Chain quests: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
m |
|||
| Linia 106: | Linia 106: | ||
|- | |- | ||
| 55 | | 55 | ||
| − | | [[ | + | | [[Poszukiwania Pomnika]] |
| [[Uriel]] | | [[Uriel]] | ||
|- | |- | ||
Wersja z 18:15, 11 paź 2012
Chain quests - jest to ciąg głównych misji, żeby dostać następną misję trzeba ukończyć poprzednią.
| Level | Misja | Od kogo dostać? |
|---|---|---|
| 1 | Witamy w Metin2 | automatycznie |
| 2 | List od Strażnika Miejskiego | Strażnik Miejski |
| 3 | Nowiny od Strażnika Miejskiego | Handlarz Różności |
| 6 | Wyświadcz przysługę Kowalowi | Strażnik Miejski |
| 7 | Kolejna przysługa | Kowal |
| 9 | Porozmawiaj ze Strażnikiem Miejskim | Strażnik Miejski |
| 10 | Znajdź muzyka Yu-Hwan | Kapitan |
| 12 | Idź do Kapitana 2 | Kapitan |
| 14 | Zniszcz Metin Bitwy | Kapitan |
| 15 | Poszukiwanie Muzyka Yu-Hwan | Kapitan |
| 16 | Znajdź Szpiega | Kapitan |
| 27 | Zniszcz Metin Czerni | Kapitan |
| 30 | Sekret Kamieni Metin | Uriel |
| 32 | Tajemnicza Książka 1 | Uriel |
| 32 | Tajemnicza Książka 2 | Uriel |
| 40 | Tajemnicza Książka 3 | Uriel |
| 40 | Tajemnicza Książka 4 | Uriel |
| 40 | Tajemnicza Książka 5 | Uriel |
| 47 | Tajemnicza Książka 6 | Uriel |
| 47 | Tajemnicza Książka 7 | Uriel |
| 47 | Tajemnicza Książka 8 | Uriel |
| 50 | Tajemnicza Książka 9 | Uriel |
| 50 | Tajemnicza Książka 10 | Uriel |
| 50 | Tajemnicza Książka 11 | Uriel |
| 55 | Poszukiwania Pomnika | Uriel |
| 55 | Ostatnia Strona | Uriel |