Wojownik

Wojownik Informacje.png

Wojownik

Wojownicy są najskuteczniejsi w walce wręcz ze względu na swoje umiejętności oraz wytrzymały pancerz. Dążą oni do zdobycia jak największej siły oraz równowagi umysłu. - Wojownicy są najskuteczniejsi w walce i w pvp. - W rezultacie używać mogą dwuręcznych mieczy zadających potężne obrażenia.

Umiejętności i statystyki

Ciekawostką u wojownika jest to i raczej minusem że po pewnym czasie załóżmy do wbicia 50 levela wojownik najgorzej i najwolniej się rozwija z czego wychodzi na to że reszta postaci staje się niesamowicie dobra a wojownik staje się najgorszy lecz przed 50 jest uważany za jedną z najlepszych postaci. Druga ciekawostka jest taka że zawsze wojownik body jest dobry w pvp lecz mental na 80 staje się tak samo zdolny do pvp jak i body. Wojownicy używają głównie statystyk Vitalność i Siła, dopóki obaj nie osiągną poziomu 90, a następnie Zręczność.
Dla Wojownika Body bardzo ważne jest posiadanie Siły, ponieważ bezpośrednio zwiększa ataki, a także pośrednio wpływa na Aurę Miecza.
Kiedy Wojownik Mental ma Vitalność, wzmacnia obronę bezpośrednio, jak również pośrednio wpływa na ich Silne Ciało.
Niezależnie od tego, czy chcesz mieć dużo obrony, czy ataku z ogromną ilością obrażeń, to statystyki Siły i Vitalności powinny wynosić około 1:1, ale można je zmieniać zgodnie z osobistymi preferencjami.

Wojownik Mental zazwyczaj najlepiej radzi sobie z bronią dwuręczną, podczas gdy Wojownik Ciało lepiej radzi sobię mieczem. Jedynie na koniu lepszy atak u obu wojowników jest bronią dwuręczną.

Wojownicy są zwykle postaciami z pierwszej linii, więc muszą być w stanie znieść wiele. Przy wyborze profesji Wojownik może wybrać jedną z poniższych:

Wojownik - Ciało (Body)

Kładzie nacisk na wzmacnianie ataków oraz poprawy szybkości. Dzięki dużym obrażeniom i szybkości ataku jest najlepszą postacią do walki z konia bojowego. Zaleca się pakować sporo w siłę, co poprawia i tak już silny atak. Postać taka świetnie radzi sobie z dropieniem z metinów, które rozwala bardzo szybko. Jedynym minusem jest małe defa, zmniejszane przez skill Berserk.


Aura Miecza - Zwiększa siłę ataku postaci.

Berserk - Zwiększa szybkość ataku, szybkość poruszania się postaci oraz zwiększa obrażenia zadawane przez przeciwników.

Szarża - Posiada szansę na omdlenie przeciwnika.

Trzystronne Cięcie - Atakuje trzema ciosami w krótkim odstępie czasu.

Wir Miecza - Atakuje wszystkich przeciwników wokół siebie wykonując obrót postacią o 360 stopni.

Wola Życia - Gromadzisz wszystkie swoje siły,które następnie eksplodują i zadają poważny cios.

Wojownik - Umysł (Mental)

Skupia się na defensywie dzięki czemu jest w stanie zaatakować większe liczby potworów Silne Ciało. Słabszy w pojedynkach niż Body lecz łatwy do zdobywania doświadczenia co potwierdza fakt, iż na każdym serwerze Mental znajduje się w TOP'ie dlatego zaleca się go osobom pragnącym osiągnąć wysoki poziom podążając łatwiejszą ścieżką. Zaleca się wybór broni dwuręcznych.


Duchowe Uderzenie - Atakuje obszarowo i frontowo po łuku ok. 240 stopni.

Silne Ciało - Zwiększa obronę postaci, zmniejsza szybkość poruszania się postaci. Przy poziomie G i P postać nie upada.

Tąpnięcie - Atakuje wszystkich przeciwników wokół siebie, posiada szansę na omdlenie przeciwnika.

Uderzenie Miecza - Atak długodystansowy, omdlewa przeciwnika.

Walnięcie - Gwałtowne uderzenie w prostokątny obszar, umiejętność podobna do Duchowego uderzenia.

Krąg Mieczy - Uderzasz mieczem w podłoże, tworząc aurę, która zadaje obrażenia przeciwnikom w pobliżu.