Ślub

Ogólne

Ślub zawierany jest przez dwie postacie (odmiennej płci). Związek małżeński zawiera się u Starszej Pani w pierwszym lub drugim mieście. Wesele odbywa się od razu po ślubie. Jedna osoba klika na Starszą Panią i wybiera Chcę wziąć ślub, następnie NPC sprawdza nasze wymagania i gdy wszystko będziemy posiadać prosi o podanie nicku drugiej osoby, gdy wymagania drugiej osoby będą OK pobiera nam 1kk yang i przenosi oboje na Obszar Ślubny. Od tego momentu każdy gracz z serwera będzie mógł wejść na wesele klikając na Starszą Panię i sprawdzając listę ceremonii ślubnych.


Jak zdobyć Pierścionek Zaręczynowy

Jest to nagroda za misję 25lvl Zabij Jin-Hee. W tym zadaniu, gracz musi pokonać 30 Jin-Hee, należy zaliczyć do pracy polowania. Ten potwór jest bardzo rzadki i może minąć trochę czasu, aby ukończyć quest. Dlatego wskazane jest, aby dążyć do Jin-Hee w czasach cichych, zwłaszcza w nocy. Ponieważ respawn Jin-Hee jest tylko raz na dziesięć minut, a na każdej mapie są dostępne tutaj tylko dwa razy, wskazane jest przeszukiwanie każdego kanału (CH). Kiedy w końcu pokonamy 30 Jin-Hee, to wracamy do starszej pani, która w nagrodę daje nam pierścionek zaręczynowy. Ostatecznie, można taki pierścień zakupić od innego gracza. Taki pierścionek zaręczynowy potrzebny jest każdemu partnerowi.


Wymagania

 • Obie postacie muszą mieć minimum 25 level.
 • Różnica poziomów między postaciami nie może być większa, niż 15 leveli.
 • Obie postacie muszą mieć przy sobie Czarne Tło.png Pierścionek Zaręczynowy.png Pierścionek Zaręczynowy
 • Jedna osoba musi zapłacić Starszej Pani 1.000.000 Yang.
 • Postać płci męskiej musi mieć założony Czarne Tło.png
  Czarne Tło.pngSmoking.png
   Smoking
 • Postać płci żeńskiej musi mieć założoną Czarne Tło.png
  Czarne Tło.pngSuknia Ślubna.png
   Suknia Ślubna oraz Czarne Tło.png Bukiet.png Bukiet

Korzyści

Po zawarciu małżeństwa Czarne Tło.png Pierścionek Zaręczynowy.png Pierścionek Zaręczynowy zamienia się w Czarne Tło.png Obrączka Ślubna.png Obrączka Ślubna. Umożliwia ona teleportowanie się do małżonka. Jednak małżonek musi znajdować się na tym samym terenie i na tym samym kanale. Ponadto nie działa teleportowanie jeśli któryś z małżonków znajduje się w lochach (loch małp, wieża demonów, loch pająków itd.).

Dodatkowo istnieją punkty miłości. Zwiększają się one, gdy para razem expi.

Spis przedmiotów małżeńskich

Rozwód

Jednakże, gdy nie chcemy już, żeby ta osoba była naszym małżonkiem możemy wybrać się do Strażnika Wsi po rozwód. Do wyboru mamy rozwód dwustronny i rozwód jednostronny. W przypadku dwustronnego rozwodu, oboje małżonkowie są przy strażniku wsi, z których każdy zapłaci 500.000 Yang. W rozwodzie jednostronnym może zatem być tylko jeden z małżonków on-line. Wtedy ta jedna osoba płaci 1.000.000 yang.

W rozwodzie jednak obrączki pozostają w wykazie. Gdy gracz bierze rozwód jednostronny NPC zabiera jego obrączkę. Jest sposób, żeby przy tym rozwodzie zachować obrączkę. Po prostu druga osoba nie może być on-line. Wtedy oboje nie tracą obrączek. Jeśli gracze chcą wziąć ślub ponownie (z tą samą postacią lub inną), muszą ponownie zdobyć (kupić) pierścionek zaręczynowy.

Informacje dodatkowe:

 • Na wesele może wejść każdy.
 • Na weselu nie potrzebna jest Czarne Tło.png Maska Uczuć.png Maska Uczuć.
 • Młoda para może zmieniać porę dnia oraz pogodę na ślubie.