Moderator Forum

Kim jest Moderator Forum?

Moderator Forum.gif

Moderator Forum to tzw. podstawowa siła utrzymująca forum w porządku. Zajmuje się on usuwaniem, zmienianiem, cenzurowaniem, przenoszeniem tematów i postów, które naruszają Regulamin Forum (oraz regulamin określonych działów forum) lub nie pasują do danego forum. Moderatorzy wyjaśniają wszelkie sytuacje sporne, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy, usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie Regulaminu Forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub nadają bany.

Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi co do forum, lub pytać korzystając z PW (Prywatnej Wiadomości) lub ewentualnie maila.


Rekrutacja MOD.gif

Obecny skład Moderatorów Forum

Pomoc, Pytania i Pierwsze Kroki
Funkcja Nick Moderowany dział Od Adres e-mail Profil na forum
MOD SauBaar Pytania i Wskazówki 09.06.2019 SauBaar@metin2.pl Link
GA Ingolf Problemy Techniczne 17.09.2014 Ingolf@metin2.pl Link
Metin2
Funkcja Nick Moderowany dział Od Adres e-mail Profil na forum
FA Ascoran Porozmawiajmy o Metin2 08.05.2010 Ascoran@metin2.pl Link
MOD SauBaar Kącik Matrymonialny, Gildie 09.06.2019 SauBaar@metin2.pl Link
MOD Freya Dyskusje Carpathians, Dyskusje Corundum,
Dyskusje Polyphemos, Market Polska
20.05.2020 Freya@metin2.pl Link
MOD Frix Market Carphatians, Market Polyphemos,
Wymiana Międzyserwerowa
21.05.2020 Frix@metin2.pl Link
MOD Dua Dyskusje Polska, Market Corundum 01.06.2020 Dua@metin2.pl Link
Free-Style Dojo
Funkcja Nick Moderowany dział Od Adres e-mail Profil na forum
MOD Vanilla Nasza Twórczość, Hydepark, Prezentacje Teamu 05.06.2018 Vanilla@metin2.pl Link