Bonus Reliktu: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
(→Możliwe Bonusy) |
|||
| Linia 107: | Linia 107: | ||
! Czas regeneracji | ! Czas regeneracji | ||
|- | |- | ||
| − | | Zwiększa wole SungMa(WIT) w walce | + | | Zwiększa wole SungMa(WIT) w walce o 15 na X sekund |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 sek |
| Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | | Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | ||
| 120sek | | 120sek | ||
|- | |- | ||
| − | | Zwiększa wole SungMa(SIŁA) w walce | + | | Zwiększa wole SungMa(SIŁA) w walce o 15 na X sekund |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 sek |
| Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | | Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | ||
| 120sek | | 120sek | ||
|- | |- | ||
| − | | Zwiększa wole SungMa(ODP) w walce | + | | Zwiększa wole SungMa(ODP) w walce o 15 na X sekund |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 sek |
| Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | | Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | ||
| 120sek | | 120sek | ||
|- | |- | ||
| − | | Zwiększa wole SungMa(INT) w walce | + | | Zwiększa wole SungMa(INT) w walce o 15 na X sekund |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 sek |
| Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | | Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | ||
| 120sek | | 120sek | ||
|- | |- | ||
| Otrzymujesz szanse (X%), że pobliskie przedmioty będą zbierane automatycznie przez 30 sekund | | Otrzymujesz szanse (X%), że pobliskie przedmioty będą zbierane automatycznie przez 30 sekund | ||
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/9/15 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/9/15 % |
| Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | | Aktywuje się gdy zosteniesz zaatakowany | ||
| 300 sek | | 300 sek | ||
| Linia 142: | Linia 142: | ||
| 300 | | 300 | ||
|- | |- | ||
| − | | Zresetuj z X | + | | Zresetuj z X % szansy czas regeneracji swoich umiejętności |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/9/15 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/9/15 % |
| Aktywuje się gdy użyjesz umiejętności | | Aktywuje się gdy użyjesz umiejętności | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
| Kiedy atakujesz Kamień metin, zadawane przez ciebie obrażenia zwiększają się na 5 sekund o X % | | Kiedy atakujesz Kamień metin, zadawane przez ciebie obrażenia zwiększają się na 5 sekund o X % | ||
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 % |
| Aktywuje się gdy zaatakujesz Kamień metin | | Aktywuje się gdy zaatakujesz Kamień metin | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
|Kiedy zaatakujesz Kamień Metin, twoja obrona wzrasta na 5 sekund o X % | |Kiedy zaatakujesz Kamień Metin, twoja obrona wzrasta na 5 sekund o X % | ||
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 % |
| Aktywuje się gdy zaatakujesz Kamień metin | | Aktywuje się gdy zaatakujesz Kamień metin | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
| Po dosiadaniu wierzchowca obrażenia zwiększają się na 10 sekund o X % | | Po dosiadaniu wierzchowca obrażenia zwiększają się na 10 sekund o X % | ||
| − | | 1/2/3/4/5 | + | | 1/2/3/4/5 % |
| Aktywuje się przy dosiadaniu wierzchowca | | Aktywuje się przy dosiadaniu wierzchowca | ||
| 120 sek | | 120 sek | ||
|- | |- | ||
| Kiedy zsiadasz z wierzchowca, twoja prędkość ruchu wzrasta o X % na 10 sekund | | Kiedy zsiadasz z wierzchowca, twoja prędkość ruchu wzrasta o X % na 10 sekund | ||
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 % |
| Aktywacja przy zsiadania z wierzchowca | | Aktywacja przy zsiadania z wierzchowca | ||
| 120 sek | | 120 sek | ||
|- | |- | ||
| Po pokonaniu bosa zwiększa się szansa na wypadnięcie przedmiotu o X % | | Po pokonaniu bosa zwiększa się szansa na wypadnięcie przedmiotu o X % | ||
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/10 % |
| Aktywuje się po zabiciu bosa | | Aktywuje się po zabiciu bosa | ||
| Działa przy każdym zabiciu bosa | | Działa przy każdym zabiciu bosa | ||
|- | |- | ||
| Istnieje pewna szansa (X%) na uniknięcie śmierci i regenerację 30% całkowitego zdrowia | | Istnieje pewna szansa (X%) na uniknięcie śmierci i regenerację 30% całkowitego zdrowia | ||
| − | | 5/7/11/15/20/30/50 | + | | 5/7/11/15/20/30/50 % |
| Aktywuje się gdy umrzesz, gdy zadziała anuluje śmierć | | Aktywuje się gdy umrzesz, gdy zadziała anuluje śmierć | ||
| 600 sek | | 600 sek | ||
|- | |- | ||
| − | | Kiedy atakujesz, istnieje X% szansy, że wszystkie potwory wokół ciebie zaatakują cię(Peleryna męstwa) | + | | Kiedy atakujesz, istnieje X % szansy, że wszystkie potwory wokół ciebie zaatakują cię(Peleryna męstwa) |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 % |
| Aktywuje się podczas ataku na potwora | | Aktywuje się podczas ataku na potwora | ||
| 180 sek | | 180 sek | ||
|- | |- | ||
| − | | Przy ataku z wierzchowca istnieje X% szansy na deptanie przeciwnika przez 20 sek | + | | Przy ataku z wierzchowca istnieje X % szansy na deptanie przeciwnika przez 20 sek |
| − | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 | + | | 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 % |
| Aktywuje się podczas atakowania przeciwnika na wierzchowcu | | Aktywuje się podczas atakowania przeciwnika na wierzchowcu | ||
| 120 | | 120 | ||