Smoczy Rubin: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
m |
||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
| Przejrzysty || +2 || Siła +1 || - | | Przejrzysty || +2 || Siła +1 || - | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Surowy smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] | + | | [[Plik:Surowy smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] Bez skazy || +0 || Siła +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +1 || Siła +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +2 || Siła +1 || - |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +3 || Siła +1 || - |
|- | |- | ||
| [[Plik:Surowy smoczy rubin błyszczący (32 x 29).jpg|25px]] Błyszczący || +0 || Siła +1 || - | | [[Plik:Surowy smoczy rubin błyszczący (32 x 29).jpg|25px]] Błyszczący || +0 || Siła +1 || - | ||
| Linia 100: | Linia 100: | ||
*Wartość ataku + 24 | *Wartość ataku + 24 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Szlifowany smoczy rubin znakomity (32 x 31).jpg|25px]] | + | | [[Plik:Szlifowany smoczy rubin znakomity (32 x 31).jpg|25px]] Bez skazy || +0 || Siła +1 || |
*Średnie obrażenia 1% | *Średnie obrażenia 1% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 1% | *Odporność na średnie obrażenia 1% | ||
| Linia 106: | Linia 106: | ||
*Wartość ataku + 15 | *Wartość ataku + 15 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +1 || Siła +1 || |
*Średnie obrażenia 1% | *Średnie obrażenia 1% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 1% | *Odporność na średnie obrażenia 1% | ||
| Linia 112: | Linia 112: | ||
*Wartość ataku + 18 | *Wartość ataku + 18 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +2 || Siła +1 || |
*Średnie obrażenia 2% | *Średnie obrażenia 2% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 2% | *Odporność na średnie obrażenia 2% | ||
| Linia 118: | Linia 118: | ||
*Wartość ataku + 24 | *Wartość ataku + 24 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +3 || Siła +1 || |
*Średnie obrażenia 2% | *Średnie obrażenia 2% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 2% | *Odporność na średnie obrażenia 2% | ||
| Linia 249: | Linia 249: | ||
*Wartość ataku + 60 | *Wartość ataku + 60 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Rzadki smoczy rubin znakomity (32 x 29).jpg|25px]] | + | | [[Plik:Rzadki smoczy rubin znakomity (32 x 29).jpg|25px]] Bez skazy || +0 || Siła +1 || |
*Średnie obrażenia 2% | *Średnie obrażenia 2% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 2% | *Odporność na średnie obrażenia 2% | ||
| Linia 255: | Linia 255: | ||
*Wartość ataku + 27 | *Wartość ataku + 27 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +1 || Siła +2 || |
*Średnie obrażenia 2% | *Średnie obrażenia 2% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 2% | *Odporność na średnie obrażenia 2% | ||
| Linia 261: | Linia 261: | ||
*Wartość ataku + 33 | *Wartość ataku + 33 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +2 || Siła +2 || |
*Średnie obrażenia 3% | *Średnie obrażenia 3% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 3% | *Odporność na średnie obrażenia 3% | ||
| Linia 267: | Linia 267: | ||
*Wartość ataku + 45 | *Wartość ataku + 45 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +3 || Siła +2 || |
*Średnie obrażenia 3% | *Średnie obrażenia 3% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 3% | *Odporność na średnie obrażenia 3% | ||
| Linia 273: | Linia 273: | ||
*Wartość ataku + 60 | *Wartość ataku + 60 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +4 || Siła +3 || |
*Średnie obrażenia 4% | *Średnie obrażenia 4% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 4% | *Odporność na średnie obrażenia 4% | ||
| Linia 404: | Linia 404: | ||
*Wartość ataku + 75 | *Wartość ataku + 75 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Antyczny smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] | + | | [[Plik:Antyczny smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] Bez skazy || +0 || Siła +2 || Odporność na ogień 2% || |
*Średnie obrażenia 3% | *Średnie obrażenia 3% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 3% | *Odporność na średnie obrażenia 3% | ||
| Linia 410: | Linia 410: | ||
*Wartość ataku + 45 | *Wartość ataku + 45 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +1 || Siła +2 || Odporność na ogień 2% || |
*Średnie obrażenia 3% | *Średnie obrażenia 3% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 3% | *Odporność na średnie obrażenia 3% | ||
| Linia 416: | Linia 416: | ||
*Wartość ataku + 54 | *Wartość ataku + 54 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +2 || Siła +2 || Odporność na ogień 2% || |
*Średnie obrażenia 3% | *Średnie obrażenia 3% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 3% | *Odporność na średnie obrażenia 3% | ||
| Linia 422: | Linia 422: | ||
*Wartość ataku + 60 | *Wartość ataku + 60 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +3 || Siła +3 || Odporność na ogień 3% || |
*Średnie obrażenia 4% | *Średnie obrażenia 4% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 4% | *Odporność na średnie obrażenia 4% | ||
| Linia 428: | Linia 428: | ||
*Wartość ataku + 75 | *Wartość ataku + 75 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +4 || Siła +4 || Odporność na ogień 4% || |
*Średnie obrażenia 6% | *Średnie obrażenia 6% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 6% | *Odporność na średnie obrażenia 6% | ||
| Linia 565: | Linia 565: | ||
*Wartość ataku + 165 | *Wartość ataku + 165 | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Plik:Legendarny smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] | + | | [[Plik:Legendarny smoczy rubin znakomity (32 x 30).jpg|25px]] Bez skazy || +0 || Siła +4 || Odporność na Ogień 4% || |
*Średnie obrażenia 6% | *Średnie obrażenia 6% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 6% | *Odporność na średnie obrażenia 6% | ||
| Linia 571: | Linia 571: | ||
*Wartość ataku + 120 | *Wartość ataku + 120 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +1 || Siła +5 || Odporność na Ogień 5% || |
*Średnie obrażenia 7% | *Średnie obrażenia 7% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 7% | *Odporność na średnie obrażenia 7% | ||
| Linia 577: | Linia 577: | ||
*Wartość ataku + 135 | *Wartość ataku + 135 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +2 || Siła +5 || Odporność na Ogień 5% || |
*Średnie obrażenia 8% | *Średnie obrażenia 8% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 8% | *Odporność na średnie obrażenia 8% | ||
| Linia 583: | Linia 583: | ||
*Wartość ataku + 150 | *Wartość ataku + 150 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +3 || Siła +6 || Odporność na Ogień 6% || |
*Średnie obrażenia 9% | *Średnie obrażenia 9% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 9% | *Odporność na średnie obrażenia 9% | ||
| Linia 589: | Linia 589: | ||
*Wartość ataku + 165 | *Wartość ataku + 165 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bez skazy || +4 || Siła +7 || Odporność na Ogień 7% || |
*Średnie obrażenia 10% | *Średnie obrażenia 10% | ||
*Odporność na średnie obrażenia 10% | *Odporność na średnie obrażenia 10% | ||