Metin: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja zweryfikowana] | [wersja zweryfikowana] |
m |
m |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
| 1 | | 1 | ||
| [[Plik:35 lvl.jpg]] | | [[Plik:35 lvl.jpg]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Kamień Jinno]] |
| [[Event]] | | [[Event]] | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| [[Plik:60 lvl.jpg]] | | [[Plik:60 lvl.jpg]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Kamień Shinsoo]] |
| [[Event]] | | [[Event]] | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| [[Plik:40 lvl.jpg]] | | [[Plik:40 lvl.jpg]] | ||
| − | | [[ | + | | [[Kamień Chunjo]] |
| [[Event]] | | [[Event]] | ||
|- | |- | ||
Wersja z 13:34, 10 kwi 2011
|
Inne języki
|