Obszar Ślubny

Obszar ślubny-Panorama.jpg


Obszar Ślubny
INFORMACJE
  • Na obszar ten można się przenieść jedynie w chwili gdy bierzemy ślub. Możemy być również gościem na czyimś ślubie.
  • Aby sprawdzić czy ktoś w danym momencie bierze ślub klikamy na Starszą Panią i wybieramy opcje "Lista ceremonii Ślubnych". Jeśli w danym momencie odbywa się jakaś ceremonia po kliknięciu na opcje z nickami przeniesieni zostaniemy na Obszar Ślubny.
  • Jeżeli nie odbywa się żadna ceremonia ślubna nie ma żadnej możliwości przenieść się na Obszar Ślubny
  • Jest to obszar na którym wprowadzono absolutny zakaz walk. Zablokowane jest używanie wszelkich czarów ofensywnych, bicie na wolnym, pvp oraz bicie gości z innych królestw. Tak więc możemy być gośćmi na ślubie graczy z innego królestwa nie wdając się z nimi w bójkę.
  • Jeden z organizatorów ślubu (pan młody lub panna młoda) mają możliwość włączenia marsza weselnego. Mogą również włączyć noc oraz padający śnieg. W celu uaktywnienia tych opcji jedno z nich musi kliknąć na Hanę Organizatorkę Ślubów.
  • Jest to jedyny obszar w grze na którym każdy z obecnych posiada Czarne Tło.png Maska Uczuć.png maskę uczuć. Tak więc możemy używać przez chwile wszelkich emocji bez wydawani pieniędzy na Item-Shop. Aby użyć emocji klikamy na klawiaturze literę "B" lub wybieramy z interfejsu gry Postać a następnie wchodzimy w zakładkę Emocje. Tutaj możemy wybierać wśród wielu zachowań, tańców oraz interakcji z innymi graczami (pocałunki oraz spoliczkowanie)
  • Aby opuścić obszar ślubny należy się wylogować. Po ponownym zalogowaniu nasza postać będzie koło starszej pani. Oczywiście po opuszczeniu obszaru ślubnego tracimy możliwość korzystania z emocji.
  • Cala ceremonia ślubna obejmuje trzy etapy:

1. Deklaracja chęci zawarcia ślubu u staruszki (ona zamienia pierścionki w obrączki)
2. Deklaracja chęci zawarcia ślubu u NPC na mapie ślubnej
3. Ponowna deklaracja chęci zawarcia ślubu u NPC na mapie ślubnej, kończy cala ceremonie, każdy z gości otrzymuje czerwone potki od systemu i wszyscy są wylogowywani przed staruszkę.

Mapa

Obszar Ślubny.jpg

Metiny
Potwory
NPC
Brak metinów na tej mapie
Brak potworów na tej mapie.
Żyły
Brak żył na tej mapie.


Pozostałe informacje
Lokacje potworów
Obszary występowania metinów

Brak.

Brak

Dostępne teleporty
Staruszek
Teleporter
  • Po wejściu na obszar ślubny nasza postać znajduję przy teleporcie, nie ma on jednak żadnej funkcji.
Nie można dotrzeć na ten obszar za pomocą Staruszka
Nie można dostać się na ten obszar za pomocą Teleporter

▲ Na górę ▲