Dyskusja użytkownika:Ingolf

Hej, prosiłeś mnie o kontakt na PW na forum jednak mój staż i ilość punktów mi to uniemożliwiają. Czy możemy skontaktować się np poprzez IRC? NocnyPuchacz (dyskusja) 20:41, 29 sie 2019 (CEST)

Dropienie czy upuszczanie

Witaj Ingolfie, od jakiegoś już czasu w artykułach dot. przedmiotów, takich jak Piłka, pojawiła się dodatkowa tabela, która informuje czytelnika czy, np. można danym przedmiotem handlować. Jest tam również taki tytuł jak "Dropienie", który jest dla mnie trochę niezrozumiały. Powinno być to raczej "Upuszczanie", ponieważ ta opcja bardziej do tego pasuje (zresztą drop to po angielsku upuszczać), dropienie może się mylić z pochodzeniem przedmiotu, które już możemy wyczytać z szablonu Item/Layout znajdującego się wyżej. Co o tym sądzisz? Slawek022 (dyskusja) 18:03, 19 sie 2015 (CEST)

Tak, widziałem to już wcześniej podczas aktualizacji kilku starych artykułów. Nie widzę problemu by to zastąpić. Dziś to ogarnę. Jak masz inne propozycje zapraszam na forum lub IRC. --Opiekun Wiki Ingolf (Moja Dyskusja) 18:07, 19 sie 2015 (CEST)

Korekta szablonu MobyDCPietra

Z racji braku dostępu do możliwości edytowania szablonu " MobyDCPietra ", prosiłbym Cię (w wolnej chwili) o skorygowanie treści w nim zawartych:

Poziom 2. Należy usunąć "Piekielny Kleszcz"
Poziom 3. Należy dodać "Piekielny Strzelec" oraz "Zły Piekielny Strzelec", należy usunąć "Piekielny Kleszcz"
Poziom 4. Należy dodać "Piekielny Strzelec" oraz "Zły Piekielny Strzelec", należy usunąć "Piekielny Kleszcz"
Poziom 5. Należy dodać "Piekielny Strzelec" oraz "Zły Piekielny Strzelec", należy usunąć "Piekielny Kleszcz" oraz usunąć dopisek (BOSS), który widnieje przy Tartar.
Poziom 6. Należy dodać "Piekielny Strzelec" oraz "Zły Piekielny Strzelec", należy usunąć "Piekielny Kleszcz" oraz usunąć dopisek (BOSS), który widnieje przy Ereb.
Poziom 7. Należy usunąć dopisek (BOSS), który widnieje przy Motłoch Azraela. Należy dodać pozostałe potwory siódmego poziomu:

Piekielny Generał
Piekielny Kapłan
Piekielny Major
Piekielny Rzeźnik
Piekielny Strzelec
Piekielny Włócznik
Zły Piekielny Generał
Zły Piekielny Kapłan
Zły Piekielny Major
Zły Piekielny Rzeźnik
Zły Piekielny Strzelec
Zły Piekielny Włócznik
Rheinland (dyskusja) 09:26, 29 lip 2020 (CEST)

Dlaczego anulowałeś ostatnią edycję w Systemie Szat Auty?--Rheinland (dyskusja) 12:01, 6 paź 2021 (CEST)

Zapraszam na naszego Discorda, napisz tam do mnie, a wszystko wyjaśnie. --Administrator Wiki Ingolf (Moja Dyskusja) 07:30, 7 paź 2021 (CEST)