Szansa na przeszywające Uderzenie

Szansa na przeszywające Uderzenie jest to Bonus, wyrażony w procentach, który określa szansę na ominięcie Obrony u przeciwnika w wyniku ataku podstawowego.

Przedmioty wspierające Bonus

Bonus Szansa na przeszywające Uderzenie może wystąpić w następujących częściach ekwipunku:

Ten bonus można również uzyskać w następujących częściach ekwipunku o ograniczonym czasie trwania:

Przedmioty z wbudowanym bonusem

Bonus ten występuje jako wbudowany w Czarne Tło.png Naszyj. Z Niebiań. Łez.png Naszyjniku Z Niebiańskich Łez. Maksymalna wartość do jego osiągnięcia w tym przedmiocie wynosi 28% (20% na +9 + 8% z przetopów).

Naszyjnik Z Niebiańskich Łez

Poziom Ulepszenia Szansa na Przeszywające Uderzenie Przetop 1. Przetop 2. Przetop 3.

+4 8%

Można zwiększyć Szansę na przeszywające Uderzenie poprzez umieszczenie w bohaterskim Zwierzaku Domowym Czarne Tło.png Księga Przebicia.png Księgi Przebicia (maks. 13% dla Małego Razadora, Grubego Mini Kata oraz Mini Alastora).

Czarne Tło.png Dłoń Przebicia.png Dłoń Przebicia zwiększa szansę na przeszywający cios o 20% na 10 minut.

Użycie Czarne Tło.png Woda Sim.png Wody Sim zwiększa bonus o 10p.p. na 3 minuty, podobnie jak Czarne Tło.png Różowa Rosa.png Różowa Rosa, która zwiększa bonus od 8-20p.p. na okres 1-10 minut.

Czarne Tło.png Kolczyki Harmonii.png Kolczyki Harmonii zwiększają szansę małżeństwa na zadanie przeszywającego uderzenia, maksymalnie do 8%.