System Zwierząt Domowych: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Pochodzenie) |
(→Pochodzenie) |
||
| Linia 72: | Linia 72: | ||
|<center>[[Plik:Jajo Grubego Mini Kata.png|link=Jajo Grubego Mini Kata]]</center>||<center>[[Plik:Gruby Mini Kat (pieczęć).png|link=Gruby Mini Kat (pieczęć)]]</center> | |<center>[[Plik:Jajo Grubego Mini Kata.png|link=Jajo Grubego Mini Kata]]</center>||<center>[[Plik:Gruby Mini Kat (pieczęć).png|link=Gruby Mini Kat (pieczęć)]]</center> | ||
|<center>[[Plik:Gruby Mini Kat.png|50px|link=Gruby Mini Kat]]</center> | |<center>[[Plik:Gruby Mini Kat.png|50px|link=Gruby Mini Kat]]</center> | ||
| − | |<center>[[Pudełko z Chryzantemą]], [[Pudełko z Konwalią]]; [[Skrzynka na Zwierzaka]], [[Skrzynka na Zwierzaka (IS)]]</center> | + | |<center>[[Pudełko z Chryzantemą]], [[Pudełko z Konwalią]]; [[Skrzynka na Zwierzaka]], [[Skrzynka na Zwierzaka (IS)]]; [[Koło Towarzyszy]]</center> |
|7 dni - czas upływa niezależnie od tego, czy jesteśmy zalogowani w grze | |7 dni - czas upływa niezależnie od tego, czy jesteśmy zalogowani w grze | ||
|- | |- | ||