arystokratyczna Skrzynia]], [[Smocza Skrzynia+ (kol.)]], [[Wielkanocna Skrzynia]] |
| − | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Rubin klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. | + | | Potężne Cor Draconis. Ranga: zwyczajna. Zawiera Smoczy Rubin klasy surowa do szlifowana o losowym stopniu jakości. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Diamas (szlachetne)}} | + | | {{ti2| Cor Diamas (szlachetne)}} |
| [[ Cor Diamas (szlachetne)]] | | [[ Cor Diamas (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Białe Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do rzadkiej. | + | | Białe Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Diament klasy surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2| Cor Rubinum (szlachetne)}} | + | | {{ti2| Cor Rubinum (szlachetne)}} |
| [[ Cor Rubinum (szlachetne)]] | | [[ Cor Rubinum (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Czerwone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do rzadkiej. | + | | Czerwone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Rubin klasy surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{ti2|Cor Saphirum (szlachetne)}} | | {{ti2|Cor Saphirum (szlachetne)}} | ||
| [[Cor Saphirum (szlachetne)]] | | [[Cor Saphirum (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Niebieskie Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do rzadkiej. | + | | Niebieskie Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Szafir klasy surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Jadeit (szlachetne)}} | + | | {{ti2|Cor Jadeit (szlachetne)}} |
| [[ Cor Jadeit (szlachetne)]] | | [[ Cor Jadeit (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Zielone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy od surowej do rzadkiej. | + | | Zielone Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Jadeit klasy od surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Granatum (szlachetne)}} | + | | {{ti2|Cor Granatum (szlachetne)}} |
| [[Cor Granatum (szlachetne)]] | | [[Cor Granatum (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Złote Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy od surowej do rzadkiej. | + | | Złote Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Granat klasy od surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Atrum (szlachetne)}} | + | | {{ti2|Cor Atrum (szlachetne)}} |
| [[Cor Atrum (szlachetne)]] | | [[Cor Atrum (szlachetne)]] | ||
| [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | | [[Szlach.Sm. Skrz. (kol.)]] | ||
| − | | Czarne Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy od surowej do rzadkiej. | + | | Czarne Cor Draconis. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Onyks klasy od surowej do rzadkiej. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis (szlachetne)}} | + | | {{ti2|Cor Draconis (szlachetne)}} |
| [[Cor Draconis (szlachetne)]] | | [[Cor Draconis (szlachetne)]] | ||
| − | | [[Szlach. Smocza Skrzynia]], [[Szlach. Smocza Skrzynia+]], [[Srebrna Skrzynia Okey]], [[Skrzynka Cor Draconis, [[Pud. Potwor. Trio Srebro]], [[ | + | | [[Świąteczne Koło]], [[Koło Azraela]],<br>[[Szlach. Smocza Skrzynia]], [[Szlach. Smocza Skrzynia+]], [[Srebrna Skrzynia Okey]], [[Srebrny Łup Królewski]], [[Skrzynka Cor Draconis]], [[Pud. Potwor. Trio Srebro]], [[Złota Skrzynia Proroka]] |
| Kryształowe smocze serce. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy surowej do rzadkiej. | | Kryształowe smocze serce. Ranga: szlachetna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy surowej do rzadkiej. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis (drogocenne)}} | + | | {{ti2|Cor Draconis (drogocenne)}} |
| [[Cor Draconis (drogocenne)]] | | [[Cor Draconis (drogocenne)]] | ||
| − | | [[Złoty Pakiet Yutnori]], [[Srebrny Pakiet Yutnori]], [[ | + | | [[Koło Zimowej Nocy]],<br>[[Złoty Pakiet Yutnori]], [[Srebrny Pakiet Yutnori]], [[Złota Skrzynia Okey]], [[Srebrna Skrzynia Okey]], [[Złoty Łup Królewski]], [[Skrzynka Cor Draconis]], [[Pud. Potwor. Trio Srebro]], [[Pud. Potwor. Trio Złoto]], [[Skrzynia Rankingu Wieży]] |
| Kryształowe serce smoka. Klasa: szlachetna. Zawiera matowy smoczy kamień od surowego po antyczny. | | Kryształowe serce smoka. Klasa: szlachetna. Zawiera matowy smoczy kamień od surowego po antyczny. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis ( | + | | {{ti2|Cor Draconis (wieczne)}} |
| − | | [[Cor Draconis ( | + | | [[Cor Draconis (wieczne)]] |
| − | | [[ | + | | [[Aukcja Błyskawiczna]], [[Koło Azraela]] |
| − | | Kryształowe smocze serce. Ranga: | + | | Kryształowe smocze serce. Ranga: wieczna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy szlifowana do antyczna. |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis (antyczne)}} | + | | {{ti2|Cor Draconis (antyczne)}} |
| [[Cor Draconis (antyczne)]] | | [[Cor Draconis (antyczne)]] | ||
| − | | [[Świąteczne Koło]] | + | | [[Świąteczne Koło]], [[Koło Dżinna 2020]], [[Koło Cor Draconis]], [[Koło Grozy]] |
| Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy antyczna. | | Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy antyczna. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | {{ti2|Cor Draconis (legendarne)}} | + | | {{ti2|Cor Draconis (legendarne)}} |
| [[Cor Draconis (legendarne)]] | | [[Cor Draconis (legendarne)]] | ||
| [[Świąteczne Koło]] | | [[Świąteczne Koło]] | ||
| Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy legendarna. | | Kryształowe smocze serce zawiera losowy Smoczy Smoczy Kamień klasy legendarna. | ||
| + | |- align="center" | ||
| + | | {{ti2|Cor Draconis (mityczne)}} | ||
| + | | [[Cor Draconis (mityczne)]] | ||
| + | | [[Złota Skrzynia Okey]], [[Złoty Łup Królewski]], [[Skrzynka Cor Draconis]], [[Pud. Potwor. Trio Złoto]], [[Złota Skrzynia Proroka]], [[Skrzynia Rankingu Wieży]] | ||
| + | | Kryształowe smocze serce. Ranga: mityczna. Zawiera matowy Smoczy Kamień klasy szlifowana do legendarna. | ||
|} <br> | |} <br> | ||