System Energii

Czym jest System Energii?

Czarne Tło.png Kryształ Energii.png Kryształ Energii podnosi bonusy Waszego uzbrojenia o 1%, 3% , 5%, 7% lub 10% na 2 godziny gry. Czas jest liczony tylko jak postać jest zalogowana. Wszystkie zależy od poziomu kryształu jaki uda nam się wytworzyć lub zakupić, gdyż przedmiot jest zdatny do handlu jak i można wystawić go poprzez tobołek. Czas ten będzie odliczany, tylko gdy jesteście zalogowani. Pasek Energii Pasek Energii.png nad obracającą się monetą Item-Shop.png ukazuję Wam pozostały czas trwania dopalacza bonusów.

W jaki sposób można zdobyć Kryształ Energii?

Alchemik demontuje części uzbrojenia, jak np. broń, zbroję lub biżuterię i ekstrahuje z nich maks. 15x Czarne Tło.png Odłamek Energii.png Odłamków Energii. Gdy uzbieracie co najmniej 30x Czarne Tło.png Odłamek Energii.png Odłamków Energii, możecie je przetopić u Alchemika na Czarne Tło.png Kryształ Energii.png Kryształ Energii. Kryształ ten możesz aktywować prawym przyciskiem myszki. Gdy to uczynisz, Pasek Energii Pasek Energii.png się napełni i zaświeci na niebiesko.

Alchemika można znaleźć tutaj:
Położenie Alchemika.png


Czy system energii jest jakoś płatny?

Wytworzenie jednego Czarne Tło.png Kryształ Energii.png Kryształu Energii wynosi 1.000 Czarne Tło.png Yang.png Yang.

Od jakiego poziomu postaci będzie można używać System Energii?

Wasza postać musi osiągnąć co najmniej poziom 35.

Jakie przedmioty mogę zanieść Alchemikowi?

Wszystkie przedmioty uzbrojenia (broń, biżuteria, zbroje) powyżej poziomu 35.

Czy demontaż przedmiotu może się nie powieść?

Istnieje pewne ryzyko, że proces ten się nie powiedzie. W tym przypadku stracisz dany przedmiot oraz wyłożone Czarne Tło.png Yang.png Yang. Im lepszej jakości Twój przedmiot, tym wyższa szansa na powodzenie. Wytworzenie Czarne Tło.png Kryształ Energii.png Kryształu Energii również może się nie powieść, a Ty stracisz w tym przypadku 30x Czarne Tło.png Odłamek Energii.png Odłamków Energii oraz 1.000 Czarne Tło.png Yang.png Yang. Tylko pierwsza próba wytworzenia Twoją postacią wypali na 100%.

Co oznaczają kolory na pasku energii?

Pasek Energii - Niebieski.png Pasek Energii jest pełny.
Pasek Energii - Żółty.png Zasoby Twojego Kryształu Energii spadły poniżej 15%.
Pasek Energii - Czarny.png Pasek Energii nie jest naładowany.