Dyskusja użytkownika:Ingolf

Hej, prosiłeś mnie o kontakt na PW na forum jednak mój staż i ilość punktów mi to uniemożliwiają. Czy możemy skontaktować się np poprzez IRC? NocnyPuchacz (dyskusja) 20:41, 29 sie 2019 (CEST)

Dropienie czy upuszczanie

Witaj Ingolfie, od jakiegoś już czasu w artykułach dot. przedmiotów, takich jak Piłka, pojawiła się dodatkowa tabela, która informuje czytelnika czy, np. można danym przedmiotem handlować. Jest tam również taki tytuł jak "Dropienie", który jest dla mnie trochę niezrozumiały. Powinno być to raczej "Upuszczanie", ponieważ ta opcja bardziej do tego pasuje (zresztą drop to po angielsku upuszczać), dropienie może się mylić z pochodzeniem przedmiotu, które już możemy wyczytać z szablonu Item/Layout znajdującego się wyżej. Co o tym sądzisz? Slawek022 (dyskusja) 18:03, 19 sie 2015 (CEST)

Tak, widziałem to już wcześniej podczas aktualizacji kilku starych artykułów. Nie widzę problemu by to zastąpić. Dziś to ogarnę. Jak masz inne propozycje zapraszam na forum lub IRC. --Opiekun Wiki Ingolf (Moja Dyskusja) 18:07, 19 sie 2015 (CEST)