Zielarstwo: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Eliksiry) |
(→Eliksiry) |
||
| Linia 322: | Linia 322: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc ognia.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc ognia.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Linia 332: | Linia 332: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc lodu.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc lodu.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Piorunowej Mocy}} | | {{ti2|Eliksir Piorunowej Mocy}} | ||
| Linia 341: | Linia 341: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc błyskawicy.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc błyskawicy.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Mocy Płn. Wiatru}} | | {{ti2|Eliksir Mocy Płn. Wiatru}} | ||
| Linia 350: | Linia 350: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc wiatru.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc wiatru.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Mocy Ziemi}} | | {{ti2|Eliksir Mocy Ziemi}} | ||
| Linia 359: | Linia 359: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc ziemi.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc ziemi.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Mrocznej Mocy}} | | {{ti2|Eliksir Mrocznej Mocy}} | ||
| Linia 368: | Linia 368: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc mroku.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% moc mroku.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Ogień}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Ogień}} | ||
| Linia 377: | Linia 377: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na ogień.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na ogień.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Lód}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Lód}} | ||
| Linia 386: | Linia 386: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na lód.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na lód.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Pioruny}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Pioruny}} | ||
| Linia 395: | Linia 395: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na błyskawicę.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na błyskawicę.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Płn. W.}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Płn. W.}} | ||
| Linia 404: | Linia 404: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na wiatr.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na wiatr.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Ziemię}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Ziemię}} | ||
| Linia 413: | Linia 413: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na ziemię.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na ziemię.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Eliksir Odp. na Mrok}} | | {{ti2|Eliksir Odp. na Mrok}} | ||
| Linia 422: | Linia 422: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na mrok.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o +8-20% odporność na mrok.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksir Ogn. Mocy}} | | {{ti2|Zł. Eliksir Ogn. Mocy}} | ||
| Linia 432: | Linia 432: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc ognia.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc ognia.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksir Mroźnej Mocy}} | | {{ti2|Zł. Eliksir Mroźnej Mocy}} | ||
| Linia 442: | Linia 442: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc lodu.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc lodu.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksir Piorun. Mocy}} | | {{ti2|Zł. Eliksir Piorun. Mocy}} | ||
| Linia 452: | Linia 452: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc błyskawic.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc błyskawic.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksir Mocy Płn. W.}} | | {{ti2|Zł. Eliksir Mocy Płn. W.}} | ||
| Linia 462: | Linia 462: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc wiatru.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc wiatru.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Złoty Eliksir Mocy Ziemi}} | | {{ti2|Złoty Eliksir Mocy Ziemi}} | ||
| Linia 472: | Linia 472: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc ziemi.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc ziemi.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksi Mrocz Mocy}} | | {{ti2|Zł. Eliksi Mrocz Mocy}} | ||
| Linia 482: | Linia 482: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc mroku.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% moc mroku.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Z. Eliksir Odp. na Ogień}} | | {{ti2|Z. Eliksir Odp. na Ogień}} | ||
| Linia 492: | Linia 492: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na ogień.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na ogień.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. Eliksir Odp. na Lód}} | | {{ti2|Zł. Eliksir Odp. na Lód}} | ||
| Linia 502: | Linia 502: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na lód.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na lód.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. El. Odp. na Pioruny}} | | {{ti2|Zł. El. Odp. na Pioruny}} | ||
| Linia 512: | Linia 512: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na błyskawicę.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na błyskawicę.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. El. Odp. Płn. W.}} | | {{ti2|Zł. El. Odp. Płn. W.}} | ||
| Linia 522: | Linia 522: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na wiatr.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na wiatr.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. El. Odp. na Ziemię}} | | {{ti2|Zł. El. Odp. na Ziemię}} | ||
| Linia 532: | Linia 532: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na ziemię.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na ziemię.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|- | |- | ||
| {{ti2|Zł. El. Odp. na Mrok}} | | {{ti2|Zł. El. Odp. na Mrok}} | ||
| Linia 542: | Linia 542: | ||
| [[Huahn-So]] | | [[Huahn-So]] | ||
| 120 | | 120 | ||
| − | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na mrok.<br>'''Czas Trwania:'''- | + | | '''Bonus:''' Zwiększa o 20% odporność na mrok.<br>'''Czas Trwania:''' 1-10 minut |
|} | |} | ||
{{top}} | {{top}} | ||