Przedmioty Questowe: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
| Linia 8: | Linia 8: | ||
! class="unsortable" | Informacja | ! class="unsortable" | Informacja | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Amulet Mirine}} |
| [[Amulet Mirine]] | | [[Amulet Mirine]] | ||
| 36 | | 36 | ||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
| Naszyjnik. Na odwrocie wygrawerowane jest jakieś imię... | | Naszyjnik. Na odwrocie wygrawerowane jest jakieś imię... | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Cegła}} |
| [[Cegła]] | | [[Cegła]] | ||
| 90 | | 90 | ||
| Linia 30: | Linia 30: | ||
| Materiał budowlany w kształcie prostopadłościanu uformowany z gliny. | | Materiał budowlany w kształcie prostopadłościanu uformowany z gliny. | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Certyfikat Tugyisa}} |
| [[Certyfikat Tugyisa]] | | [[Certyfikat Tugyisa]] | ||
| 80 | | 80 | ||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
| - | | - | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Ciastka Ryżowe}} |
| [[Ciastka Ryżowe]] | | [[Ciastka Ryżowe]] | ||
| 39 | | 39 | ||
| Linia 51: | Linia 51: | ||
| - | | - | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Czarny Lód]}} |
| [[Czarny Lód]] | | [[Czarny Lód]] | ||
| 80 | | 80 | ||
| Linia 59: | Linia 59: | ||
| Nawet najciemniejszy mrok rozjaśnia się przy tej błyszczącej i niezwykle gładkiej powierzchni. | | Nawet najciemniejszy mrok rozjaśnia się przy tej błyszczącej i niezwykle gładkiej powierzchni. | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | {{ti2|Czerw. Konar Duchodrzewa}} |
| [[Czerw. Konar Duchodrzewa]] | | [[Czerw. Konar Duchodrzewa]] | ||
| 85 | | 85 | ||