Użytkowniczka:Nathiel: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 231: | Linia 231: | ||
{| align="center" | {| align="center" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Mapka potwory | + | | [[Plik:Mapka potwory 76 - 100.png|270px|link=Potwory 76 - 100 poziom]] |
| width="20px" | | | width="20px" | | ||
| − | | [[Plik:Mapka potwory | + | | [[Plik:Mapka potwory 101 - 108.png|270px|link=Potwory 101 - 108 poziom]] |
| width="20px" | | | width="20px" | | ||
| − | | [[Plik:Mapka potwory | + | | [[Plik:Mapka potwory 109 - 125.png|270px|link=Potwory 109 - 125 poziom]] |
|} | |} | ||
<!-- | <!-- | ||
Wersja z 11:02, 12 lip 2018
Hej jestem Nathiel
Jestem Super Redaktorką Wiki. Opiekuję się Redaktorami Wiki oraz pilnuje porządku na Wiki.
Ponadto jestem również Moderatorką Forum. Opiekuję się Dyskusjami Diumar oraz Marketem Wetar.
| ||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|





