Drop z Metinów i Bossów: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Cykliczne Eventy: akt., poprawki) |
|||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
== Cykliczne Eventy == | == Cykliczne Eventy == | ||
| − | + | Na serwerze Polska dostępne są cykliczne Eventy. W określonych dniach można zdobyć z Metinów i Bossów następujące przedmioty: | |
{| {{Prettytable}} | {| {{Prettytable}} | ||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Renifera (ż)}} | | {{ti|Świadectwo Renifera (ż)}} | ||
| − | | Poniedziałek | + | | Poniedziałek 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Lwa}} | | {{ti|Świadectwo Lwa}} | ||
| − | | Wtorek | + | | Wtorek 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Wilka}} | | {{ti|Świadectwo Wilka}} | ||
| − | | Środa | + | | Środa 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Moa}} | | {{ti|Świadectwo Moa}} | ||
| − | | Czwartek | + | | Czwartek 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Delikatne Sukno}} | | {{ti|Delikatne Sukno}} | ||
| − | | Piątek | + | | Piątek 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Dragora}} | | {{ti|Świadectwo Dragora}} | ||
| − | | Piątek | + | | Piątek 11:00-13:00 |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Dzika}} | | {{ti|Świadectwo Dzika}} | ||
| − | | Sobota | + | | Sobota 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Zielona Smocza Fasola}} | | {{ti|Zielona Smocza Fasola}} | ||
| − | | Niedziela | + | | Niedziela 07:00-11:00 |
|- | |- | ||
| {{ti|Świadectwo Tygrysa}} | | {{ti|Świadectwo Tygrysa}} | ||
| − | | Niedziela | + | | Niedziela 11:00-13:00 |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:38, 6 sie 2025
Drop z Metinów i Bossów jest to taki Drop, który można uzyskać z Metinów i Bossów, czasem z pewnymi warunkami lub ograniczeniami.
Spis treści
Przedmioty
Uwaga! Poziom w poniższej tabelce oznacza dolną granicę dropu (Metiny lub Bossy o poziomie niższym od zadanego nie dają danego dropu).
| Przedmiot | Poziom | Uwagi |
|---|---|---|
| Księga Umiejętności | 5 | Z większości Metinów i z niektórych Bossów |
| Księga Zapomnienia | 15 | Z większości Metinów i z niektórych Bossów |
| Kamień Duszy | 25 | Z większości Metinów |
| Kamień Duchowy | 30 | Z Metinów od 40 poziomu i z większości Bossów |
| Yang | 40 | Z niektórych Bossów, ilość zależna od rodzaju Bossa |
| Szkatułka Bossa | 50 | Z niektórych Bossów |
Cykliczne Eventy
Na serwerze Polska dostępne są cykliczne Eventy. W określonych dniach można zdobyć z Metinów i Bossów następujące przedmioty:
| Przedmiot | Uwagi |
|---|---|
| Świadectwo Renifera (ż) | Poniedziałek 11:00-13:00 |
| Świadectwo Lwa | Wtorek 11:00-13:00 |
| Świadectwo Wilka | Środa 11:00-13:00 |
| Świadectwo Moa | Czwartek 11:00-13:00 |
| Delikatne Sukno | Piątek 11:00-13:00 |
| Świadectwo Dragora | Piątek 11:00-13:00 |
| Świadectwo Dzika | Sobota 11:00-13:00 |
| Zielona Smocza Fasola | Niedziela 07:00-11:00 |
| Świadectwo Tygrysa | Niedziela 11:00-13:00 |
Eventy
Oprócz cyklicznych wydarzeń mogą być również organizowane Eventy, w których na czas określony z Metinów i Bossów możemy otrzymać inne cenne przedmioty, np. : Zwój Błogosławieństwa, Biały Lew (pieczęć), Fiol. Ebonit. Szkatułka. Wiele z takich Eventów jest często organizowanych na ekskluzywnym serwerze Jawa. Był to również stały program tymczasowego serwera Jemioła.