Różnica pomiędzy stronami "Precyzja" i "Charyzma"
(Różnica między stronami)
(Utworzono nową stronę "center|link= '''Precyzja''' - pasywna umiejętność dostępna dla każdej postaci wprowadzona do gry wraz z Wersja 20.4|aktualiz...") |
m |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
| − | [[Plik: | + | [[Plik:Charyzma Umiejętność.png|center|link=]] |
| − | ''' | + | '''Charyzma''' - pasywna umiejętność dostępna dla każdej postaci wprowadzona do gry wraz z [[Wersja 20.2|aktualizacją 20.2]]. |
== Jak działa? == | == Jak działa? == | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
== Rozwój Umiejętności == | == Rozwój Umiejętności == | ||
| − | + | Charyzmę rozwija się za pomocą trzech Ksiąg Umiejętności: | |
| − | == Wartość | + | * {{ti|Charyzma Nowicjusza}} - od poziomów 1 do M1 |
| + | * {{ti|Charyzma Adepta}} - od poziomów M1 do G1 | ||
| + | * {{ti|Charyzma Eksperta}} - od poziomów G1 do P | ||
| + | |||
| + | == Wartość Bonusu == | ||
| + | |||
| + | Wartość bonusu jest '''niezależna''' od rozwoju umiejętności [[Dowodzenie]]. | ||
<table style="width: 100%; table-layout: fixed;"> | <table style="width: 100%; table-layout: fixed;"> | ||
| Linia 19: | Linia 25: | ||
|- {{Hl3}} | |- {{Hl3}} | ||
! Poziom Umiejętności | ! Poziom Umiejętności | ||
| − | ! Bonus | + | ! Bonus lidera |
| − | |- | + | |- align=center |
| − | | 1 || | + | | 1 || 1% |
| − | |- | + | |- align=center |
| − | | 2 || | + | | 2 || 2% |
| − | |- | + | |- align=center |
| 3 || - | | 3 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 4 || - | | 4 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 5 || - | | 5 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 6 || - | | 6 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 7 || - | | 7 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 8 || - | | 8 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 9 || - | | 9 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 10 || - | | 10 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 11 || - | | 11 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 12 || - | | 12 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 13 || - | | 13 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 14 || - | | 14 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 15 || - | | 15 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 16 || - | | 16 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 17 || - | | 17 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 18 || - | | 18 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| 19 || - | | 19 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M1 || - | | M1 || - | ||
|} | |} | ||
| Linia 66: | Linia 72: | ||
|- {{Hl3}} | |- {{Hl3}} | ||
! Poziom Umiejętności | ! Poziom Umiejętności | ||
| − | ! Bonus | + | ! Bonus lidera |
| − | |- | + | |- align=center |
| M2 || - | | M2 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M3 || - | | M3 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M4 || - | | M4 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M5 || - | | M5 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M6 || - | | M6 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M7 || - | | M7 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M8 || - | | M8 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M9 || - | | M9 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| M10 || - | | M10 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G1 || - | | G1 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G2 || - | | G2 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G3 || - | | G3 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G4 || - | | G4 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G5 || - | | G5 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G6 || - | | G6 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G7 || - | | G7 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G8 || - | | G8 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G9 || - | | G9 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| G10 || - | | G10 || - | ||
| − | |- | + | |- align=center |
| P || - | | P || - | ||
|} | |} | ||
| Linia 111: | Linia 117: | ||
</tr> | </tr> | ||
</table> | </table> | ||
| + | |||
| + | == Zobacz też == | ||
| + | |||
| + | * [[Dowodzenie]] | ||
| + | * [[Grupa (Party)]] | ||
| + | * [[Inspiracja]] | ||
[[Kategoria:Umiejętności]] | [[Kategoria:Umiejętności]] | ||
Wersja z 23:32, 23 paź 2020
Charyzma - pasywna umiejętność dostępna dla każdej postaci wprowadzona do gry wraz z aktualizacją 20.2.
Jak działa?
-
Rozwój Umiejętności
Charyzmę rozwija się za pomocą trzech Ksiąg Umiejętności:
- Charyzma Nowicjusza - od poziomów 1 do M1
- Charyzma Adepta - od poziomów M1 do G1
- Charyzma Eksperta - od poziomów G1 do P
Wartość Bonusu
Wartość bonusu jest niezależna od rozwoju umiejętności Dowodzenie.
|
|